Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

DOVANOS BERNIUKUI


dovanos vaikams

Konstruktoriai berniukui gaminami iš kokybiškų žaliavų, todėl nelūžta ir lengvai konstruojami. Galima išsirinkti didelius, mažus, sudėtingus ar lengvus konstruktorius. Ieškodami berniukui dovanos atsižvelkite į dovanos sudėtingumo lygį. Galite išrinkti jam dėlionę, mašiną ar net kūrybinį rinkinį! Atsižvelkite į vaiko pomėgius ir tik tuomet pir...


dovanos vaikams

Konstruktoriai berniukui gaminami iš kokybiškų žaliavų, todėl nelūžta ir lengvai konstruojami. Galima išsirinkti didelius, mažus, sudėtingus ar lengvus konstruktorius. Ieškodami berniukui dovanos atsižvelkite į dovanos sudėtingumo lygį. Galite išrinkti jam dėlionę, mašiną ar net kūrybinį rinkinį! Atsižvelkite į vaiko pomėgius ir tik tuomet pirkite jam dovaną. Dovanos berniukui yra pagaminamos atsižvelgiant į vaiko amžių ir žaidimų lygį, žaidimo dydį. Jei ieškote kažko paprasto ir lengvo, pirkite nesudėtingus, lengvai konstruojamus konstruktorius, panašius į tuos, kuriuos jau vaikas yra žaidęs. O jei norite rimtesnio žaidimo- pasirinkite vyresniems berniukams skirtus žaislus ar žaidimus. Tai gali būti stalo žaidimas, dėlionė ar kitas žaislas.  Per sudėtingas žaislas gali sukelti neigiamus jausmus ir nusivylimą. Jei vaikas aiškiai išsako savo norus ir pageidavimus- pirkite, o jei kyla klausimų, atidžiai išsirinkite. Dovanos berniukui- suteikia daug džiaugsmo, todėl dovanokite su dėmesiu ir meile!

Dovanos berniukui  gali būti: konstruktoriai

  • Konstruktoriai

  • Kaladėlės

  • Plastmasiniai žaislai ar žaidimai

  • Mašinos ar kita technika

  • Lavinamieji žaislai berniukui

  • Sporto ar kitos aktyvios dovanos berniukui
Daugiau

DOVANOS BERNIUKUI  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 200 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 200 iš prekių

DOVANOS BERNIUKUI

Informacija

Naujos prekės