Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

MĖLYNOS JŪROS ATRIBUTIKA ŠVENTEI

Atributika šventei: mėlyna jūra kupina paslapčių...atributika šventei jūra

Berniuko gimtadienio šventė " Mėlyna jūra"- paslaptinga, kupina nuotykių, lobių, žemėlapių ir linksmų žuvyčių. Atributika šventei: dekoracijos, indai su jūra, gėrimų puodeliai su bangomis, servetėlės su jūros vaizdais berniukams patinka ir jie laukia smagių jūros šventės linksmybių.  Mėlynos j...

Atributika šventei: mėlyna jūra kupina paslapčių...atributika šventei jūra

Berniuko gimtadienio šventė " Mėlyna jūra"- paslaptinga, kupina nuotykių, lobių, žemėlapių ir linksmų žuvyčių. Atributika šventei: dekoracijos, indai su jūra, gėrimų puodeliai su bangomis, servetėlės su jūros vaizdais berniukams patinka ir jie laukia smagių jūros šventės linksmybių.  Mėlynos jūros gimtadienis-  ryškus, energingas ir leidžia pasijusti išdaigininku ir linksmu šventės herojumi...Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir jausti pasaulį, vertinti jį spalvų ir garsų pagalba. Šiam gimtadieniui tinka linksma ir kviečianti šėlti muzika. Atributika šventei jūros tema yra ypač populiari tarp berniukų. Jie žavisi viskuo, kas susiję su vandenyno, jūros, laivų vaizdais. Atributika šventei sužavi savo įvairove: nuo teminių lėkščių, staltiesės su jūros atvaizdu, dekoracijų, balionų, gėrimų puodelių ar kitų gimtadienio prekių. Dažnai yra perkami vienkartiniai stalo indai, nes juos patogu naudoti. "Jūros" gimtadienyje galite pasitelkti aktyvius žaidimus: rungtis, varžybas, ieškojimo žaidimus. 

Kaip papuošti gimtadienio stalą "Jūros" tema?atributika šventei jūra

Pasitelkite dekoracijas gimtadieniui: balionus, kabančias dekoracijas.  Naudokite atributikos šventei naujoves, vadovaukitės spalvų derinimo principu: derinkite atspalviu 1:3.

Jūros gimtadienio temos puošimui naudokite šiuos motyvus:

  • Žuvys ( atributika šventei žuvų tema)
  • Koralai
  • Bangos
  • Jūros vaizdai

Daugiau

MĖLYNOS JŪROS ATRIBUTIKA ŠVENTEI  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 90 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 90 iš prekių