Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

VĖJO MALŪNĖLIAI

Vėjo malūnėliai- graži atributika šventeivėjo malūnas atributika šventei

Mergaitės gimtadienis ir atributika šventei "Vėjo malūnėliai" - žavi, jauki, užburianti... Ši gimtadienio tema leidžia pasinerti į vaikystės spalvas. Tai rožinis, žydras, mėlynas atributikos šventei pasaulis, kuriame karaliauja žydros, rožinės spalvų gėrimų puodeliai ar staltiesė su malūnėliais.   "Vėjo ...

Vėjo malūnėliai- graži atributika šventeivėjo malūnas atributika šventei

Mergaitės gimtadienis ir atributika šventei "Vėjo malūnėliai" - žavi, jauki, užburianti... Ši gimtadienio tema leidžia pasinerti į vaikystės spalvas. Tai rožinis, žydras, mėlynas atributikos šventei pasaulis, kuriame karaliauja žydros, rožinės spalvų gėrimų puodeliai ar staltiesė su malūnėliais.   "Vėjo malūnėliai" gimtadienis vilioja ne tik švelniomis spalvomis, dekoracijomis ir balionais, bet jis nukelia vaikus į pasakų šalį, kuriame kiekvienas malūnėlis sukasi ir seka kas kart skirtingas istorijas. 

Pasirūpinkite atitinkama muzika ir "Vėjo malūnėliai" ir jų atributika šventei pradžiugins mažuosius gimtadienio dalyvius. Šventinė atributika ir dekoracijos šia tema vilioja savo spalvomis: rožine, žydra ir sužavi tėvus: nuo teminių lėkščių, dekoracijų, balionų, indų šventei, servetėlių pasirinkimo iki aprangos, dovanų pasiūlymų. Dažnai yra perkami vienkartiniai indai šventei, vienkartinės staltiesės, nes juos patogu naudoti. Vėjo malūnėlio gimtadienyje galite pasitelkti kūrybinę veiklą: dekoruoti gėrimų puodelius, tapybos užsiėmimus, gimtadienio paveikslo su malūnėliais piešimą, arbatos gėrimo ceremonijas ar žaidimus vaikams.  

vejo maluno atributika šventeiAtributika šventei "Vėjo malūnėliai" ir kaip papuošti šia tema gimtadienio stalą? 

Dominuoja vėjo malūnėlio gimtadienio motyvai: 

  • Malūnėliai
  • Gėlės
  • Vėjas
  • Dangaus spalvos motyvai
Daugiau

VĖJO MALŪNĖLIAI  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 101 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 101 iš prekių

VĖJO MALŪNĖLIAI

Informacija

Naujos prekės