Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

STALTIESĖS BERNIUKO ŠVENTEI

Teminės staltiesės vaiko gimtadieniui ar kitai šventeiBERNIUKO SVENTEI

Staltiesės ir jų naudojimas vaiko gimtadieniui yra ne tik patogus, bet ir stilingas bei nuotaikingas dalykas. Ypač, jei tokios staltiesės yra teminės staltiesės. Jos labai papuošia vaiko šventinį stalą ir teminiam gimtadieniui yra nepakeičiamos dėl įspūdžios sudarymo.  Vaiko gimtadienio plan...

Teminės staltiesės vaiko gimtadieniui ar kitai šventeiBERNIUKO SVENTEI

Staltiesės ir jų naudojimas vaiko gimtadieniui yra ne tik patogus, bet ir stilingas bei nuotaikingas dalykas. Ypač, jei tokios staltiesės yra teminės staltiesės. Jos labai papuošia vaiko šventinį stalą ir teminiam gimtadieniui yra nepakeičiamos dėl įspūdžios sudarymo.  Vaiko gimtadienio planavimas prasideda nuo gimtadienio datos, gimtadienio temos  išrinkimo, todėl staltiesę pirkite tik tuomet, kai žinote, kokį vaizdą norite matyti ant vaiko gimtadienio stalo. 

Teminės staltiesės teminiam gimtadieniui ir jų naudojimo ypatumai: 

  1. Visų pirma, atkreipkite dėmesį į vaiko gimtadienio ar šventės temą ir nuspręskite, kuri spalva bus pagrindinė šventės spalva. Teminės staltiesės vaiko teminiam gimtadieniui- puikus pasirinkimas ne tik naujokams dekoravimo srityje. 
  2. Prie pagrindinės šventės spalvos priderinkite teminę staltiesę. Jei pasirinkote, kad bus "rožinis" teminis gimtadienis, tuomet pasirinkite teminę staltiesę su rožiniai atspalviais ir prie jos derinkite likusias dekoracijas, teminius indus, stalo įrankius ar balionus. 

Kokią pirkti teminę staltiesę vaikui, kai laukia teminis gimtadienis? 

  • Kokybišką staltiesę teminiam gimtadieniui
  • Derančią prie gimtadienio temos
  • Vaiko mėgstamo personažo teminę staltiesę
  • Originalią ir išskirtinę su vaiko vardo raide
Daugiau

STALTIESĖS BERNIUKO ŠVENTEI  Čia yra prekių.

Parodyti 1 - 9 of 9 iš prekių
Parodyti 1 - 9 of 9 iš prekių