Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Balionai vaiko šventei


balionai vaiko gimtadieniui

Balionai vaikams yra pats linksmiausias dalykas, kuriuo jie gali džiaugtis ir krykštauti vaikystėje. Jų spalvos, dydis ir išvaizda gali skirtis. Balionai vaiko šventei dažnai išrenkami greitai. Jei žinote vaiko gimtadienio temą balionus galite išrinkti teminius: su paveikslėliais, personažais. O jei nesate numatę gimtadienio temos, išsirinkite ...


balionai vaiko gimtadieniui

Balionai vaikams yra pats linksmiausias dalykas, kuriuo jie gali džiaugtis ir krykštauti vaikystėje. Jų spalvos, dydis ir išvaizda gali skirtis. Balionai vaiko šventei dažnai išrenkami greitai. Jei žinote vaiko gimtadienio temą balionus galite išrinkti teminius: su paveikslėliais, personažais. O jei nesate numatę gimtadienio temos, išsirinkite balionus vaiko šventei ar gimtadieniui pagal spalvos poreikį. 

Balionai vaiko gimtadieniui suteiks: 

 • Šventiškumo
 • Linksmą nuotaiką
 • Dekoruos vaiko šventę
 • Tiks vaikų žaidimams

Balionai ir vaiko šventės ar gimtadienio dekoravimas

Dekoruokite vaiko gimtadienį ar kitą šventę atkreipdami dėmesį į kitas šventės spalvas. Balionų spalva turi derėti prie staltiesės, teminių indų, kitų dekoracijų spalvų. Balionai ir šventės dekoravimas turi būti skoningas ir neapkrautas spalvų tonų. 

Balionai teminiam vaiko gimtadieniuibalionai šventei

Teminiam vaiko gimtadieniui siūlome išskirtinius balionus, kuriai papuošite vaiko šventę. Tokie balionai pasižymi savo forma ar turi specialų teminį personažą, todėl tokiais balionai teminis vaiko gimtadienis bus ypatingas. Be teminių staltiesių, teminių indų, teminiai balionai vaiko gimtadieniui- papuoš ir stilizuos gimtadienio temą. 

Daugiau

Balionai vaiko šventei  Čia yra prekių.

Subkategorijos

 • PAPRASTI BALIONAI

  Balionai vaiko gimtadieniui

  Gimtadienis be balionų yra kaip gimtadienis be torto žvakutės. Šie paprasti, pilni oro džiaugsmui skirti balionai- atneš daug linksmybių ir puikiai papuoš šventę. Balionai vaikams yra kelių tipų. Paprasti balionai yra pagaminti iš gumos, bei jų rasite bet kokios jums patinkančios spalvos. 

  Balionai ir vaiko gimtadienio puošimas, dekoravimas

  Balionais lengva papuošti vaiko gimtadienį ar kitą šventę.

  Iš paprastų balionų galite daryti:

  • balionų puokštes,
  • klijuoti juos prie sienos,
  • kabinti virš stalo,
  • išdėlioti gimtadienio skaičių.
  • organizuoti vaiko gimtadienio žaidimus.

  Paprasti balionai suteiks spalvinius tonus stilizuojant teminį vaiko gimtadienį. Be to tai yra nebrangus būdas dekoruoti šventę. 

  Balionai ir vaiko gimtadienio žaidimai

  Sugalvokite žaidimų vaiko gimtadieniui. Balionai puikiai tiks gimtadienio žaidimams ir suteiks linksmų pojūčių, juoko ir džiaugsmo vaikams. Be to tokius žaidimus lengva organizuoti, nereikia iš anksto pasiruošti. 

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 264 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 264 iš prekių