Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

ŠIAUDELIAI

Šiaudeliai stalo serviravimui

Šiaudeliai vaiko gimtadienyje yra ne tik kaip gražus stalo akcentas, bet ir reikalingi ragaujant gaiviuosius gėrimus šventėje.  Atributika šventei suteikia progą pasireikšti tikrais šventės organizatoriais ir dizaineriais. Šiaudeliai gali būti nuo baltos iki ryškių ar blyškių atspalvių, su įvairiais raštais ir ornam...

Šiaudeliai stalo serviravimui

Šiaudeliai vaiko gimtadienyje yra ne tik kaip gražus stalo akcentas, bet ir reikalingi ragaujant gaiviuosius gėrimus šventėje.  Atributika šventei suteikia progą pasireikšti tikrais šventės organizatoriais ir dizaineriais. Šiaudeliai gali būti nuo baltos iki ryškių ar blyškių atspalvių, su įvairiais raštais ir ornamentais. Spalvos žadina vaizduotę ir leidžia pasijusti tikrais šventės dalyviais. Juk tai gimtadienis! Šventinis stalas su teminiais šiaudeliais papuošia vaiko gimtadienio stalą. Vaiko gimtadienis ar kita šventė suteikia progą mamai pabūti tikra stiliste. Pasitelkite į pagalbą prie teminio gimtadienio derančius šiaudelius ir sukurkite gražų ir įsimintiną vaiko šventinį stalą. 

Vaiko šventiniam stalui suteiksite įspūdį ir pritaikysite prie gimtadienio temos, kai:

  • Šiaudelius derinkite prie kitų gimtadienio stalo spalvų. Gražiausiai dera panašių atspalvių tos pačios spalvos tonai. 
  • Šiaudelius dekoruokite užrašų kortelėmis ar lipdukais.
  • Šiaudelius perriškite dailia juostele, kurios spalva taip pat dera prie kitų stalo spalvų. 
Daugiau

ŠIAUDELIAI  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 61 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 61 iš prekių