Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

PANDA ŠVENTEI

Atributika gimtadienio šventei pandos tema. Sukurkite įsimintiną gimtadienį berniukui, kuris mėgsta teminį pandos personažą. Stalo serviravimui pasitelkite į pagalbą gėrimų puodelius, indelius, servetėles, lėkštes ar staltieses su pandos atributika. Jei norite sukurti balionų puokštes, šventės vietos dekoracijas naudokite juodos ir baltos spalvų...

Atributika gimtadienio šventei pandos tema. Sukurkite įsimintiną gimtadienį berniukui, kuris mėgsta teminį pandos personažą. Stalo serviravimui pasitelkite į pagalbą gėrimų puodelius, indelius, servetėles, lėkštes ar staltieses su pandos atributika. Jei norite sukurti balionų puokštes, šventės vietos dekoracijas naudokite juodos ir baltos spalvų folinius ar latekso balionus. Šventinio stalo vietos išryškinti išsirinkite įsmeigiamas dekoracijas, keksiukų indelių juostas ar smeigtukus, juodos ir baltos spalvų konfeti. Sukurkite išskirtinę šventę vaikams!

Daugiau

PANDA ŠVENTEI  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 47 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 47 iš prekių

PANDA ŠVENTEI

Informacija

Naujos prekės