Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

STALTIESĖS (VIENSPALVĖS)

Vienspalvės staltiesės vaiko gimtadienio šventei

Staltiesės vaiko gimtadieniui gali būti naudojamos arba ne, bet jų privalumas yra tame, kad suteikia  jaukumo, šventiškumo, bet ir vaikui teigiamas emocijas. Vienspalvės staltiesės vaiko gimtadieniui ar šventei gali būti įvairių atspalvių: nuo baltos kreminės iki ryškios geltonos ar žalios spalvos...

Vienspalvės staltiesės vaiko gimtadienio šventei

Staltiesės vaiko gimtadieniui gali būti naudojamos arba ne, bet jų privalumas yra tame, kad suteikia  jaukumo, šventiškumo, bet ir vaikui teigiamas emocijas. Vienspalvės staltiesės vaiko gimtadieniui ar šventei gali būti įvairių atspalvių: nuo baltos kreminės iki ryškios geltonos ar žalios spalvos.  Teminė ir šventinė atributika vaikams yra ne naujas, bet aktualus dalykas vaiko gimtadienio šventei. O staltiesės vaiko šventei- vienas iš perkamiausių pirkinių , kaip ir gėrimų puodeliai, šiaudeliai, dekoracijos ar balionai. staltieses vaiko gimtadieniui

Vienspalvės staltiesės vaiko gimtadieniui suteikia: 

  • Norimą vaizdą  vaiko gimtadienio vaišių stalui
  • Leidžia stilingai papuošti ir dekoruoti stalą, nes ant lygaus staltiesės atspalvio išryškėja indai ir dekoracijos. 
  • Leidžia lengvai priderinti teminius indus, stalo įrankius, dekoracijas vaiko gimtadieniui ar šventei.

Vienspalvės staltiesės vaiko gimtadieniui ir kaip teisingai pasirinkti jos spalvą? 

  1. Visų pirma, atkreipkite dėmesį į vaiko gimtadienio ar šventės temą ir nuspręskite, kuri spalva bus pagrindinė šventės spalva. Vienspalvės staltiesės vaiko gimtadieniui- puikus pasirinkimas naujokams dekoravimo srityje. 
  2. Prie pagrindinės šventės spalvos priderinkite vienspalvę staltiesę. Jei pasirinkote, kad bus "rožinis" gimtadienis, tuomet pasirinkite rožinę staltiesę ir prie jos derinkite likusias dekoracijas, teminius indus, stalo įrankius ar balionus. 

Daugiau

STALTIESĖS (VIENSPALVĖS)  Čia yra prekių.

Parodyti 1 - 17 of 17 iš prekių
Parodyti 1 - 17 of 17 iš prekių