Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

MAKVYNO TEMINĖ ATRIBUTIKA

Makvyno teminė šventinė atributika- linksmas iki raudonumo gimtadienis

Šis berniuko teminis gimtadienis turi būti išradingas ir sudominantis aktyvesnius vaikus. Jo metu galima organizuoti žaidimus, kurie primins mašinas ar personažą Makvyną iš animacinio filmuko "Ratai".  Teminė šventinė atributika šia gimtadienio tema yra pilna ryškios raudonos...

Makvyno teminė šventinė atributika- linksmas iki raudonumo gimtadienis

Šis berniuko teminis gimtadienis turi būti išradingas ir sudominantis aktyvesnius vaikus. Jo metu galima organizuoti žaidimus, kurie primins mašinas ar personažą Makvyną iš animacinio filmuko "Ratai".  Teminė šventinė atributika šia gimtadienio tema yra pilna ryškios raudonos spalvos, todėl su tokie gimtadienio indai primena patį linksmą Makvyną. 

temine atributika vaikams

Teminė atributika ir dekoracijos Makvyno tema, ir kokie indai yra reikalingi gimtadieniui?

 • lėkštės su Makvyno atvaizdu,
 • vienkartinė staltiesė ant vaišių stalo,
 • stalo įrankiai šventei,
 • gėrimų puodeliai su Makvynu ir vienspalviai balti su juodais dryželiais gėrimų šiaudeliai, torto žvakutė su skaičiumi,
 • stalo dekoracijos: servetėlės, užkandžių indeliai. 
 •  vienspalviai raudoni ir balti balionai vaiko gimtadieniui 

Kokie dominuoja dekoravimo elementai, norint dekoruoti Makvyno temine šventine atributika? 

 1. Mašinos ratai,
 2. vairas,
 3. šviesoforas,
 4. Makvyno atvaizdas.

Patarimai laukiantiems Makvyno teminio gimtadienio:

Pagrindines spalvas galite rinktis pagal raudoną automobilio spalvą. Galite prie saldumynų stalo pritvirtinti automobilio ratus, kad pats stalas atrodytų kaip mašina. Dekoracijoms galite panaudoti baltai juodus languotus motyvus. Gimtadienio skaičių padarykite atspausdinę ant lapo kaip greičio kelio ženklą. 

Ką reikia žinoti, laukiant gimtadienio šventės Makvyno tema?

teminė atributika Makvyno tema

 • Visų pirma turite suplanuoti vaiko gimtadienį: išrinkti datą, šventės vietą ir gimtadienio temą.
 • Bus reikalinga ši teminė šventinė atributika vaikams: : teminiai indai, teminės staltiesės ir įrankiai, gėrimų puodeliai ir šiaudeliai, torto žvakutės, stalo dekoracijos, teminiai balionai, prizai žaidimams organizuoti. 
 • Makvyno gimtadienio temai galite išsirinkti sausainių, keksiukų, pyragų, tortų ar sumuštinių ar salotų puošimui skirtus įrankius. Tokios gimtadienio prekės vaiko šventinį stalą pavers stilinga ilgai laukta švente. 
Daugiau

MAKVYNO TEMINĖ ATRIBUTIKA  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 54 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 54 iš prekių