Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Teminės žvakutės vaikams

zvakute tortui

 Žvakutės vaiko gimtadieniui ar kitai šventei yra pagrindinis šventės akcentas. Uždegtos žvakutės simbolizuoja vaiko metų padidėjimą ir naują amžiaus etapą. O  žvakutės užpūtimas- ypatingas momentas visiems gimtadienio šventės dalyviams.  Gimtadienio žvakutės simbolizuoja vaikų metų skaičių, kuris kiekvienais metais padidėja. Pirmyn! Suplanuoki...

zvakute tortui

 Žvakutės vaiko gimtadieniui ar kitai šventei yra pagrindinis šventės akcentas. Uždegtos žvakutės simbolizuoja vaiko metų padidėjimą ir naują amžiaus etapą. O  žvakutės užpūtimas- ypatingas momentas visiems gimtadienio šventės dalyviams.  Gimtadienio žvakutės simbolizuoja vaikų metų skaičių, kuris kiekvienais metais padidėja. Pirmyn! Suplanuokite vaiko gimtadienį, kuriame randa savo vietą šventinės dekoracijos, indai, teminės staltiesės, servetėlės ar kitas atributika šventei. Žvakutė - šventės svarbus akcentas! O atributika šventei suteikia galimybę suderinti tarpusavyje indus ir dekoracijas, papuošimus. 

Teminis vaiko gimtadienis išsiskiria tuo, kad jam reikia derinti dekoracijas ir šventinius papuošimus taip, kad gimtadienio šventė būtų panaši yra pasirinktą gimtadienio temą. Teminės torto žvakutės vaikams gali būti: 

Teminio personažo formos žvakutės

  • Su teminio personažo atvaizdu žvakutės
  • Su gamtos ir gyvūnų motyvais
  • Įvairių tekstūrų ir raštų motyvais teminės žvakutės vaikams

Kokios yra populiarios teminės  gimtadieniožvakutės vaikams?

  • Teminės gyvūnų formos žvakutės
  • Populiaraus animacinio filmuko torto žvakutės vaikams

Daugiau

Teminės žvakutės vaikams  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 37 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 37 iš prekių