Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Atributika šventei


Atributika šventei suteikia vaiko gimtadieniui spalvas. Jos dėka vaikai gali pasijusti kiekvieną kart skirtingais animacinių filmų personažais. Atributika šventei: balionai, dekoracijos, indai, gimtadienio vėliavėlės ar skaičiukai vaikus sužavi ir leidžia būti stipriais herojais ar gražiomis pasakų princesėmis.  Pirmyn! Suplanuokime vaiko gimtad...


Atributika šventei suteikia vaiko gimtadieniui spalvas. Jos dėka vaikai gali pasijusti kiekvieną kart skirtingais animacinių filmų personažais. Atributika šventei: balionai, dekoracijos, indai, gimtadienio vėliavėlės ar skaičiukai vaikus sužavi ir leidžia būti stipriais herojais ar gražiomis pasakų princesėmis.  Pirmyn! Suplanuokime vaiko gimtadienį, kuriame atributika šventei atras savo vietą.  atributika šventei

Yra daug teminės šventinės atributikos prekių vaikams: balionai vaiko gimtadieniui, teminiai ir vienkartiniai indai (lėkštės, stalo įrankiai, puodeliai, teminiai maisto, užkandžių, keksiukų indeliai, torto žvakutės, servetėlės). Rasite didelį pasirinkimą   kabančių dekoracijų, kurių dėka vaikai nukeliaus į gimtadienio šalį.  Su tokia temine šventine atributika papuoštas vaiko gimtadienio ar kitos šventės stalas įsimintinas ir nepakartojamas. 

Atributika šventei ir kaip ją išsirinkti? 

 • Visų pirma išsirinkite su vaiku gimtadienio temą.
 • Išsirinkite šventės datą ir atributiką šventei įsigykite iš anksto. 
 • Pirkite pagrindines prekes už numatytą biudžetą. 
 • Atributika šventei turi turėti gimtadienio skaičiaus motyvus. 
 • Gimtadienio pagrindinės spalvos įpareigoja pirkti panašių spalvų indus ir dekoracijas. 

Galime pasiūlyti platų pasirinkimą teminės šventinės atributikos prekių vaikams: balionai vaiko gimtadieniui, teminiai ir vienkartiniai indai vaikams (lėkštės, stalo įrankai, puodeliai, teminiai maisto, užkandžių, keksiukų indeliai, torto žvakutės, servetėlės). Rasite didelį pasirinkimą   kabančių dekoracijų.  Su tokia temine šventine atributika papuoštas vaiko gimtadienio ar kitos šventės stalas įsimintinas ir nepakartojamas. 

Siūlome užsukti ir susipažinti su plataus teminės šventinės atributikos prekių asortimentu: įvairūs balionai (paprasti, forminiai, skaičiaus, foliniai) vaiko gimtadieniui, teminiai ir vienkartiniai indai vaikams (teminės lėkštės, stalo įrankiai, teminiai puodeliai, teminiai maisto, užkandžių, keksiukų indeliai, išskirtinės torto žvakutės, servetėlės).

Daugiau

Atributika šventei  Čia yra prekių.

Subkategorijos

 • Mergaitei atributika

  Mergaitės šventei atributika sukurta pagal populiarius mergaičių animacinius filmus, mėgstamus personažus ar spalvas. Pasirinkite mergaitės gimtadieniui temines staltieses, dekoracijas, indus, gėrimų šiaudelius ar balionus, kurių dėka sukursite įsimintiną mergaitės šventę. Vaiko gimtadieniui išsirinkite atributiką su jūsų mylimais personažais. Pasitelkite į pagalbą gėrimų šiaudelius, puodelius, servetėles, išsirinkite sau patinkančias prekes iš mūsų prekių katalogo. 

 • Berniukui atributika

  Sukurkite išskirtinę šventę berniukui su kokybiška gimtadienio atributika! Dekoracijos šventei, indeliai, staltiesės, servetėlės, gėrimų šiaudeliai papuoš šventinį stalą berniukui. Atributika berniukui sukurta atsižvelginat į populiarias gimtadienio temas, spalvas, todėl lengvai rasite norimos spalvos ar temos balionus, dekoracijas ar kitą atributiką vaiko gimtadieniui. 

