Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

MAIŠELIAI DOVANOMS, LAUKTUVĖMS

Maišeliai dovanoms ir lauktuvėms paliks svečiams malonius įspūdžius apie praėjusią vaiko gimtadienio šventę. maiseliai dovanoms lauktuvemsPasitikite mažuosius svečius su staigmena maišelyje ir jie liks sužavėti! Maišeliai dovanoms ir lauktuvėms gali būti medžiaginiai, organzos audinio, lininiai, popieriniai ar plastikiniai. Animacinių filmų herojais įvairiais raštais, spalv...

Maišeliai dovanoms ir lauktuvėms paliks svečiams malonius įspūdžius apie praėjusią vaiko gimtadienio šventę. maiseliai dovanoms lauktuvemsPasitikite mažuosius svečius su staigmena maišelyje ir jie liks sužavėti! Maišeliai dovanoms ir lauktuvėms gali būti medžiaginiai, organzos audinio, lininiai, popieriniai ar plastikiniai. Animacinių filmų herojais įvairiais raštais, spalvomis ar teminės šventės motyvais išmarginti mašeliai pradžiugins svečius, o padovanota dovana- bus įsimintina! Maišeliai lauktuvėms skirti įvairioms progoms: vaiko krikštynoms, gimtadienio šventei, draugų susitikimui ar keliaujant į svečius. 

Daugiau

MAIŠELIAI DOVANOMS, LAUKTUVĖMS  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 72 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 72 iš prekių

MAIŠELIAI DOVANOMS, LAUKTUVĖMS

Informacija

Naujos prekės