Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

BERNIUKO GIMTADIENIUI

Gėrimų puodeliai berniuko gimtadieniuigerimu puodeliai berniukui

Berniuko gimtadieniui galima panaudoti daug ir įvairių dekoracijų, balionų, vienkartinių indų, servetėlių. Ką pasirinkti vaiko gimtadieniui sąlygoja: turimų pinigų kiekis, prekių kaina ir gimtadienio šventės sumanytos idėjos, kurioms įgyvendinti reikia priemonių. Gėrimų puodeliai berniuko gimtadieniui ar šv...

Gėrimų puodeliai berniuko gimtadieniuigerimu puodeliai berniukui

Berniuko gimtadieniui galima panaudoti daug ir įvairių dekoracijų, balionų, vienkartinių indų, servetėlių. Ką pasirinkti vaiko gimtadieniui sąlygoja: turimų pinigų kiekis, prekių kaina ir gimtadienio šventės sumanytos idėjos, kurioms įgyvendinti reikia priemonių. Gėrimų puodeliai berniuko gimtadieniui ar šventei gali būti vienkartiniai ar daugkartiniai.  Jei laiko iki šventės yra pakankamai, tuomet galite pirkti pagrindinę atributiką šventei: staltiesę, gėrimų puodelius, temines lėkštės, stalo įrankius ir servetėles, o likusias prekes nusipirkti pagal poreikį ir turimų pinigų kiekį. Galbūt jums kils gerų idėjų, kurių dėka sukursite rankų darbo dekoracijas ar kitą šventinę atributiką vaikams. Gėrimų puodeliai berniuko gimtadieniui ar šventei papuoš ir suteiks šventinę išvaizdą stalui. 

Vienkartiniai gėrimų puodeliai berniuko šventei ar gimtadieniui gali būti:

  •  kokybiški,
  • gražūs,
  • tvirti,
  • vienspalviai ar margi,
  • gėrimų puodeliai su įvairiais raštais,
  • gėrimų puodeliai berniukui su skaičiumi,
  • su įvairiais personažų atvaizdais.  
Daugiau

BERNIUKO GIMTADIENIUI  Čia yra prekių.

Parodyti 1 - 16 of 16 iš prekių
Parodyti 1 - 16 of 16 iš prekių