Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

JŪROS, LAIVŲ GIMTADIENIUI ATRIBUTIKA

Gimtadieniui atributika ir dekoracijos: Jūros ir laivaigimtadieniui atributika juros, vandenyno, laivu tema

Berniuko gimtadieniui ar šventei sukurti pasirinkite vieną iš šių vandens temų: jūra, laivai, vandenynas. Tai puikios gimtadienio temos ir pasižymi plačiu prekių asortimentu: indais, dekoracijomis ar balionais. Gimtadieniui atributika: indai (gėrimų puodeliai, lėkštės, įrankiai), dekoracijo...

Gimtadieniui atributika ir dekoracijos: Jūros ir laivaigimtadieniui atributika juros, vandenyno, laivu tema

Berniuko gimtadieniui ar šventei sukurti pasirinkite vieną iš šių vandens temų: jūra, laivai, vandenynas. Tai puikios gimtadienio temos ir pasižymi plačiu prekių asortimentu: indais, dekoracijomis ar balionais. Gimtadieniui atributika: indai (gėrimų puodeliai, lėkštės, įrankiai), dekoracijos (stalo dekoracijos, papuošimai, vardinės dekoracijos ar skaičiaus) ir balionai sukuria ypatingą ir išsiskiriančią vaiko šventę. "Jūros ir laivai"  gimtadienio temos berniukams - ypač stilingos ir pilnos melsvų atspalvių. Gimtadieniui atributika turi išskirtinius teminius laivų ar jūros paveiksliukus. Tai kupinas mėlynų atspalvių berniuko gimtadienis! Šventės dekoravimui derinkite tarpusavyje mėlynus atspalvius su baltais.

Gimtadieniui atributika ir dekoracijos jūros ir laivų  temomis ir kodėl jas verta pasirinkti? 

  • Tokią šventės atributiką berniukams galimai  lengvai pasidaryti namuose (pvz. popierinius laivelius).
  • Mėlynos spalvos indai šventei yra lengvai derinami prie teminių indų (pvz. gėrimų puodelių ar lėkščių). 
  • Yra gausus pasirinkimas vienkartinių indų, servetėlių prekybos centruose, todėl lengvai pasiruošite vaiko gimtadieniui.
  • Gimtadieniui atributika ir žaidimai turi derėti tarpusavyje. Laivai ir jūros populiari tema tarp berniukų, lengvai rasite žaidimų ir prizų tokiai gimtadienio temai. gimtadieniui atributika keksiukai

Kaip papuošti berniuko šventę jūros, vandens ar vandenyno gimtadienio temomis? 

  • Panaudokite puošimui šiuos elementus: laivai, burės, jūra, žuvys, kriauklės, tinklas, meškerės, smėlis. 
  • Sukurkite savo teminę šventinę atributiką: padarykite vardo dekoraciją iš kartono ir apklijuokite spalvotomis juostelėmis ar popierėliais. 
  • Prisiminkite ir išrinkite žaidimus berniukams, kurie tinka šiai gimtadienio temai. 
  • Papuoškite vaiko gimtadienio maistą: sumuštinius padarykite su sūrio burėmis, o tortas ir keksiukai taip pat turi priminti šią gimtadienio temą. 
Daugiau

JŪROS, LAIVŲ GIMTADIENIUI ATRIBUTIKA  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 98 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 98 iš prekių

JŪROS, LAIVŲ GIMTADIENIUI ATRIBUTIKA

Informacija

Naujos prekės