Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

GĖLĖS ATRIBUTIKA ŠVENTEI

Gėlės atributika šventei užburiageles atributika sventei

Mergaitės teminis gimtadienis "Gėlės" - nuostabu, švelnu ir nepakartojama... Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matytu ir jausti spalvų pasaulį, vertinti jį garsų pagalba. Gėlių atributika šventei vilioja ne tik įvairių spalvų įvairove, gėlių, gamtos ar miško motyvais, gyvūnėlių atvaizdais. Indai šventei, gimta...

Gėlės atributika šventei užburiageles atributika sventei

Mergaitės teminis gimtadienis "Gėlės" - nuostabu, švelnu ir nepakartojama... Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matytu ir jausti spalvų pasaulį, vertinti jį garsų pagalba. Gėlių atributika šventei vilioja ne tik įvairių spalvų įvairove, gėlių, gamtos ar miško motyvais, gyvūnėlių atvaizdais. Indai šventei, gimtadieniui: gėrimų puodeliai, lėkštės, padėklai, užkandžių indeliai leidžia pasijusti šventės herojais ir mėgautis skaniomis vaišėmis. 

Gėlės atributika šventei yra populiari tarp mergaičių. Jos dažnai renkasi balionus ar kabančias dekoracijas gimtadieniui, jei ant jų yra gėlių atvaizdai.  Ši tema yra viena iš populiariausių šventės temų tarp mergaičių. Šventinė atributika ir dekoracijos sužavi tėvus savo įvairove: nuo teminių lėkščių, staltiesės su fėjos atvaizdu, plakatų, balionų, gėrimų puodelių ar kitų stalo indų. Dažnai yra perkami šventei vienkartiniai stalo indai, nes juos patogu naudoti. "Gėlių temos" gimtadienyje galite pasitelkti kūrybinę veiklą: dekoruoti puodelius, dailės užsiėmimus, arbatos gėrimo ceremonijas. 

Kaip papuošti gimtadienio stalą "Gėlių" tema?geles atributika

  • Gėlių atvaizdai tinka ant gėrimų puodelių ar staltiesės.
  • Gėlių raštai pravers ant dekoracijų ar balionų.
  • Derinkite tarpusavyje gimtadienio atributikos: indų šventei, balionų, dekoracijų, servetėlių, gėrimų šiaudelių spalvas. Dekoruokite vaikų stalą pagal pasirinktą šventės temą. 
Daugiau

GĖLĖS ATRIBUTIKA ŠVENTEI  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 93 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 93 iš prekių

GĖLĖS ATRIBUTIKA ŠVENTEI

Informacija

Naujos prekės