Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Žvakutės


zvakute tortui

 Žvakutės vaiko gimtadieniui ar kitai šventei yra pagrindinis šventės akcentas. Uždegtos žvakutės simbolizuoja vaiko metų padidėjimą ir naują amžiaus etapą. O  žvakutės užpūtimas- ypatingas momentas visiems gimtadienio šventės dalyviams.  Torto žvakutės simbolizuoja vaikų metų skaičių, kuris kiekvienais metais padidėja. Pirmyn! Suplanuokite vai...


zvakute tortui

 Žvakutės vaiko gimtadieniui ar kitai šventei yra pagrindinis šventės akcentas. Uždegtos žvakutės simbolizuoja vaiko metų padidėjimą ir naują amžiaus etapą. O  žvakutės užpūtimas- ypatingas momentas visiems gimtadienio šventės dalyviams.  Torto žvakutės simbolizuoja vaikų metų skaičių, kuris kiekvienais metais padidėja. Pirmyn! Suplanuokite vaiko gimtadienį, kuriame randa savo vietą šventinės dekoracijos, indai, teminės staltiesės, servetėlės ar kitas atributika šventei. Žvakutė - šventės svarbus akcentas! O atributika šventei suteikia galimybę suderinti tarpusavyje indus ir dekoracijas, papuošimus. 

Žvakutė- yra pats svarbiausias gimtadienio šventės akcentas. Tai gali būti paprasčiausia torto žvakutė, bet jos uždegimo ir užpūtimo procesas yra ypatingas ir ilgai įsimenamas. Todėl išsirinkite savo vaiko gražiausią  žvakutę, kuri tikrai sužavės vaikus. 

Gimtadienio žvakutės vaikams gali būti:Torto žvakutė vaiko gimtadieniui

 • Skaičiaus  žvakutė
 •  Įvairių formų
 • Teminės  žvakutės
 • Taškuotos ar dryžuotos 

Žvakutės yra sukurtos specialiai vaikams, todėl jos yra spalvingos ir gražios, primena tam tikrus animacinius filmus ar yra tam tikros formos. Išsirinkite ją, atkreipdami dėmesį į tortą. Prie jo priderinkite žvakutės spalvą. 

Torto žvakutės vaiko gimtadieniui gali būti: 

 • Torto žvakutės berniukams
 • Torto žvakutės mergaitėmszvakutes gimtadieniui
Daugiau

Žvakutės   Čia yra prekių.

Subkategorijos

 • Žvakutės skaičiaus formos

  ZVAKUTES

   Žvakutės skaičiaus formos simbolizuoja jubiliato švenčiamo gimtadienio skaičių. Jos gali būti spalvotos, teminio personažo formos, taškuotos ar su burbuliukais, tačiau žvakutės su skaičiumi turi įkomponuotą skaičių, kuris reiškia vaiko amžių. Tokios žvakutės gražiai atrodo ant torto ir net jį papuošia. 

  Kokios gali būti vaiko gimtadienyje  žvakutės su skaičiumi?

  Vaiko gimtadieniui išsirinkite žvakutes t, kurios dera prie jūsų vaiko teminio gimtadienio spalvų. 

  Torto žvakutės su skaičiumi vaikams gali būti: 

  1.  Žvakutės būtent mergaitėms
  2.  Žvakutės būtent berniukams
  3. Universalios torto žvakutės su skaičiumi (tinka visiems vaikams)
  4. Teminės torto žvakutės su skaičiumi

  Kodėl reikia torto žvakučių su skaičiumi ?

  Tortas ant kurio puikuojasi tokia žvakutė, labai patinka patiems vaikams. Jie mielai kartoja vaiko gimtadienio skaičių ir džiaugsmingai užpučia žvakutę. Tokių žvakučių dėka galima: 

  • Papuošti tortą (dailiai atrodo).
  • Fotografijose primena, kiek tuomet vaikui suėjo metų.
  • Tinka teminio gimtadienio šventinio stalo dekoravimui
 • Žvakutės mergaitei

  Žvakutė vaiko gimtadieniui- būtinas šventės akcentas. Jos dėka vaikai patiria šventės kulminaciją, po kurios dažnai yra prapjaunamas tortas.  Žvakutės mergaitėms yra sukurtos atsižvelgiant į mėgstamą mergaičių spalvinę gamą bei personažus. Jos yra išskirtinės ir skirtos tik mergaitės gimtadieniui. 

