Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

ĮSMEIGIAMOS ŽVAKUTĖS

Žvakutės vaiko gimtadieniuizvakute tortui

 Žvakutės vaiko gimtadieniui ar kitai šventei yra pagrindinis šventės akcentas. Uždegtos žvakutės simbolizuoja vaiko metų padidėjimą ir naują amžiaus etapą. O  žvakutės užpūtimas- ypatingas momentas visiems gimtadienio šventės dalyviams.  Torto žvakutės simbolizuoja vaikų metų skaičių, kuris kiekvienais metais padidėj...

Žvakutės vaiko gimtadieniuizvakute tortui

 Žvakutės vaiko gimtadieniui ar kitai šventei yra pagrindinis šventės akcentas. Uždegtos žvakutės simbolizuoja vaiko metų padidėjimą ir naują amžiaus etapą. O  žvakutės užpūtimas- ypatingas momentas visiems gimtadienio šventės dalyviams.  Torto žvakutės simbolizuoja vaikų metų skaičių, kuris kiekvienais metais padidėja. Pirmyn! Suplanuokite vaiko gimtadienį, kuriame randa savo vietą šventinės dekoracijos, indai, teminės staltiesės, servetėlės ar kitas atributika šventei. Žvakutė - šventės svarbus akcentas! O atributika šventei suteikia galimybę suderinti tarpusavyje indus ir dekoracijas, papuošimus. 

Žvakutės vaikams suteikia ypatingus jausmus: 

  • šventės išskirtinį vaizdą,
  • gimtadienio šventės kulminaciją, 
  • metų didėjimo pojūtį. 

Torto žvakutės vaiko gimtadieniui gali būti: žvakutės tortui

  1. Skaičiaus formos žvakutės vaiko tortui,
  2. Teminės žvakutės vaiko tortui,
  3. Figūrinės, šviečiančios.
  4. Tradicinės įvairių spalvų žvakutės vaiko gimtadienio tortui.
Daugiau

ĮSMEIGIAMOS ŽVAKUTĖS  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 42 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 42 iš prekių

ĮSMEIGIAMOS ŽVAKUTĖS

Informacija

Naujos prekės