Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

DOVANOS MERGAITEI

Dovanos mergaitei gali būti išskirtinės ir įdomios. Jos gali būti įvairios: lėlės, minkšti žaislai, dėlionės, meno ir dailės prekės, konstruktoriai, lėlių akseusurai, vežimėliai lėlėms ir kitos. Dovanos mergaitei skiriasi savo išvaizda ir paskirtimi. Išsirinkite dovanas mergaitei ar jos kambariui. Pradžiuginti gali ne tik žaislai, bet ir suvenyr...

Dovanos mergaitei gali būti išskirtinės ir įdomios. Jos gali būti įvairios: lėlės, minkšti žaislai, dėlionės, meno ir dailės prekės, konstruktoriai, lėlių akseusurai, vežimėliai lėlėms ir kitos. Dovanos mergaitei skiriasi savo išvaizda ir paskirtimi. Išsirinkite dovanas mergaitei ar jos kambariui. Pradžiuginti gali ne tik žaislai, bet ir suvenyrai, dekoracijos kambariui, sienų lipdukai, bet ir gražūs drabužiai. 

Lėlės mergaitėms - visų mergaičių mėgstamas žaislas. Jos žaidžia namus, kuriuose tvarkosi, planuoja ir organizuoja darbus. Kad ir kiek daug jų pirksite, vis tiek sulauksite naujų dovanų prašymų. Tai gali būti barbės, princesės,lėlės-  kūdikiai, skirtingų dydžių lėlės, mažos ar didelės lėlės.  Sužinokite dukrytės pageidavimus naujai dovanai ir išrinkite pačią tinkamiausią lėlę. Dažnai mergaitei yra svarbu lėlės plaukų spalva ir apranga. Todėl iš anksto sužinokite apie kokią lėlę svajoja jūsų mergaitė. Tai- labai svarbu. Lėlės mergaitėms gali būti pritaikytos pagal amžių. O ypač mažoms mergaitėms yra gaminamos minkštesnės, su tvirtomis detalėmis ir jų gamyba ypač tikrinama dėl vaikų sveikatos saugumo. Todėl tokio amžiaus mergaitėms, maždaug iki 3 metų, reikia itin atidžiai pasirinkti lėles ar kitus žaislus. 

Lėlės mergaitėms tinka bet kokia proga: gimtadienio, vardadienio, atvykus į svečius, Kalėdoms, Naujiems metams

  • Lėlės mergaitėms tinka gimtadieniui, ypač kai laukia teminė šventė, tuomet verta dovanoti pagal temą: princesės, fėjos, animacinio filmuko heroje- lėlė ir pan. leles mergaitems
  • Lėlės gali būti parduodamos vienos arba su įvairiais priedais (namais, aksesuarais, vežimėliais).
  • Jos tinka įvairaus amžiaus mergaitėms dovanoti.
  • Kalėdoms - dovanokite išsvajotus žaislus ar ilgai svajotą lėlę. 
  • Vardadieniui verta pasižvalgyti paprastesnes ir mažiau kainuojančias lėles. 
Daugiau

DOVANOS MERGAITEI  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 290 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 290 iš prekių