Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

žVAIGŽDŽIŲ KARAI (STAR WARS)

Pasitikime žvaigždžių karų herojus...zvaigzdziu karai

 Žvaigždžių karų ("Star Wars") gimtadienis berniukams- šventė kuri sužavi ir nuneša į fantastikos animacinį filmą, kuriame karaliauja jėga ir pasitikėjimas savimi. Pirmyn! Suplanuokite vaiko gimtadienį, kuri berniukams yra viena iš patraukliausių gimtadienio temų, o ypač ją mėgsta  paaugę vaikai.  Atributika...

Pasitikime žvaigždžių karų herojus...zvaigzdziu karai

 Žvaigždžių karų ("Star Wars") gimtadienis berniukams- šventė kuri sužavi ir nuneša į fantastikos animacinį filmą, kuriame karaliauja jėga ir pasitikėjimas savimi. Pirmyn! Suplanuokite vaiko gimtadienį, kuri berniukams yra viena iš patraukliausių gimtadienio temų, o ypač ją mėgsta  paaugę vaikai.  Atributika šventei- ryški, rėksmingų spalvų, su herojaus atvaizdais suburia vaikus vėl prisiminti šį herojų ir pasijusti tokiu pat stipriu ir galingu. Žvaigždžių karai ("Stars Wars") indai, dekoracijos ar balionai sukuria "energingos" šventės atmosferą, todėl labai tinka judriems, mėgstantiems sportą, karingus žaidimus berniukams. 

Atributika šventei žvaigždžių karų tematika ir kaip papuošti šventę?

  • Dominuoja šviečiantį kardą primenantys šventės akcentai: ant staltiesės ar indų.
  • Stalą dekoruokite iškirptų baltų kardų karpiniais. 
  • Staltiesę išrinkite su animacinio filmo vaizdu.
  • Pasirinkite pagrindinę gimtadienio šventės spalvą, prie kurios priderinkite dar pora atspalvių ar kitų spalvų. 
Daugiau

žVAIGŽDŽIŲ KARAI (STAR WARS)  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 70 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 70 iš prekių

žVAIGŽDŽIŲ KARAI (STAR WARS)

Informacija

Naujos prekės