Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

PELIUKAS MIKIS (MICKEY MOUSE)

Peliuko Mikio atributika šventei- žavios juodos ausytės nuteikia linksmai...

Berniuko teminis gimtadienis "Peliukas Mikis ( "Mickey mouse") - ryškus, energingas ir leidžia pasijusti išdaigininku ir linksmu šventės herojumi...Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir jausti pasaulį, vertinti jį spalvų ir garsų pagalba. O  Peliuko Mikio gimtad...

Peliuko Mikio atributika šventei- žavios juodos ausytės nuteikia linksmai...

Berniuko teminis gimtadienis "Peliukas Mikis ( "Mickey mouse") - ryškus, energingas ir leidžia pasijusti išdaigininku ir linksmu šventės herojumi...Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir jausti pasaulį, vertinti jį spalvų ir garsų pagalba. O  Peliuko Mikio gimtadienis vilioja ne tik ryškios raudonos ir juodos spalvų deriniais, bet ir garsų įvairove, ypač jei pasirūpiname tinkama muzika šventei. Šiam gimtadieniui tinka linksma ir kviečianti šėlti muzika. Peliuko gimtadienio tema yra ypač populiarus tarp berniukų. Jie žavisi viskuo, kas susiję su šiuo personažu. Atributika šventei sužavi savo įvairove: nuo teminių lėkščių, staltiesės su Peliuko Mikio atvaizdu, dekoracijų, balionų, gėrimų puodelių ar kitų gimtadienio prekių. Dažnai yra perkami vienkartiniai stalo indai, nes juos patogu naudoti. Peliuko Mikio gimtadienyje galite pasitelkti aktyvius žaidimus: rungtis, varžybas, ieškojimo žaidimus. 

Kaip papuošti gimtadienio stalą "Peliuko Mikio" tema?

Pasitelkite dekoracijas gimtadieniui, kurios sužavi iš karto. Vyrauja Peliuko Mikio šventės motyvai:

  • Juodos peliuko ausytės.
  • Ūsai ir uodega.
  • Baltos peliuko kelnių sagos. 
Daugiau

PELIUKAS MIKIS (MICKEY MOUSE)  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 101 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 101 iš prekių

PELIUKAS MIKIS (MICKEY MOUSE)

Informacija

Naujos prekės