Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Šiaudeliai

Šiaudeliai stalo serviravimui

 Šiaudeliai vaiko gimtadienyje yra ne tik labai gražu ir stilinga, bet ir patogu. Atributika šventei suteikia progą pasireikšti tikrais šventės organizatoriais ir dizaineriais. Stalo dekoravimo šiaudeliai gali būti nuo baltos iki ryškių ar blyškių atspalvių, su įvairiais raštais ir ornamentais. Spalvos žadina vaizdu...

Šiaudeliai stalo serviravimui

 Šiaudeliai vaiko gimtadienyje yra ne tik labai gražu ir stilinga, bet ir patogu. Atributika šventei suteikia progą pasireikšti tikrais šventės organizatoriais ir dizaineriais. Stalo dekoravimo šiaudeliai gali būti nuo baltos iki ryškių ar blyškių atspalvių, su įvairiais raštais ir ornamentais. Spalvos žadina vaizduotę ir leidžia pasijusti tikrais šventės dalyviais. Juk tai gimtadienis!  Vaiko gimtadienis ar kita šventė suteikia progą mamai pabūti tikra stiliste. Pasitelkite į pagalbą prie teminio gimtadienio stalo derančius šiaudelius ir sukurkite gražų ir įsimintiną vaiko šventinį stalą. 

Vaiko šventiniam stalui suteiksite įspūdį ir pritaikysite prie gimtadienio temos, kai:

  • Šiaudelius derinkite prie kitų gimtadienio stalo spalvų. Gražiausiai dera panašių atspalvių tos pačios spalvos tonai. 
  • Šiaudelius dekoruokite užrašų kortelėmis ar lipdukais, gimtadienio skaičiaus karpiniais.
  • Šiaudelius perriškite dailia juostele, kurios spalva taip pat dera prie kitų stalo spalvų. 

Daugiau

Šiaudeliai   Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 59 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 59 iš prekių

Šiaudeliai

Informacija

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai