Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Drabužiai berniukui

Apranga berniukams tokia pat svarbi, kaip tortas ir žvakutė ant jo. Pamirškite tradicinę ir kasdieninę aprangą. Šventinės aprangos komplektai berniukui ar mergaitei suteikia ne tik nuotaiką, bet leidžia pasijusti ypatingai. Vaiko gimtadieniui ar šventei reikia įsigyti šventinius drabužius, kurie yra reikalingi ne mažiau, kaip indai vaiko gimtadi...

Apranga berniukams tokia pat svarbi, kaip tortas ir žvakutė ant jo. Pamirškite tradicinę ir kasdieninę aprangą. Šventinės aprangos komplektai berniukui ar mergaitei suteikia ne tik nuotaiką, bet leidžia pasijusti ypatingai. Vaiko gimtadieniui ar šventei reikia įsigyti šventinius drabužius, kurie yra reikalingi ne mažiau, kaip indai vaiko gimtadieniui ar kita teminė atributika vaikams.   Tai diena, kuri yra ypatinga nuo pat ryto. Visada yra smagu prisiminti ne tik šventę, bet kaip joje ir jauteisi. O su naujais ir patraukliais drabužiais vaikai jaučiasi gražūs ir laimingi. Aprangos komplektai vaikams puikiai sukomplektuoti ir gerai dera. Išsirinkite ir turėsite gražią ir stilingą aprangą vaiko gimtadieniui. 

 Kaip teisingai išsirinkti drabužius vaikui  šventei, kokie aprangos komplektai tinka?

grazi apranga vaikui

    • Visi žino, kad indai vaiko gimtadieniui: lėkštės, puodeliai, dekoracijos šventei, balionai- labai svarbu, nes laukiama vaiko gimtadienio, kuris būna vieną kartą per metus. Šiai dienai paminėti drabužius vaiko šventei pasirinkite naujus ir priderinkite prie šventės spalvų. Nauji aprangos komplektai vaikams yra visuomet vaikų laukiami.

    • Mergaitės gimtadieniui ar šventei pasirinkite aprangos, drabužių komplektus, kurie skirti tik mergaitėms. 

    • Berniuko gimtadieniui, šventei- pasirinkite aprangos, drabužių komplektus su berniukų gimtadienio atributika.
Daugiau

Drabužiai berniukui  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 87 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 87 iš prekių

Drabužiai berniukui

Informacija

Naujos prekės