 • Balionai gimtadieniui

  Balionai vaikams yra sukurti linksmybėms ir šventės dekoravimui. Šis senas atradimas,  mums leidžia dabar džiaugtis šiais mielais, spalvingais ir įvairių formų spalvingais oro kamuoliais. Dabar balionų išvaizdos galimybės yra neribotos. Galite išsirinkti vaiko gimtadieniui paprastus, skaičiaus ar teminius balionus.  Spalvingi, pilni oro džiaugsmui skirti balionai- atneš daug linksmybių ir puikiai papuoš šventę. Balionai vaikams yra kelių tipų. Yra sukurta daug balionų pirmajam vaiko gimtadieniui, kurie yra be galo gražūs ir papuoš vaiko šventę. Paprasti balionai yra pagaminti iš gumos, bei jų rasite bet kokios jums patinkančios spalvos. 

  Balionai vaiko gimtadieniui suteiks:balionai šventei

  • Šventiškumo
  • Linksmumo
  • Dekoruos ir papuoš gimtadienį
  • Linksmumo vaikų gimtadienio žaidimams

  Balionais lengva papuošti vaiko gimtadienį ar kitą šventę. Tokia vaiko šventė, kurioje pamatysite balionus, vos atėjus nuteiks šventiškai. Ypač tiks jei organizuojate didesnį vaiko gimtadienį ar šventę. Gimtadienyje balionus vaikams leisti patiems pripūsti, organizuoti žaidimus, rungtis. 

  Iš paprastų balionų galite daryti:balionai gimtadieniui

  • balionų puokštes,
  • klijuoti juos prie sienos,
  • kabinti virš stalo,
  • išdėlioti gimtadienio skaičių.
  • organizuoti vaiko gimtadienio žaidimus.

  Paprasti balionai suteiks spalvinius tonus stilizuojant teminį vaiko gimtadienį. Be to tai yra nebrangus būdas dekoruoti šventę. 

 • Dekoracijos vaiko...


  dekoracijosDekoracijos vaiko gimtadieniui gali gražiai papuošti vaiko šventės vietą. Gimtadieniui išsirinkite dekoracijas, kurios tinka jūsų išsirinktai gimtadienio temai. Dekoracijos yra sukurtos ir pritaikytos vaikų norams ir pageidavimams, todėl jos yra spalvingos ir gražios. Dekoracijas lengvai išsirinksite, kai žinosite šiuos 3 dalykus:

  • Vaiko gimtadienio temą
  • Pagrindinę vaiko šventės dekoravimo spalvą, kurios atžvilgiu galite derinti ir dekoracijas
  • Vaiko gimtadienio šventės vaikų skaičių

  Atkreipdami dėmesį į šiuos dalykus, nusipirkite dekoracijas, kurios derės prie teminių indų, staltiesės, gėrimų puodelių ar servetėlių. Viską reikia derinti tarpusavyje. Galite išsirinkti vėliavėles, puručius, konfeti, balionus, plakatus ar kitas dekoracijas. 

  Dekoracijos vaiko teminiam gimtadieniui

  Visa teminė šventinė atributika: teminės staltiesės, lėkštės, gėrimų puodeliai ar stilingi užkandžių indeliai ar servetėlės suteikia progą gražiai padengti ir serviruoti stalą. O štai dekoracijos teminiam vaiko gimtadieniui suteikia šventei:

  1. papildo šventės teminį įvaizdį
  2. dekoruoja sienas
  3. dekoruoja lubas
  4. dekoruoja įėjimą į šventės erdvę. 
 • Vaiko gimtadienio stalui


  gimtadienio stalui

  Laukia vaiko gimtadienis ar kita šventė? Pasiruoškite jai iš anksto:nusipirkite teminius indus, staltiesę, teminius gėrimų ir užkandžių puodelius.

