Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

LĖKŠTĖS 1-ojo gimtadienio

Lėkštės pirmojo (1-ojo) gimtadienio stalui

pirmojo 1-ojo gimtadienio lėkštėPirmasis gimtadienis pasitinka tėvus su iššūkiais. Kaip organizuoti pirmojo gimtadienio šventę? Vienkartinės lėkštės pirmojo (1-ojo) gimtadienio šventei yra gražu, o mažyliui patinka jas paliesti ir matyti jų spalvingumą. Kokios jos turi būti? Išsirinkite pirmojo (1-ojo) gimtadienio lėkštės kokybiškas i...

Lėkštės pirmojo (1-ojo) gimtadienio stalui

pirmojo 1-ojo gimtadienio lėkštėPirmasis gimtadienis pasitinka tėvus su iššūkiais. Kaip organizuoti pirmojo gimtadienio šventę? Vienkartinės lėkštės pirmojo (1-ojo) gimtadienio šventei yra gražu, o mažyliui patinka jas paliesti ir matyti jų spalvingumą. Kokios jos turi būti? Išsirinkite pirmojo (1-ojo) gimtadienio lėkštės kokybiškas ir patrauklias. Teminė šventinė atributika su pirmojo (1-ojo) skaičiumi yra būtina šioje šventėje. 

Gražios ir kokybiškos lėkštės vaiko pirmajam gimtadieniui gali būti derinamos su servetėlėmis ir puodeliais. Išsirinkite tinkamą vienkartinių lėkščių kiekį, kad jų nepritrūktų šventei. Lėkštės vaiko gimtadieniui ar šventei gali būti dekoruojamos atskirai kiekvienam svečiui arba tiesiog vienoje krūvoje. 

Kuo gali būti dekoruojamos lėkštės vaiko pirmojo (1-ajam) gimtadienio šventei? 

  • Galite perlenkti servetėlę ir įdėti ją į lėkštės vidų.
  • Lėkštės vaiko gimtadieniui ar šventei gerai dera su panašios spalvos gėrimų puodeliu.
  • Į jas galite įdėti teminės atributikos dekoraciją: kortelę, vardo ar skaičiaus užrašą. 
  • Lėkštės vaiko gimtadieniui ar šventei gali būti dekoruojamos kita  temine šventine atributika vaikams: juostelėmis, teminiais lipdukais, teminėmis smulkiomis dekoracijomis, spalvingais konfeti. 
Daugiau

LĖKŠTĖS 1-ojo gimtadienio  Čia yra prekių.

Parodyti 1 - 25 of 25 iš prekių
Parodyti 1 - 25 of 25 iš prekių

LĖKŠTĖS 1-ojo gimtadienio

Informacija

Naujos prekės