Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

FUTBOLO KREPŠINIO

Futbolo ir krepšinio šventinė atributikafutbolas atributika

Futbolo ar krepšinio gimtadienis - energingas ir pilnas  linksmų žaidimų, estafečių ar rungčių. Toks gimtadienis ypač patinka berniukams, kuriems šventinė atributika: dekoracijos, balionai, indai šventei ar staltiesė suteikia daug džiaugsmo. O futbolo ar krepšinio kamuolys ant gimtadienio indų: lėkščių, g...

Futbolo ir krepšinio šventinė atributikafutbolas atributika

Futbolo ar krepšinio gimtadienis - energingas ir pilnas  linksmų žaidimų, estafečių ar rungčių. Toks gimtadienis ypač patinka berniukams, kuriems šventinė atributika: dekoracijos, balionai, indai šventei ar staltiesė suteikia daug džiaugsmo. O futbolo ar krepšinio kamuolys ant gimtadienio indų: lėkščių, gėrimų puodelių leidžia pasijusti tikrais šių sporto šakų gerbėjais. 

Futbolo ar krepšinio gimtadienis ir kokia šventinė atributika yra reikalinga šiai šventei? futbolas krepsinis atributika

  • Šis berniuko gimtadienis neapsieis be teminių lėkščių su futbolo ar krepšinio kamuolio atvaizdu, kurias galima išdėlioti ant vienspalvės staltiesės. Tokie futbolo krepšinio indai šventei sukurs dailią stalo išvaizdą.
  • Ant vaiko vaišių stalo dailiai atrodys teminiai gėrimų puodeliai ir priderinti šiaudeliai. 
  • Iš dekoracijų reikalinga: servetėlės, užkandžių indeliai ar keksiukams indeliai, sumuštiniams smeigtukai. Pirkite kokybiškas gimtadienio prekes ir liksite patenkinti pirkta šventine atributika

Nepamirškite berniuko gimtadienio šventei stalo įrankių ar kitų šventinio stalo dekoracijų. Tokie gaisrininko indai šventei ir kita šventinė atributika sukuria jaukią ir teminę stalo išvaizdą, o teminis gimtadienis primena futbolo ar krepšinio sporto šaką, kurias berniukai labai mėgsta.  

Kaip dekoruoti vaiko šventę su šventine atributika ir kokie futbolo krepšinio indai šventei yra tinkami naudoti? 

  1. Vaiko šventę ar teminį gimtadienį papuoškite stalo dekoracijomis, indais su futbolo ar krepšinio kamuolio tema, indais su kamuolio tema.
  2. Vaišių stalą papuoškite  futbolo ar krepšinio dekoracijomis: kortelėmis, lipdukais, dėžutėmis.  Dekoruokite ne daugiau, kaip trimis spalvomis. Stenkitės sukurti spalvų harmoniją: derinkite atspalvius tarpusavyje. Futbolo ar krepšinio indai šventei ir kita šventinė atributika turi būti suderinti atspalviais. 
  3. Dekoruokite teminį gimtadienį balionais, kabančiomis dekoracijomis- tai sukurs šventės įspūdį. 

Teminiam futbolo krepšinio gimtadieniui išrinkite šventinę atributiką: indus, stalo dekoracijas, lėkštes ar gėrimų puodelius kartu su vaiku. Nuo tokio vaišių stalo jubiliatui maistas ir gėrimai atrodys skanesni, ypač jei jis pats išsirinko futbolo ar krepšinio indus šventei. 

Daugiau

FUTBOLO KREPŠINIO   Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 65 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 65 iš prekių

FUTBOLO KREPŠINIO

Informacija

Naujos prekės