  Papuoškite vaiko gimtadienio stalą dailiomis servetėlėmis, gėrimų šiaudeliais, teminiais papuošimais. Stalo įrankius galite perrišti spalvota juostele ir prisegti dekoratyvinį papuošimą. Vaiko gimtadienio stalo puošimui reikia skirti šiek tiek laiko. O su mūsų priemonėmis ir prekėmis ta laikas sutrumpės ir jūs greitai papuošite šventinį stalą! 

  Šventinės dekoracijos gali būti stilingos ir gražios.

  Dekoracijos vaiko gimtadienio stalui suteikia:gimtadienio stalui

  • Šventiškumo (jomis puoškite, serviruokite ar kitais gražinkite vaiko šventę).
  • Puikiai tinka teminiam vaiko gimtadieniui, su teminėmis dekoracijomis sukursite norimą gimtadienio apipavidalinimą.
  • Spalvingumo ir daug šypsenų vaikams.
  • Įsimintiną ir išskirtinį vaizdą gimtadienio stalui. 

  Kaip papuošti vaiko gimtadienio maistą? 

  Gimtadienio tortą papuoškite žvakute, sumuštinius greitai paruošite pasinaudoję mūsų prekiaujamais maisto papuošimų įrankiais, kurių pagalba greitai ir lengvai papuošite užkandžius ir kitą vaikų šventinį maistą. Įsigykite dekoracijas vaiko stalui ir greitai jūsų vaiko šventinis stalas bus ypatingas. 

 • Šiaudeliai

  Šiaudeliai stalo serviravimui

   Šiaudeliai vaiko gimtadienyje yra ne tik labai gražu ir stilinga, bet ir patogu. Atributika šventei suteikia progą pasireikšti tikrais šventės organizatoriais ir dizaineriais. Stalo dekoravimo šiaudeliai gali būti nuo baltos iki ryškių ar blyškių atspalvių, su įvairiais raštais ir ornamentais. Spalvos žadina vaizduotę ir leidžia pasijusti tikrais šventės dalyviais. Juk tai gimtadienis!  Vaiko gimtadienis ar kita šventė suteikia progą mamai pabūti tikra stiliste. Pasitelkite į pagalbą prie teminio gimtadienio stalo derančius šiaudelius ir sukurkite gražų ir įsimintiną vaiko šventinį stalą. 

  Vaiko šventiniam stalui suteiksite įspūdį ir pritaikysite prie gimtadienio temos, kai:

  • Šiaudelius derinkite prie kitų gimtadienio stalo spalvų. Gražiausiai dera panašių atspalvių tos pačios spalvos tonai. 
  • Šiaudelius dekoruokite užrašų kortelėmis ar lipdukais, gimtadienio skaičiaus karpiniais.
  • Šiaudelius perriškite dailia juostele, kurios spalva taip pat dera prie kitų stalo spalvų. 

 • Teminiai indai vaikams

  Teminiai indai vaikams yra puikus dalykas. Jais galite papuošti vaiko gimtadienio stalą, dekoruoti ar kitaip suteikti stalui šventinę išvaizdą. Vaiko šventei ar gimtadieniui galima nupirkti paprastus vienspalvius vienkartinius indus, bet jei pirksite teminius indus sulauksite daug vaikiškų šypsenų, nes tokie indai vaikus sužavi. 

  Teminiai indai vaiko gimtadieniui ar šventeiatributika sventei

  Vaiko gimtadieniui išsirinkite teminius indus pagal gimtadienio temą. Tai padaryti yra lengviausia, kai vaikas pats pasako, ko jis tikisi iš šventės.Teminiai vaiko gimtadieniui ar šventei gali puikiai sukurti jaukią, bet kartu ypatingą atmosferą. Be to juos naudoti yra patogu. Nereikia po šventės plauti indus. Vaiko gimtadieniui yra sukurta daug ir gražių teminių indų ir su jais jūsų šventinis stalas atrodys

  • Šventiškas
  • Gražus
  • Stilingas

  Gražūs indai šventei ar gimtadieniui suteiks stilių, o vaikams jie:

  • Vaikai pasijus tarsi animaciniame filme.
  • Gražūs teminiai indai leis vaikams pasijusti ypatingai, išskirtinai, nes gimimo diena- išskirtinė šventė.
  • Teminiai indai prisidės prie linksmos atmosferos kūrimo.

