Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

PELĖDŽIUKO TEMA


Apuoko gimtadienis ir indai

 Pelėdžiuko teminis gimtadienis užburia ir nuneša į pasakų gimtadienio šventę. Kartu su vaiku pajuskite vaikystės džiaugsmą! Ieškote mergaitei gimtadienio temos " Pelėdžiukai", tuomet jūs pasirinkote ypač patrauklią temą. Jos dėka vaikai pasijunta tarsi pasakoje, kurioje sklando linksmas pelėdžiukas. O vaikams ši gimtadienio tema labai patinka....


Apuoko gimtadienis ir indai

 Pelėdžiuko teminis gimtadienis užburia ir nuneša į pasakų gimtadienio šventę. Kartu su vaiku pajuskite vaikystės džiaugsmą! Ieškote mergaitei gimtadienio temos " Pelėdžiukai", tuomet jūs pasirinkote ypač patrauklią temą. Jos dėka vaikai pasijunta tarsi pasakoje, kurioje sklando linksmas pelėdžiukas. O vaikams ši gimtadienio tema labai patinka. Ši gimtadienio tema yra madinga visuomet. Keičiasi tik šventės spalvos: nuo rožinės iki žydros. Pelėdžiuko teminis gimtadienis- spalvingas, linksmas ir primena pasaką. Prisiminkite, kad įvairiaspalviai balionai ypač papuošia gimtadienį, todėl dekoruokite šventę. 

Kaip dekoruoti vaiko šventę, kai laukia teminis pelėdžiuko gimtadienis? 

  • Dominuoja pelėdžiuką primenantys šventės akcentai: apuoko akys, sparnai ar apuoko forma.
  • Stalą dekoruokite dubenėliais su baltu jogurtu, ant jo pridėkite užrašą " Pelėdžiuko maistas"
  • Pasirinkite pagrindinę gimtadienio šventės spalvą, prie kurios priderinkite dar pora atspalvių ar kitų spalvųpeledziuko gimtadienis

Kokie gali būti indai, kai laukia pelėdžiuko teminis gimtadienis? 

  1. Gėrimų puodeliai ir jų spalva priklauso nuo staltiesės spalvos. Jei staltiesė teminė, tuomet gėrimų puodelių spalvą derinkite panašaus atspalvio, bet šviesesnius ar tamsesnius. 
  2. Lėkštės vaiko gimtadieniui su apuoko atvaizdu vaikams suteiks smagius pojūčius ir papuoš stalą. Priderinti stalo įrankiai atkreipia dėmesį ir papuošia. 
  3. Užkandžių indeliai dera su taškuotais ornamentais. 
Daugiau

PELĖDŽIUKO TEMA  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 123 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 123 iš prekių

PELĖDŽIUKO TEMA

Informacija

Naujos prekės