Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

ROŽINIS BALTAS GIMTADIENIS

Rožinis ir baltas vaiko gimtadienisrozine balta atributika sventei

Rožinė spalva mergaitę lydi nuo kūdikystės: pirmieji drabužiai, pirma kepuraitė ar marškiniai būna šios spalvos. Tai pirma drabužių, dovanojamo baliono, dekoracijos vaiko kambariui spalva. Rožinis gimtadienis nuneša į rausvą ir mielą šventę, kurioje atributika šventei yra rožinių atspalvių. Gėrimų puodeliai, d...

Rožinis ir baltas vaiko gimtadienisrozine balta atributika sventei

Rožinė spalva mergaitę lydi nuo kūdikystės: pirmieji drabužiai, pirma kepuraitė ar marškiniai būna šios spalvos. Tai pirma drabužių, dovanojamo baliono, dekoracijos vaiko kambariui spalva. Rožinis gimtadienis nuneša į rausvą ir mielą šventę, kurioje atributika šventei yra rožinių atspalvių. Gėrimų puodeliai, dekoracijos ar balionai gali būti skirtingų atspalvių: ryškių ar šviesesnių, blankių. Derinkite tarpusavyje skirtingus atspalvius. Rožinio ir balto gimtadienio temos dėka vaikai pasijunta tarsi spalvotoje pasakoje, kurioje sklando rožinės kabančios dekoracijos ar balti balionai. Ši gimtadienio tema yra madinga visuomet. Keičiasi tik šventės spalvos ir raštai: nuo tamsiai rožinės iki šviesiai rožinės.   Prisiminkite, kad balti balionai  papuošia gimtadienį, todėl jais drąsiai dekoruokite šventę. 

Kaip dekoruoti vaiko šventę balta, rožine spalva?rozinis baltas gimtadienis

  • Dominuoja spalvas primenantys šventės akcentai: gėlės, įvairios figūros, rožiniai ar balti raštai, ornamentai.
  • Stalą dekoruokite staltiese, prie jos derinkite skirtingų, bet panašių atspalvių indus.
  • Pasitelkite baltos spalvos dekoracijas. Kurkite baltų balionų puokštes, kompozicijas.

Kokie gali būti indai, kai laukia rožinis gimtadienis?

  1. Gėrimų puodeliai ir jų spalva priklauso nuo staltiesės spalvos. Jei staltiesė teminė, tuomet gėrimų puodelių spalvą derinkite panašaus atspalvio, bet šviesesnius ar tamsesnius. 
  2. Lėkštės vaiko gimtadieniui padėkite ryškiai rožines, jos vaikams suteiks smagius pojūčius ir papuoš stalą. Priderinti stalo įrankiai atkreipia dėmesį ir papuošia. 
  3. Užkandžių indeliai dera su taškuotais ornamentais. 
Daugiau

ROŽINIS BALTAS GIMTADIENIS  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 144 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 144 iš prekių