Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

PEPA ŠVENTINĖ ATRIBUTIKA


peppa pig paršelio gimtadienis

Pepa pig teminis gimtadienis užburia ir atneša geras emocijas vaiko gimtadieniui. Ši gimtadienio tema vaikus pralinksmina visuomet. Gimtadienio šventėje spalvos dominuoja nuo šviesiai rožinės spalvos iki ryškios rožinės. Pepa pig (paršelio) šventinė atributika pasižymi ne tik animacinio filmo dominuojančiomis spalvomis, paršelio atvaizdais, bet...


peppa pig paršelio gimtadienis

Pepa pig teminis gimtadienis užburia ir atneša geras emocijas vaiko gimtadieniui. Ši gimtadienio tema vaikus pralinksmina visuomet. Gimtadienio šventėje spalvos dominuoja nuo šviesiai rožinės spalvos iki ryškios rožinės. Pepa pig (paršelio) šventinė atributika pasižymi ne tik animacinio filmo dominuojančiomis spalvomis, paršelio atvaizdais, bet ir linksmos nuotaikos sukūrimu vaikams.  Pepa pig (paršelio) teminis gimtadienis- tai paršelio  ūkio gimtadienis, kuriame vyrauja paprastumas ir kaimiški akcentai. 

Kaip dekoruoti ir papuošti mergaitės šventę, kai po ranka "Pepa pig" šventinė teminė atributika ir dekoracijos?

  • Dominuoja paršelio Pepa Pig  gimtadieniui būdingi elementai: paršelio atvaizdai, lipdukai, etiketės, pintinės su obuoliais ar daržovėmis, medinės tvorelės, žolė, gėlės.  Pirkite paršelio Pepa Pig šventinę teminę atributiką ir dekoracijas, kurioje yra minėti elementai. 
  • Paršelio Pepa Pig šventinė teminė atributika ir dekoracijos elementai:  rožiniu kaspinu galite papuošti mergaitės tortą. Gėrimų puodelius, lėkštes, staltiesę- išrinkite rožinių skirtingų atspalvių. Indai dera tarpusavyje, kai yra panašūs atspalviai. O staltiesę galite rinktis teminę su ūkio atvaizdu arba lygios rožinės ar salotinės spalvos. 
  • Būtinos šventinės atributikos prekės vaikams: vienkartinės lėkštės, gėrimų puodeliai, teminė staltiesė, gėrimų šiaudeliai, servetėlės, stalo įrankiai, balionai ir dekoracijos. 

Kokie reikalingi indai vaiko gimtadienio šventei pasirinkus pirkti paršelio Pepa Pig šventinė teminė atributika ir dekoracijos? peppa pig gimtadienis švente

  • Reikalingi pagrindiniai indai  vaiko teminiam gimtadieniui: lėkštės, gėrimų puodeliai paršelio Pepa Pig gimtadienio tema, užkandžių indeliai, stalo įrankiai.  Nepasieisite be gėrimų šiaudelių, servetėlių. 
  • Užkandžių indelius pirkite su teminiais smeigtukais, tai suteiks stilingumo vaišių stalui, o paršelio Pepa Pig šventinė teminė atributika ir dekoracijos darys įspūdį vaikams. 
  • Reikalingi keksiukų indeliai paršelio Pepa Pig teminiam gimtadieniui
Daugiau

PEPA ŠVENTINĖ ATRIBUTIKA  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 117 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 117 iš prekių