Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

SERVETĖLĖS

Servetėlės vaiko šventei ir gimtadieniuiservetėles šventei

Servetėlės šventei ar gimtadieniui nukelia į pasakų ir animacinių filmų pasaulį, kuriame gausu personažų, gėlių ar ornamentų. Vaikystėje gali būti daug spalvų, jei tik tas spalvas parodysite savo vaikams. O gimtadienio šventė suteikia progą tą padaryti. Sukurkite spalvų pasaulį, kuriame karaliauja ryškios...

Servetėlės vaiko šventei ir gimtadieniuiservetėles šventei

Servetėlės šventei ar gimtadieniui nukelia į pasakų ir animacinių filmų pasaulį, kuriame gausu personažų, gėlių ar ornamentų. Vaikystėje gali būti daug spalvų, jei tik tas spalvas parodysite savo vaikams. O gimtadienio šventė suteikia progą tą padaryti. Sukurkite spalvų pasaulį, kuriame karaliauja ryškios, gražios, spalvotos, teminės servetėlės. Servetėlės gali būti ne tik praktiškos, skirtos nusivalyti vaikų rankoms, bet ir dailus šventės stalo akcentas. Spalvų asortimento įvairovė skatina parinkti derančias prie kitų stalo dekoracijų spalvų  servetėles, kurios  vaiko pirmajam gimtadieniui suteiks šventinę išvaizdą. Galimi spalvų pasirinkimai nuo tradicinės baltos, geltonos spalvų iki teminių servetėlių. 

Servetėlės vaiko gimtadieniui ir kuo galima jas  dekoruoti: serveteles sventei

  • Lipdukais
  • Juostelėmis
  • Vardo užrašu
  • Skaičiaus užrašu
  • Teminėmis dekoracijomis

Servetėlės vaiko pirmajam gimtadieniui suteiks teminę išvaizdą ir stilingai papuoš vaiko šventinį stalą. Pasirinkite norimos spalvos servetėles, juostelių, teminių gėrimų puodelių ir sukurkite šventinį stalą savo mažyliui. O nuotraukomis įamžinsite nuostabias pirmojo gimtadienio akimirkas. 

Servetėlės gimtadienio šventei suteiks: 

  1. Spalvingumo,
  2. iškilmingumo, 
  3. šventinį vaizdą. 

Daugiau

SERVETĖLĖS  Nėra prekių šioje kategorijoje.