Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

KEKSIUKAMS

Keksiukų popierėliai vaiko gimtadienio staluikeksiukų popierėliai vaikams

Keksiukai vaiko šventei yra ne tik gražu, bet juos patogu valgyti ir laikyti rankoje. Be to, keksiukų popierėliai gali atstoti lekštę. Keksiukų popierėliai gaminami iš popieriaus ir jų galima rasti su įvairiais raštais ar ornamentais. Vaiko gimtadieniui ar kitoms vaikų šventėms dažnai perkami tokie k...

Keksiukų popierėliai vaiko gimtadienio staluikeksiukų popierėliai vaikams

Keksiukai vaiko šventei yra ne tik gražu, bet juos patogu valgyti ir laikyti rankoje. Be to, keksiukų popierėliai gali atstoti lekštę. Keksiukų popierėliai gaminami iš popieriaus ir jų galima rasti su įvairiais raštais ar ornamentais. Vaiko gimtadieniui ar kitoms vaikų šventėms dažnai perkami tokie keksiukų popierėliai, kurie dera prie bendro teminio gimtadienio vaizdo. 

Keksiukų popierėliai ir kokius pirkti vaiko šventiniam stalui? 

  • Keksiukų popierėliai ir torto spalva turi derėti tarpusavyje, o jei nusprendėte, kad ant vaikų stalo pakaks tik keksiukų, tuomet jų spalvą derinkite prie stalo dekoracijų ar kitų stalo indų, teminės atributikos. 
  • Pamatuokite skardos dydį ir tuomet išsirinkite reikiamo dydžio keksiukus. 
  • Vienkartiniai keksiukų popierėliai yra patogiausias variantas.

Kam reikalingi keksiukų popierėliai? keksiukų popierėliai vaiko šventei ar gimtadieniui

  1. Jų dėka keksiukus lengva išimti iš skardos.
  2. Priderinti prie bendro stalo vaizdo keksiukai atrodo puikiai ir vaikai juos dievina.
  3. Vaikai renkasi keksiukus pagal mėgstamą spalvą ar paveiksliuką, o su gražiais popierėliais keksiukai atrodys gražiau. 
Daugiau

KEKSIUKAMS  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 66 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 66 iš prekių

KEKSIUKAMS

Informacija

Naujos prekės