Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

DRUGELIO TEMA


drugelio atributika

Gimtadienio indai ir dekoracijos drugelio tema sukuria spalvingos šventės stilių. Drugeliai gali būti ant gėrimų puodelių, lėkščių, užkandžių ar keksiukų puodelių, dekoracijų ar balionų. O staltiesė mergaitės gimtadieniui drugelio tema- visuomet gerai dera su panašaus stiliaus lėkštėmis. Šventės atributika ir dekoracijos drugelio tema išsiskiri...


drugelio atributika

Gimtadienio indai ir dekoracijos drugelio tema sukuria spalvingos šventės stilių. Drugeliai gali būti ant gėrimų puodelių, lėkščių, užkandžių ar keksiukų puodelių, dekoracijų ar balionų. O staltiesė mergaitės gimtadieniui drugelio tema- visuomet gerai dera su panašaus stiliaus lėkštėmis. Šventės atributika ir dekoracijos drugelio tema išsiskiria drugelio sparnų motyvu, kuris gali nuo paprastų servetėlių idėjos iki sudėtingų plakatų ar dekoracijų. Dažnai gimtadienio stalo dekoravime vyrauja švelnios rožinės, žydros spalvos, kurių dėka tortas ir kiti saldumynai atrodo nuostabiai. Ypač, jei tortas yra drugelio formos. Šventei atributika gali būti derinama tarpusavyje  su panašios spalvos dekoracijomis. O indai puikiai dera su temine staltiese, servetėlėmis ar gėrimų šiaudeliais. 

Gimtadienio atributika ir dekoracijos gali būti: 

  • Vardinė atributika (stalo kortelės, kvietimai, kabančios dekoracijos, vardo užrašai).
  • Teminė atributika( su drugelio atvaizdu indai šventei).

Kaip papuošti ir dekoruoti gimtadienio šventę "Drugelio" tema? drugelio gimtadienio tema

  • Teminiam drugelio gimtadieniui dominuoja  šie elementai: drugeliai, pievos, gėlių ir gamtos motyvai.  
  • Dekoruoti šventinį stalą galite karpiniais su drugelio atvaizdu, lipdukais, plakatais.
  • O maistą puoškite teminiais sumuštinių smeigtukais.  Tai linksma ir smagu!
  • Kėdę ant kurios sėdės mergaitė galite papuošti  kaspinu ar pririšti balioną su drugelio atvaizdu. Priderinkite tokios pat spalvos šventinę aprangą. 

 

Daugiau

DRUGELIO TEMA  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 151 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 151 iš prekių