Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

ŽYDRA BALTA ŠVENTĖ

Žydra ir balta mergaitės šventėzydra balta svente

Žydros ir baltos spalvos atributika mergaitės gimtadieniui nukelia į lengvą lyg debesys šventę. Tai švelni žydra spalva, primena krikštynų spalvą.  Tai pirma drabužių, dovanojamo baliono, dekoracijos vaiko kambariui spalva. Gėrimų puodeliai, dekoracijos ar balionai gali būti skirtingų atspalvių: ryškių ar šviesesn...

Žydra ir balta mergaitės šventėzydra balta svente

Žydros ir baltos spalvos atributika mergaitės gimtadieniui nukelia į lengvą lyg debesys šventę. Tai švelni žydra spalva, primena krikštynų spalvą.  Tai pirma drabužių, dovanojamo baliono, dekoracijos vaiko kambariui spalva. Gėrimų puodeliai, dekoracijos ar balionai gali būti skirtingų atspalvių: ryškių ar šviesesnių, blankių. Derinkite tarpusavyje skirtingus atspalvius. Žydros ir baltos spalvos gimtadienio temos dėka vaikai pasijunta tarsi spalvotoje pasakoje, kurioje sklando žydros kabančios dekoracijos ar balti balionai. Ši gimtadienio tema yra madinga visuomet. Keičiasi tik šventės spalvos ir raštai: nuo tamsiai žydros iki šviesiai žydros.   Prisiminkite, kad balti balionai  papuošia gimtadienį, todėl jais drąsiai dekoruokite šventę. Taškeliai, ornamentai, raštai sukurs įspūdingą šios spalvos šventę.

Kaip dekoruoti vaiko šventę balta, žydra spalva?

  • Dominuoja spalvas primenantys šventės akcentai: gėlės, įvairios figūros, žydros  ar baltos spalvos raštai, ornamentai.
  • Stalą dekoruokite staltiese, prie jos derinkite skirtingų, bet panašių atspalvių indus.
  • Pasitelkite baltos spalvos dekoracijas. Kurkite baltų balionų puokštes, kompozicijas.zydra balta mergaites svente

Kokie gali būti indai, kai laukia žydra balta mergaitės šventė?

  1. Gėrimų puodeliai ir jų spalva priklauso nuo staltiesės spalvos. Jei staltiesė teminė, tuomet gėrimų puodelių spalvą derinkite panašaus atspalvio, bet šviesesnius ar tamsesnius. 
  2. Lėkštės vaiko gimtadieniui padėkite ryškiai rožines, jos vaikams suteiks smagius pojūčius ir papuoš stalą. Priderinti stalo įrankiai atkreipia dėmesį ir papuošia. 
  3. Užkandžių indeliai dera su taškuotais ornamentais. zydra balta svente
Daugiau

ŽYDRA BALTA ŠVENTĖ  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 73 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 73 iš prekių

ŽYDRA BALTA ŠVENTĖ

Informacija

Naujos prekės