Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

DEBESĖLIO ATRIBUTIKA

Debesėlio atributika vaiko šventeidebesėlio atributika vaiko šventei

 Debesėlio atributika vaiko šventei sužavi vaikus ir nuneša į pasakų gimtadienio šventę. Pasijuskite laimingi ir jūs! Debesėlio atributika vaiko šventei yra viena iš patraukliausių gimtadienio temų mažiems vaikučiams. Indai vaiko šventei, balionai, dekoracijos ar servetėlės su debesėlio atributika patinka vaika...

Debesėlio atributika vaiko šventeidebesėlio atributika vaiko šventei

 Debesėlio atributika vaiko šventei sužavi vaikus ir nuneša į pasakų gimtadienio šventę. Pasijuskite laimingi ir jūs! Debesėlio atributika vaiko šventei yra viena iš patraukliausių gimtadienio temų mažiems vaikučiams. Indai vaiko šventei, balionai, dekoracijos ar servetėlės su debesėlio atributika patinka vaikams, o maistas ar gėrimai atrodo daug skanesni. Debesėlio atributika sukuria ypatingai "Lengvą" atmosferą, kurioje net ir didžiausi niurgzliai pasijus daug ramesni ir laimingesni. Ši gimtadienio tema yra madinga visuomet! Keičiasi tik šventės spalvos: nuo šviesiai mėlynos iki ryškiai mėlynos. Debesėlio tema- rami, jauki ir neblaškanti vaikų dėmesio, o tokiame gimtadienyje tiesiog gera pabūti. Nepamirškite šventės vietą papuošti balionais, kurių spalva gali būti: žydra, balta ar mėlyna. 

Debesėlio atributika ir kaip ja dekoruoti vaiko šventę? debesėlio atributika vaiko šventei

  • Dominuoja debesėlį primenantys šventės akcentai: debesėlio forma, debesėlio spalva. 
  • Stalą dekoruokite iškirptais baltais debesėliais.
  • Staltiesę išrinkite norimos spalvos ir prikabinkite iškirptus debesėlius. 
  • Nepamirškite išdėlioti lėkštes ir gėrimų puodelius vaikams su teminiu debesėlio vaizdu. 
  • Pasirinkite pagrindinę gimtadienio šventės spalvą, prie kurios priderinkite dar pora atspalvių ar kitų spalvų

Kokius pirkti indus šventei ir kaip juos derinti tarpusavyje?

  1. Gėrimų puodeliai ir jų spalva priklauso nuo staltiesės spalvos. Jei staltiesė teminė, tuomet gėrimų puodelių spalvą derinkite panašaus atspalvio, bet šviesesnius ar tamsesnius. 
  2. Lėkštės vaiko gimtadieniui su debesėlio atvaizdu vaikams suteiks smagius pojūčius ir papuoš stalą. Priderinti stalo įrankiai atkreipia dėmesį ir papuošia. Jei išrinkote temines lėkštes vaiko šventei, tuomet stalo įrankių spalvą derinkite prie gėrimų puodelio ir lėkštės. 
  3. Užkandžių indeliai dera su baltais taškeliais. 
Daugiau

DEBESĖLIO ATRIBUTIKA  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 59 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 59 iš prekių

DEBESĖLIO ATRIBUTIKA

Informacija

Naujos prekės