  Teminiai indai ir vaiko stalo dekoravimas

  Teminiai indai ir stalo dekoravimas vaikams labai patinka. Todėl galite drąsiai jų prašyti papuošti, dekoruoti stalą. Vaikai mėgsta patys pasipuošti šventinį stalą, todėl leiskite ir jiems prisidėti prie gimtadienio šventės kūrimo. 

 • Žvakutės


  zvakute tortui

   Žvakutės vaiko gimtadieniui ar kitai šventei yra pagrindinis šventės akcentas. Uždegtos žvakutės simbolizuoja vaiko metų padidėjimą ir naują amžiaus etapą. O  žvakutės užpūtimas- ypatingas momentas visiems gimtadienio šventės dalyviams.  Torto žvakutės simbolizuoja vaikų metų skaičių, kuris kiekvienais metais padidėja. Pirmyn! Suplanuokite vaiko gimtadienį, kuriame randa savo vietą šventinės dekoracijos, indai, teminės staltiesės, servetėlės ar kitas atributika šventei. Žvakutė - šventės svarbus akcentas! O atributika šventei suteikia galimybę suderinti tarpusavyje indus ir dekoracijas, papuošimus. 

  Žvakutė- yra pats svarbiausias gimtadienio šventės akcentas. Tai gali būti paprasčiausia torto žvakutė, bet jos uždegimo ir užpūtimo procesas yra ypatingas ir ilgai įsimenamas. Todėl išsirinkite savo vaiko gražiausią  žvakutę, kuri tikrai sužavės vaikus. 

  Gimtadienio žvakutės vaikams gali būti:Torto žvakutė vaiko gimtadieniui

  • Skaičiaus  žvakutė
  •  Įvairių formų
  • Teminės  žvakutės
  • Taškuotos ar dryžuotos 

  Žvakutės yra sukurtos specialiai vaikams, todėl jos yra spalvingos ir gražios, primena tam tikrus animacinius filmus ar yra tam tikros formos. Išsirinkite ją, atkreipdami dėmesį į tortą. Prie jo priderinkite žvakutės spalvą. 

  Torto žvakutės vaiko gimtadieniui gali būti: 

  • Torto žvakutės berniukams
  • Torto žvakutės mergaitėmszvakutes gimtadieniui
 • Indeliai, dėžutės

   Indeliai, dėžutės šventei uzkandziu indeliai

  Ledai, traškučiai, saldumynai turi savo namelius- užkandžių indelius ar dėžutes. Tai patogūs, o kartu ir dailūs indeliai šventei, kuriuose maistas atrodys gražiai ir estetiškai. O svarbiausiai vaikams užkandžiai ar saldumynai iš tokių indelių atrodys daug skanesni. Užkandžių indeliai yra labai mėgstami vaikų šventėje, todėl jei norite patogių ir praktiškų indų vaiko gimtadienio šventei- išsirinkite ir mėgaukitės. Tokiuose užkandžių indeliuose sudėtas maistas atrodys gražiau ir skatins vaikus paragauti. O fotografijose liks įsimintino ir stilingo vaišių stalo vaizdas. Užkandžių indeliai, dėžutės- gražiam šventiniam stalui!

  Užkandžių indeliai, dėžutės gimtadieniui atrodys gražiau, kai: 

  • uzkandziu indeliai sventeiSuderinsite užkandžių indelių spalvą su servetėlių spalva.
  • Papuošite indelį dailia juostele.
  • Užlipinsite ar prisegsite vaiko gimtadienio skaičių ar vardą. 

