Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

TROLIAI

"Troliai" (Trolls) gimtadienio tema ypač populiari tarp mergaičių. Gimtadienio šventėje dominuoja atributikos: indų, troliai atributika gimtadieniuidekoracijų, balionų rožiniai atspalviai. Tai nuo pačios šviesiausios iki ryškios rožinės spalvos balionai, lėkštės, gėrimų puodeliai ar servetėlės. Dominuoja ne tik spalva, bet ir animacinio filmo "Troliai" herojų vaizdai. Sukurki...

"Troliai" (Trolls) gimtadienio tema ypač populiari tarp mergaičių. Gimtadienio šventėje dominuoja atributikos: indų, troliai atributika gimtadieniuidekoracijų, balionų rožiniai atspalviai. Tai nuo pačios šviesiausios iki ryškios rožinės spalvos balionai, lėkštės, gėrimų puodeliai ar servetėlės. Dominuoja ne tik spalva, bet ir animacinio filmo "Troliai" herojų vaizdai. Sukurkite išskirtinę šventę su kokybiškomis, stilingomis gimtadienio prekėmis. Garantuojame, kad mažieji klientai liks patenkinti!

Daugiau

TROLIAI  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 98 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 98 iš prekių