Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Šventinė apranga vaikams


drabuziai vaiko sventeiŠventinė apranga vaikams labai svarbi. Apranga gimtadieniui- turi būti ne kasdieniška, o šventinė ir išskirtinė. Vaikai mielai apsirengia naujus drabužius, kuriuos nupirkote šventei.  Linksmai švęsti  gimtadienį ar kitą šventę vaikai nori pasipuošę gražiais ir tvarkingais rūbeliais . Gražūs drabužiai vaikams- drabužiai su kuriais jie jaučiasi pu...


drabuziai vaiko sventeiŠventinė apranga vaikams labai svarbi. Apranga gimtadieniui- turi būti ne kasdieniška, o šventinė ir išskirtinė. Vaikai mielai apsirengia naujus drabužius, kuriuos nupirkote šventei.  Linksmai švęsti  gimtadienį ar kitą šventę vaikai nori pasipuošę gražiais ir tvarkingais rūbeliais . Gražūs drabužiai vaikams- drabužiai su kuriais jie jaučiasi puikiai ir patogiai! Kiekvienai gimtadienio temai išsirinkite skirtingus drabužius.  Šventinė apranga ne tik papuoš berniuką ar mergaitę bet suteiks smagių pojūčių ir jausmų. Pasipuoškite pačiomis linksmiausiomis drabužių spalvomis! Drabužiai mergaitėms ir berniukams yra kokybiški ir gražūs.

Šventinė apranga, drabužiai vaikams ir kaip ją išsirinkti šventei?

 • Papuoškite vaiką gimtadienio šventei, nes ši šventė yra ne eilinė, todėl smagu ir verta atrodyti dailiai.
 • Išsirinkite drabužius šventei kartu su vaiku. 
 • Priderinkite aprangą prie teminio gimtadienio šventės: gimtadienio temos.
 • Drabužius išsirinkite pagal vaiko dydį ir jo norus. Turėkite užfiksuotas nuostabias fotografijų akimirkas su gražia šventine apranga.drabuziai berniukui

Drabužiai vaikų šventėms

Drabužiai vaikų šventėms dažnai atspindi šventės idėją. Išsirinkite vakarėlio temą, spalvines gamas ir papuoškite vaikus. Drabužiai vaikų šventėms suteiks puikius prisiminimus ir liks nuostabus atsiminimai fotografijose ir svečių mintyse. 

Daugiau

Šventinė apranga vaikams  Čia yra prekių.

Subkategorijos

 • Drabužiai berniukui

  Apranga berniukams tokia pat svarbi, kaip tortas ir žvakutė ant jo. Pamirškite tradicinę ir kasdieninę aprangą. Šventinės aprangos komplektai berniukui ar mergaitei suteikia ne tik nuotaiką, bet leidžia pasijusti ypatingai. Vaiko gimtadieniui ar šventei reikia įsigyti šventinius drabužius, kurie yra reikalingi ne mažiau, kaip indai vaiko gimtadieniui ar kita teminė atributika vaikams.   Tai diena, kuri yra ypatinga nuo pat ryto. Visada yra smagu prisiminti ne tik šventę, bet kaip joje ir jauteisi. O su naujais ir patraukliais drabužiais vaikai jaučiasi gražūs ir laimingi. Aprangos komplektai vaikams puikiai sukomplektuoti ir gerai dera. Išsirinkite ir turėsite gražią ir stilingą aprangą vaiko gimtadieniui. 

   Kaip teisingai išsirinkti drabužius vaikui  šventei, kokie aprangos komplektai tinka?

  grazi apranga vaikui

   • Visi žino, kad indai vaiko gimtadieniui: lėkštės, puodeliai, dekoracijos šventei, balionai- labai svarbu, nes laukiama vaiko gimtadienio, kuris būna vieną kartą per metus. Šiai dienai paminėti drabužius vaiko šventei pasirinkite naujus ir priderinkite prie šventės spalvų. Nauji aprangos komplektai vaikams yra visuomet vaikų laukiami.

   • Mergaitės gimtadieniui ar šventei pasirinkite aprangos, drabužių komplektus, kurie skirti tik mergaitėms. 

   • Berniuko gimtadieniui, šventei- pasirinkite aprangos, drabužių komplektus su berniukų gimtadienio atributika.
 • Drabužiai mergaitei

  Drabužiai mergaiteisuknelės mergaitei

  Suknelės mergaitėms yra viena iš mėgstamiausių aprangos tipų mergaitėms. Jei laukiate mergaitės gimtadienio, tuomet pats laikas nusipirkti dailią suknelę su kuria galima ne tik švęsti gimtadienį, bet keliauti į svečius. Suknelės mergaitės gimtadieniui gali būti ne tik gražios, stilingos, derančios prie teminio gimtadienio spalvų, bet ir patogios.  Išsirinkite patogias ir gražias sukneles, kad šventėje dukrytė jaustųsi pati gražiausia. Ypač mėgstami pirmojo (1-ojo) gimtadienio drabužiai mergaitei: suknelės, drabužių komplektai. 

 • Komplektai mergaitėms


  graži apranga vaikamsŠventinės aprangos komplektai mergaitėms yra suderinti tarpusavyje ir stilingi. Gumtadienio šventei pamirškite tradicinę ir kasdieninę aprangą. Šventinės aprangos, drabužių komplektai mergaitei suteikia ne tik stilių, bet leidžia pasijusti ypatingai. Mergaitės gimtadieniui ar šventei galima įsigyti šventinius drabužius, kurie leis mergaitei pasijusti ypatinga.  Mūsų parduotuvėje esantys drabužių komplektai mergaitėms yra gerai suderinti išvaizda ir į prekybą pristatomi, tik po kruopčios atrankos  įvertinimo. Tai labai svarbus aspektas, nes turite žinoti, kad galite nusipirkti atidžiai patikrintą ir palankiai įvertintą drabužių komplektą! Drabužių dizainas sukurtas, kad atitinktų mergaičių poreikius. Esame tikri, kad jūsų mergaitės liks patenkintos! Tikime, kad galime išpildyti mažųjų klientų norus.  

 • Plaukų aksesuarai...

  Plaukų aksesurai mergaitei: plaukų lankeliai, plaukų segtukai, sagės, galvos juostos suteiks džiaugsmo mergaitėms, kurios laukia gimtadienio, krikštynų ar kitos šventės. Stilingai mergaitei_-stilingi plaukų aksesurai Įvairių spalvų papuošalai plaukams gerai dera su panašių atspalvių drabužiais, tinka dovanoti, lauktuvėms. 

 • Varlytės/peteliškės

  Stilingos ir kokybiškos varlytės /peteliškės berniukui, įvairių spalvų, raštų, skirtingų audinio tipų varlytės leis pasipuošti pačios svarbiausios šventės, svarbaus susitikimo, iškilmingos progos metu, tinka krikštynoms, vestuvėms. Idealus pasirinkimas ieškantiems aksesuarų prie marškinių, varlytės- peteliškės visuomet tinkamas pasirinkimas. 

  Varlytės/ peteliškės gali būti dėvimos: 

  • Vestuvių metu
  • Krikštynų metu
  • Gimtadienio šventėje
  • Įvairių sukaktuvių metu
  • Darželio, mokyklos, įvairių koncertų, renginių metu
Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 127 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 127 iš prekių

Šventinė apranga vaikams

Informacija

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai