Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

SERVETĖLĖS ŠVENTEI

Servetėlės vaiko šventei ir gimtadieniuiservetėles šventei gimtadieniui

Servetėlės gali būti ne tik praktiškos, skirtos nusivalyti vaikų rankoms, bet ir dailus šventės stalo akcentas. Spalvų asortimento įvairovė skatina parinkti derančias prie kitų stalo dekoracijų spalvų  servetėles, kurios  vaiko pirmajam gimtadieniui suteiks šventinę išvaizdą. Galimi spalvų pasirinkimai n...

Servetėlės vaiko šventei ir gimtadieniuiservetėles šventei gimtadieniui

Servetėlės gali būti ne tik praktiškos, skirtos nusivalyti vaikų rankoms, bet ir dailus šventės stalo akcentas. Spalvų asortimento įvairovė skatina parinkti derančias prie kitų stalo dekoracijų spalvų  servetėles, kurios  vaiko pirmajam gimtadieniui suteiks šventinę išvaizdą. Galimi spalvų pasirinkimai nuo tradicinės baltos, geltonos spalvų iki teminių servetėlių. 

Servetėlės vaiko gimtadieniui ir kuo galima jas  dekoruoti: 

  • Lipdukais
  • Juostelėmis
  • Vardo užrašu
  • Skaičiaus užrašu
  • Teminėmis dekoracijomis

Servetėlės vaiko pirmajam gimtadieniui suteiks teminę išvaizdą ir stilingai papuoš vaiko šventinį stalą. Pasirinkite norimos spalvos servetėles, juostelių, teminių gėrimų puodelių ir sukurkite šventinį stalą savo mažyliui. O nuotraukomis įamžinsite nuostabias pirmojo gimtadienio akimirkas. 

Servetėlės gimtadienio šventei suteiks: serveteles sventei

  1. spalvingumo,
  2. iškilmingumo, 
  3. šventinį vaizdą. 
Daugiau

SERVETĖLĖS ŠVENTEI  Yra viena prekė.

Parodyti1 - 1 iš prekės
Parodyti1 - 1 iš prekės

SERVETĖLĖS ŠVENTEI

Informacija

Naujos prekės