  Kokios populiarios torto žvakutės mergaitėms?zvakutes mergaitems

  Gimtadienio prekių sąraše beveik kiekviena mergaitė pažymės būtent mergaitiško tipo žvakutę tortui. Kodėl? Todėl, kad pradedant nuo visų jos žaislų, spalvos vyrauja rožinės, baltos su taškeliais, persikų, salotinė spalva. Mergaitė savo gimtadieniui pasirenka švelnaus tipo, mylimo mergaičių personažo formos ar su gamtos atvaizdais torto žvakutes. 

  Būtini akcentai ant torto žvakutės mergaitei:

  •  Spalva turi būti neutrali arba mergaitiško tipo (rožinė, geltona, žalia)
  • Tinkamo dydžio
  • Norimos formos ir vaizdo (tegul mergaitė išsirenka pati)
 • Žvakutės berniukams

   Šventės žvakutės berniukams yra sukurtos, atsižvelgiant į jų mėgstamų ir derančių spalvų gamą. Jos yra išskirtinės ir tinka tik berniukams. Torto žvakutės yra viena iš daugelio teminės šventinės atributikos pirkinių. Be teminių indų, dekoracijų, papuošimų, teminės atributikos- žvakutė yra ypač svarbi. 

  Kokios populiarios gimtadienio žvakutės berniukams?torto žvakutes berniukui

  Dominuoja melsvi, mėlyni atspalviai arba neutralios spalvos. Kiekvienam gimtadienio prekių sąraše berniukams jums pažymės- tik berniuko tortui žvakutę. Kodėl? Todėl, kad vaikai intuityviai renkasi tai, kokias spalvas matė nuo kūdikystės, su berniukams skirtomis teminėmis detalėmis. Teminiam berniuko gimtadieniui dažnai renkasi tuo metu žiūrimo animacinio filmuko herojų torto žvakutes. 

  Privalumai gimtadienio  žvakučių berniukui:

  • Tinka tik berniukams
  • Tinka teminiam berniuko gimtadieniui
  • Dera prie gimtadienio temos
 • Teminės žvakutės vaikams

  zvakute tortui

   Žvakutės vaiko gimtadieniui ar kitai šventei yra pagrindinis šventės akcentas. Uždegtos žvakutės simbolizuoja vaiko metų padidėjimą ir naują amžiaus etapą. O  žvakutės užpūtimas- ypatingas momentas visiems gimtadienio šventės dalyviams.  Gimtadienio žvakutės simbolizuoja vaikų metų skaičių, kuris kiekvienais metais padidėja. Pirmyn! Suplanuokite vaiko gimtadienį, kuriame randa savo vietą šventinės dekoracijos, indai, teminės staltiesės, servetėlės ar kitas atributika šventei. Žvakutė - šventės svarbus akcentas! O atributika šventei suteikia galimybę suderinti tarpusavyje indus ir dekoracijas, papuošimus. 

  Teminis vaiko gimtadienis išsiskiria tuo, kad jam reikia derinti dekoracijas ir šventinius papuošimus taip, kad gimtadienio šventė būtų panaši yra pasirinktą gimtadienio temą. Teminės torto žvakutės vaikams gali būti: 

  Teminio personažo formos žvakutės

  • Su teminio personažo atvaizdu žvakutės
  • Su gamtos ir gyvūnų motyvais
  • Įvairių tekstūrų ir raštų motyvais teminės žvakutės vaikams

  Kokios yra populiarios teminės  gimtadieniožvakutės vaikams?

  • Teminės gyvūnų formos žvakutės
  • Populiaraus animacinio filmuko torto žvakutės vaikams

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 55 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 55 iš prekių