Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

BERNIUKO 1-asis gimtadienis

Berniuko 1 -asis gimtadienis ir kas jam būdinga? berniuko 1 -asis gimtadienis

Berniuko 1- asis gimtadienis išsiskiria temine šventine atributika, kuri šventiniam stalui suteikia būtent šios šventės išskirtinį vaizdą. Ši šventė ir yra išskirtinė ir jai būdinga skaičius "1". Vienkartiniai pirmojo gimtadienio  indai ir dekoracijos: lėkštės, puodeliai, dėžutės, staltiesės, bal...

Berniuko 1 -asis gimtadienis ir kas jam būdinga? berniuko 1 -asis gimtadienis

Berniuko 1- asis gimtadienis išsiskiria temine šventine atributika, kuri šventiniam stalui suteikia būtent šios šventės išskirtinį vaizdą. Ši šventė ir yra išskirtinė ir jai būdinga skaičius "1". Vienkartiniai pirmojo gimtadienio  indai ir dekoracijos: lėkštės, puodeliai, dėžutės, staltiesės, balionai, gėrimų šiaudeliai- turi šio skaičiaus atvaizdus, kurie reikškia mažylio gimtadienio skaičių. Berniuko 1- asis gimtadienis turi savo spalvas, kurios skirtos būtent berniuko gimtadieniui. Derinkite tarpusavyje vienkartinių indų, dekoracijų spalvas ir atkreipkite dėmesį į gimtadienio temą. Pirmajam gimtadieniui populiarios šios temos: debesėlio, žydra tema, dangaus mėlyna tema, automobilių, burbuliukų, įvairių gyvūnų ar tekstūrų temos.

Berniuko 1- asis gimtadienis ir kaip papuošti stalą?berniuko 1- asis gimtadienis

  • Berniuko 1- asis gimtadienis ir stalas visuomet dera su panašių spalvų balionų puokšte.
  • Tokį gimtadienio stalą derinkite su pasirinkta gimtadienio tema. Vienkartiniai indai, gėrimų puodeliai, lėkštės, stalo dekoracijos ar kita pirmojo gimtadienio atributika turi derėti tarpusavyje. Derinkite ne tik indų spalvas, bet ir formas. 
Daugiau

BERNIUKO 1-asis gimtadienis  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 113 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 113 iš prekių

BERNIUKO 1-asis gimtadienis

Informacija

Naujos prekės