Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

BETMENAS

Betmeno indai šventei leidžia pasijusti stipruoliais...betmeno gimtadieniui

Berniuko teminis gimtadienis "Betmenas"- ryškus, energingas ir leidžia pasijusti stipriu ir nepakartojamu herojumi...Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir jausti pasaulį, vertinti jį spalvų ir garsų pagalba. Betmeno gimtadienis vilioja ne tik ryškių spalvų, bet ir garsų įvairove, yp...

Betmeno indai šventei leidžia pasijusti stipruoliais...betmeno gimtadieniui

Berniuko teminis gimtadienis "Betmenas"- ryškus, energingas ir leidžia pasijusti stipriu ir nepakartojamu herojumi...Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir jausti pasaulį, vertinti jį spalvų ir garsų pagalba. Betmeno gimtadienis vilioja ne tik ryškių spalvų, bet ir garsų įvairove, ypač jei pasirūpiname tinkama muzika šventei. Šiam gimtadieniui tinka linksma ir kviečianti šėlti muzika. Betmeno gimtadienio tema yra ypač populiarus tarp berniukų. Jie žavisi viskuo, kas susiję su šiuo personažu. Atributika šventei sužavi savo įvairove: nuo teminių lėkščių, staltiesės su Betmeno atvaizdu, dekoracijų, balionų, gėrimų puodelių ar kitų gimtadienio prekių. Dažnai yra perkami vienkartiniai stalo indai, nes juos patogu naudoti. Betmeno gimtadienyje galite pasitelkti aktyvius žaidimus: rungtis, varžybas, ieškojimo žaidimus. 

Kaip papuošti gimtadienio stalą "Betmeno" tema?

Pasitelkite dekoracijas gimtadieniui, kurios sužavi iš karto. Vyrauja Betmeno šventės motyvai:

  • Betmeno ženklas
  • Betmeno apsiaustas
  • Betmeno kaukėbetmeno gimtadieniui
Daugiau

BETMENAS  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 85 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 85 iš prekių

BETMENAS

Informacija

Naujos prekės