  Užkandžių indeliai vaikams labai patinka dėl kelių priežasčių:

  1. Užkandžių indeliuose maistas atrodo skanesnis.
  2. Patogu laikyti indelį.
  3. Patinka indelių spalvingumas, vaizdai ant jų.
 • Stalo dekoracijos šventei


  dekoracijos sventei

  Stalo dekoracijos šventei gali būti išskirtinis stalo akcentas. Stalo dekoracijomis galima ne tik papuošti teminį vaiko gimtadienį ar kitą šventę, bet ir suteikti teminį vaizdą ar detalę. Dekoracijos išryškina tam tikras stalo vietas. Jei vaiko šventėje norite įamžinti tam tikrą teminį gimtadienį, ar tiesiog akimirkas su tam tikrais teminiais šventės akcentais, stalo dekoracijos šiuo atveju- geras sprendimas. 

  Stalo dekoracijos šventei ar vaiko gimtadieniui gali būti: 

  • Teminės stalo dekoracijos (pagal gimtadienio temą)
  • Vardinės stalo dekoracijos (karpiniai, stalo kortelės, lipdukai)
  • Animacinių filmų dekoracijos šventei
  • Pasakų stalo dekoracijos šventei
  • Įvairių tekstūrų, raštų stalo dekoracijos šventei
 • Smeigtukai, konfeti

  Smeigtukai ir konfeti vaiko gimtadieniuismeigtukai maistui

  Smeigtukai maistui (sumuštiniams, kepiniams, salotoms, duonelėms, vaikų maistui) yra atradimas maisto puošimo srityje. Kodėl tai atradimas? nes šie unikalūs sumuštinių ar kito maisto smeigtukai gali greitai persmeigti maisto gabaliukus ir dar juos papuošti. Nuostabu! Vaiko gimtadieniui reikia greitų sumuštinių idėjų.  Smeigtukai maistui, sumuštiniams dažnai gaminami su teminiu papuošimu, kurio dėka maisto dalys nenukrenta nuo smeigtuko ir jį galima patogiai laikyti rankoje. Patogu valgyti, gražu žiūrėti! Konfeti vaiko gimtadienio stalui suteikia ypatingą išvaizdą. Tai birūs ir blizgūs popieriaus gabaliukai, kurie primena spalvotą sniegą.  Atributika šventei leidžia  vaikams išgyventi spalvotas gimtadienio šventės akimirkas.  Dekoracijos, balionai, teminiai indai, servetėlės- puošia vaišių stalą, o pats maistas visuomet atrodys skanesnis. 

  Smeigtukai maistui: sumuštiniams reikalingi todėl, kad?smeigtukai maistui

  • Jie labai patinka vaikams.
  • Yra patogūs naudoti ir gražūs.
  • Praktiški laiko klausimu.

  Smeigtukai gali būti: 

  • Teminiai smeigtukai vaikams
  • Forminiai smeigtukai vaiko gimtadieniui ( norimos formos)
  • Smeigtukai su užrašu
  • Metų skaičiaus smeigtukai vaiko šventei

  Konfeti vaiko gimtadienio ar kitos šventės staluikonfeti šventei

  Tai žvaigždučių, gėlyčių, smulkių karpinių, širdučių ar kitų formų ir spalvų kofeti. Šie smulkūs ir birūs papuošimai vaiko stalui suteikia šventiškumo. Be to su konfeti dekoracijomis papuoštas vaiko gimtadienio stalas atrodys gražiau.

  Konfeti dekoracijos vaiko gimtadienio stalui suteiks: 

  • teminę išvaizdą, 
  • šventiškumo, 
  • išskirtinį vaizdą,
  • vaikams daug juoko ir gerą nuotaiką. 
 • Maišeliai

  Maišeliai dovanoms ir lauktuvėms paliks svečiams malonius įspūdžius apie praėjusią vaiko gimtadienio šventę. Pasitikite mažuosius svečius su staigmena maišelyje ir jie liks sužavėti! Maišeliai dovanoms ir lauktuvėms gali būti medžiaginiai, organzos audinio, lininiai, popieriniai ar plastikiniai. Animacinių filmų herojais įvairiais raštais, spalvomis ar teminės šventės motyvais išmarginti mašeliai pradžiugins svečius, o padovanota dovana- bus įsimintina! Maišeliai lauktuvėms kirti įvairioms progoms: vaiko krikštynoms, gimtadienio šventei, maiseliai dovanoms lauktuvemsdraugų susitikimui ar keliaujant į svečius. 

