Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

TRAUKINUKAS TOMAS (THOMAS THE TANK)

Traukinuko Tomo gimtadienis bus linksmas...traukinukas Tomas atributika

Traukinuko Tomo šventė - linksma ir pilna nuotykių šventė, kurioje siaučia maži traukinuko Tomo gerbėjai. Pasirengę pradėti? Jei jūsų vaikas dievina šį animacinį filmą, suruoškite šventę! Vaiko gimtadienis- tas pats kaip važiuoti traukiniu. Galima sustoti bet kurioje stotyje, o vagonuose gali būti link...

Traukinuko Tomo gimtadienis bus linksmas...traukinukas Tomas atributika

Traukinuko Tomo šventė - linksma ir pilna nuotykių šventė, kurioje siaučia maži traukinuko Tomo gerbėjai. Pasirengę pradėti? Jei jūsų vaikas dievina šį animacinį filmą, suruoškite šventę! Vaiko gimtadienis- tas pats kaip važiuoti traukiniu. Galima sustoti bet kurioje stotyje, o vagonuose gali būti linksma arba liūdna, priklauso nuo šventės turinio.  Vaikai ilgai atsimena savo gimtadienius, pasistenkite, kad tie prisiminimai būti šilti ir jaukūs, primenantys gerus jausmus. Traukinuko Tomo  teminis gimtadienis ir jo dekoravimas, papuošimas priklauso nuo pagrindinės spalvos, kurią parinksite gimtadienio temai. Priderinkite prie šios spalvos pora panašių atspalvių ir sukurkite išskirtinį šventinį vaiko stalą, ant kurio puikuojasi: teminė staltiesė, puodeliai gėrimui, teminiai užkandžių indeliai, stilingi gėrimų šiaudeliai, servetėlės. 

Atributika šventei ir kaip ja papuošti traukinuko Tomo gimtadienį? 

  • Dominuoja traukinuką Tomą primenantys šventės akcentai: traukinio bėgiai, personažo atvaizas.
  • Stalą dekoruokite iškirptais juodais bėgiais.
  • Staltiesę išrinkite iš aktualių šiam filmui spalvų: raudonos ar mėlynos. 
  • Nepamirškite išdėlioti lėkštes ir gėrimų puodelius vaikams su traukinuko Tomo atvaizdu. 

Kokius pirkti indus šventei ir kaip juos derinti tarpusavyje?traukinukas tomas atributika

  1. Gėrimų puodeliai ir jų spalva priklauso nuo staltiesės spalvos. Jei staltiesė teminė, tuomet gėrimų puodelių spalvą derinkite panašaus atspalvio, bet šviesesnius ar tamsesnius. 
  2. Lėkštės vaiko gimtadieniui su debesėlio atvaizdu vaikams suteiks smagius pojūčius ir papuoš stalą. Priderinti stalo įrankiai atkreipia dėmesį ir papuošia. Jei išrinkote temines lėkštes vaiko šventei, tuomet stalo įrankių spalvą derinkite prie gėrimų puodelio ir lėkštės. 
  3. Užkandžių indeliai gali būti vienspalviai ar dryžuoti. 
Daugiau

TRAUKINUKAS TOMAS (THOMAS THE TANK)  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 42 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 42 iš prekių