Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

VANDENYNO LOBIAI

Atributika šventei: Vandenyno lobiai vandenyno lobiai

Vanduo, bangos, koralai, žuvys, vandenyno lobiai žavi vaikus nuo vaikystės. "Vandenyno lobiai" gimtadienis- linksmas, mėlynas, kupinas burbuliukų, bangų dekoracijų ar balionų su žuvimis. Tai linksma tema, o taškuoti indai, vandenyno, lobių dekoracijos vaiko šventei šventei suteikia dailią ir originalią išvai...

Atributika šventei: Vandenyno lobiai vandenyno lobiai

Vanduo, bangos, koralai, žuvys, vandenyno lobiai žavi vaikus nuo vaikystės. "Vandenyno lobiai" gimtadienis- linksmas, mėlynas, kupinas burbuliukų, bangų dekoracijų ar balionų su žuvimis. Tai linksma tema, o taškuoti indai, vandenyno, lobių dekoracijos vaiko šventei šventei suteikia dailią ir originalią išvaizdą. Atributika šventei vandenyno lobio tema- linksma, atkreipianti dėmesį. Tai ne tik nuotaikingi balionai, bet gražūs gėrimų puodeliai, kurių dėka vaikai mėgaujasi gėrimu,  mielai valgo iš tokių pat lėkščių, o gražiai sulankstyta  servetėlė su vėžliuku- nuteikia šventiškai. Atributika šventei ir kaip išsirinkti tinkamą spalvą? 

  • Prie margų indų derinkite kitus vienspalvius indus, staltiesę ar dekoracijas.
  • Stenkitės išvengti per didelio margumo
  • Margi,su žuvimis,su rykliais indai šventei gražiai dera  su kitais stalo indais, dekoracijomis, balionais, staltiese ar įrankiais santykiu 1:3. 

vandenyno atributikaIndai su vandenynu, lobiais gelmėse vaiko šventei visiems patinka  dėl kelių dalykų: 

  • Žaismingumo
  • Spalvų kontrasto
  • Kai priderinamas toks pats taškuotas gėrimų šiaudelis ar gėrimų puodelis
  • Atributika šventei: dekoracijos, balionai, smeigtukai atkreipia vaiko dėmesį, todėl naudokite bent vieną iš šių dekoracijų.
Daugiau

VANDENYNO LOBIAI  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 97 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 97 iš prekių

VANDENYNO LOBIAI

Informacija

Naujos prekės