Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

STALO DEKORACIJOS

Vaiko gimtadieniui dekoracijos suteikia subtilumo ir išraiškingumo. Dekoruodami vaiko šventinį stalą pasirūpinkite, kad dekoracijos derėtų tarpusavyje. Šventinio stalo dekoracijos turi spalviniai tonais tikti prie bendro stalo vaizdo. Vaiko gimtadienio stalo puošimas ir dekoravimas- ne tik sudėlioti, bet ir stilizuoti!  To reikia mokytis jau nu...

Vaiko gimtadieniui dekoracijos suteikia subtilumo ir išraiškingumo. Dekoruodami vaiko šventinį stalą pasirūpinkite, kad dekoracijos derėtų tarpusavyje. Šventinio stalo dekoracijos turi spalviniai tonais tikti prie bendro stalo vaizdo. Vaiko gimtadienio stalo puošimas ir dekoravimas- ne tik sudėlioti, bet ir stilizuoti!  To reikia mokytis jau nuo pirmo vaiko šventinio stalo. 

Kokios gali būti šventinio stalo dekoracijos? šventinio stalo dekoracijos

  • Teminės dekoracijos vaikams(Galite pasirinkti temines vaikų stalo dekoracijas, kurių dėka galėsite sukurti nuotaikingą vaišių stalo vaizdą).
  • Vardinės dekoracijos vaiko gimtadieniui
  • Spaudos dekoracijos 

Kaip dekoruoti ir papuošti vaiko gimtadienio stalą dekoracijomis? 

Papuoškite vaiko šventinį stalą tik tokiomis dekoracijomis, kurios dera prie jūsų gimtadienio temos ir vaišių stalo kitų spalvų. Dekoruokite taip, kad stebėdami iš šalies, matysite kad vaizdas yra puikus ir nesinori nieko keisti. Spalvų derinimo patarimus galite rasti populiariuose vaikų gimtadienio idėjų svetainėse. Laukiant vaiko šventės visuomet verta paskaityti šventės planavimo ekspertų rekomendacijas.

Kokios šventinės dekoracijos labai patinka vaikams? 

Šventinės dekoracijos vaikams suteikia išskirtinės dienos jausmą. Kai ši diena ateina, vaikai žino, kad reikia laukti kažko ypatingo ir gražaus. Vaikams labai patinka šios dekoracijos: 

Vardiniai stalo papuošimai (tai gali būti nuo vardo kortelės iki sudėtingo šaukštelio graviravimo)

  1. Kabančios dekoracijos
  2. Burbulai  ar puručiai
  3. Vėliavėlių dekoracija
Daugiau

STALO DEKORACIJOS  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 231 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 231 iš prekių

STALO DEKORACIJOS

Informacija

Naujos prekės