Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Indeliai, dėžutės

 Indeliai, dėžutės šventei uzkandziu indeliai

Ledai, traškučiai, saldumynai turi savo namelius- užkandžių indelius ar dėžutes. Tai patogūs, o kartu ir dailūs indeliai šventei, kuriuose maistas atrodys gražiai ir estetiškai. O svarbiausiai vaikams užkandžiai ar saldumynai iš tokių indelių atrodys daug skanesni. Užkandžių indeliai yra labai mėgstami vaikų šventėje,...

 Indeliai, dėžutės šventei uzkandziu indeliai

Ledai, traškučiai, saldumynai turi savo namelius- užkandžių indelius ar dėžutes. Tai patogūs, o kartu ir dailūs indeliai šventei, kuriuose maistas atrodys gražiai ir estetiškai. O svarbiausiai vaikams užkandžiai ar saldumynai iš tokių indelių atrodys daug skanesni. Užkandžių indeliai yra labai mėgstami vaikų šventėje, todėl jei norite patogių ir praktiškų indų vaiko gimtadienio šventei- išsirinkite ir mėgaukitės. Tokiuose užkandžių indeliuose sudėtas maistas atrodys gražiau ir skatins vaikus paragauti. O fotografijose liks įsimintino ir stilingo vaišių stalo vaizdas. Užkandžių indeliai, dėžutės- gražiam šventiniam stalui!

Užkandžių indeliai, dėžutės gimtadieniui atrodys gražiau, kai: 

  • uzkandziu indeliai sventeiSuderinsite užkandžių indelių spalvą su servetėlių spalva.
  • Papuošite indelį dailia juostele.
  • Užlipinsite ar prisegsite vaiko gimtadienio skaičių ar vardą. 

Užkandžių indeliai vaikams labai patinka dėl kelių priežasčių:

  1. Užkandžių indeliuose maistas atrodo skanesnis.
  2. Patogu laikyti indelį.
  3. Patinka indelių spalvingumas, vaizdai ant jų.
Daugiau

Indeliai, dėžutės  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 49 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 49 iš prekių

Indeliai, dėžutės

Informacija

Naujos prekės