 • Koriukai

  Šias popierines dekoracijas lengva sutverti ir pritvirtinti prie norimos vietos: lubų, durų ar sienos. Galima dekoruoti vaiko gimtadienio, krikštynų, vakarėlio ar kitos šventės vietą. Dekoracija gerai dera su panašių spalvų kitomis popierinėmis dekoracijomis ar atributika. Pirmyn, papuoškite vaiko šventę kabančiomis dekoracijomis!

 • Etiketės buteliams

  Etiketės ir lipdukai buteliams papuoš vaikiškų gėrimų buteliukus. Pasitikite vaiko gimtadienio svečius personalizuotais mineralinio vandens, sulčių buteliukais. Tokie papuošti vandens buteliukai vaikams atrodys ypač gaivinančiai!  Etiketės, lipdukai buteliams tinka papuošti teminį, šventinį gimtadienio stalą, dovanoti svečiams, lauktuvėms. Etiketės ir  lipdukai buteliams pagaminti iš kokybiško popieriaus, lengva priklijuoti, ir reikalui esant pašalinti. 

 • KONFETI

  Konfeti šventei suteikia stilių, tai smulki dekoravimo detalė. Dažnai ji gaminama iš popieriaus, medžiagos audinio ar net Konfeti vaiko sventeiplastiko. Įvairių formų ir spalvų konfeti tinka barstyti, dekoruoti šventinį stalą. Tai žvaigždučių, gėlyčių, smulkių karpinių, širdučių ar kitų formų ir spalvų kofeti. Šie smulkūs ir birūs papuošimai stalui suteikia šventiškumo.  Be to su konfeti dekoracijomis papuoštas vaiko gimtadienio stalas atrodys gražiau.

 • Saldainiams

  Dekoracijos ledinukams, saldainiams gali būti stilingos ir gražios. Atributika saldainiams suteiks šventinį ir išskirtinį vaizdą stalui. Lengva sukurti įvairias stalo dekoracijas, gražiai dera su panašių spalvų kitomis stalo dekoracijomis, serviravimu. Vaikų šventei išsirinkite jums tinkančias dekoracijas ir sukurkite išskirtinį gimtadienį. Dėžutės, kibirėliai, popierėliai, popierinės dekoracijos saldainiams ar šokoladams. 

 • Maišeliai smulkmenoms

  Maišeliai smulkmonoms ,lauktuvėms paliks svečiams malonius įspūdžius apie praėjusią vaiko gimtadienio šventę. Pasitikite mažuosius svečius su staigmena maišelyje ir jie liks sužavėti! Maišeliai dovanoms ir lauktuvėms gali būti medžiaginiai, organzos audinio, lininiai, popieriniai ar plastikiniai. Animacinių filmų herojais įvairiais raštais, spalvomis ar teminės šventės motyvais išmarginti mašeliai pradžiugins svečius, o padovanota dovana- bus įsimintina! Maišeliai lauktuvėms kirti įvairioms progoms: vaiko krikštynoms, gimtadienio šventei, raugų susitikimui ar keliaujant į svečius. 

 • Gimtadienio kepurės

  Gimtadienio kepurės linksmai jūsų šventei ar vakarėliui. Gimtadienio kepurės sukurs linksmą šventės nuotaiką, o įamžintos gimtadienio fotografijos dar ilgai primins apie šventę! Gimtadienio kepurės gali būti: popierinės, audinio, kailio, išskirtinės, prabangios, su įvairiais personažais, gėlėmis. Prie galvos tvirtinamos gumele ar lankeliu. 

 • Atributikos rinkiniai

  Šventinių dekoracijų, atributikos, balionų, indų ir kitų prekių šventei rinkiniai. Tai suderintų spalvų, dizaino rinkiniai, kuriuos lengvai pritaikysite gimtadienio šventės vietos dekoravime. Šie atributikos rinkiniai leis greitai papuošti ir dekoruoti gimtadienio, vakarėlio, krikštynų ar kitos šventės vietą. 

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 925 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 925 iš prekių

Atributika šventei

Informacija

Naujos prekės