Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

MĖLYNA- BALTA ŠVENTĖ

Mėlynas ir baltas berniuko gimtadienismelyna balta šventė

Mėlyna spalva berniuką lydi nuo kūdikystės: pirmieji drabužiai, pirma kepuraitė ar marškiniai būna šios spalvos. Tai pirma drabužių, dovanojamo baliono, dekoracijos vaiko kambaryje spalva. "Mėlynas - baltas" gimtadienis nuneša į žydrą ar  ryškios mėlynos spalvos šventę, kurioje atributika šventei yra įvairi...

Mėlynas ir baltas berniuko gimtadienismelyna balta šventė

Mėlyna spalva berniuką lydi nuo kūdikystės: pirmieji drabužiai, pirma kepuraitė ar marškiniai būna šios spalvos. Tai pirma drabužių, dovanojamo baliono, dekoracijos vaiko kambaryje spalva. "Mėlynas - baltas" gimtadienis nuneša į žydrą ar  ryškios mėlynos spalvos šventę, kurioje atributika šventei yra įvairių mėlynų atspalvių. Gėrimų puodeliai, dekoracijos ar balionai gali būti skirtingų atspalvių: ryškių ar šviesesnių, blankių. Derinkite tarpusavyje skirtingus mėlynos spalvos atspalvius. Mėlyno ir balto gimtadienio temos dėka vaikai pasijunta tarsi mėlynoje pasakoje, kurioje sklando žydros ar baltos spalvos  kabančios dekoracijos ar balionai. Ši gimtadienio tema yra madinga visuomet. Keičiasi tik šventės spalvos ir raštai: nuo tamsiai mėlynos iki šviesiai žydros.   Prisiminkite, kad balti balionai  papuošia gimtadienį, todėl jais drąsiai dekoruokite šventę. 

Kaip dekoruoti berniuko šventę balta, mėlyna spalva?

  • Dominuoja spalvas primenantys šventės akcentai:  įvairios figūros, mėlyni ar balti raštai, ornamentai.
  • Stalą dekoruokite staltiese, prie jos derinkite skirtingų, bet panašių atspalvių indus.
  • Pasitelkite baltos spalvos dekoracijas. Kurkite baltų ar mėlynos spalvos balionų puokštes, kompozicijas.

Kokie gali būti indai, kai laukia mėlynas - baltas gimtadienis?

  1. Gėrimų puodeliai ir jų spalva priklauso nuo staltiesės spalvos. Jei staltiesė teminė, tuomet gėrimų puodelių spalvą derinkite panašaus atspalvio, bet šviesesnius ar tamsesnius. 
  2. Lėkštės vaiko gimtadieniui padėkite ryškiai mėlynas su animacinių filmų atvaizdais, jos vaikams suteiks smagius pojūčius ir papuoš stalą. Priderinti stalo įrankiai atkreipia dėmesį ir papuošia. 
  3. Užkandžių indeliai dera su žuvų ornamentais. 
Daugiau

MĖLYNA- BALTA ŠVENTĖ   Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 78 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 78 iš prekių

MĖLYNA- BALTA ŠVENTĖ

Informacija

Naujos prekės