Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Gimtadienio prekės vaikams


gimtadienio atributika vaikams

El. parduotuvė specializuojasi  vaikų gimtadienio prekių ar kitos šventės teminės, šventinės atributikos, dekoracijų ir šventinio stalo puošimui skirtų prekių pardavimu. Gimtadienio atributika ir dekoracijos atkeliauja į jūsų namus iš vienų rankų. Čia rasite ne tik prekes vaiko šventei, bet ir puikias idėjas vaiko gimtadieniui. Gimtadienio atri...


gimtadienio atributika vaikams

El. parduotuvė specializuojasi  vaikų gimtadienio prekių ar kitos šventės teminės, šventinės atributikos, dekoracijų ir šventinio stalo puošimui skirtų prekių pardavimu. Gimtadienio atributika ir dekoracijos atkeliauja į jūsų namus iš vienų rankų. Čia rasite ne tik prekes vaiko šventei, bet ir puikias idėjas vaiko gimtadieniui. Gimtadienio atributika gali būti išskirtinė, kai jums patars profesionalai. Siūlome nusipirkti ir išbandyti prekes. Jus nustebins ne tik gausus prekių asortimentas vaikams:  teminė ir šventinė atributika ir dekoracijos, bet ir puikūs pasiūlymai nusipirkti šias gimtadienio prekes teminiams vaikų gimtadieniams: teminiai indai vaiko gimtadieniui, teminė šventinė atributika šventei, balionai vaiko gimtadieniui, servetėlės, šventiniai drabužiai vaikams, aprangos detalės vaikų šventėms, plaukų aksesuarai teminiam mergaitės gimtadieniui, aprangos detalės teminiam berniuko gimtadieniui. Gimtadienio stalui rasite prekes nuo gėrimų puodelio, lėkštės, stalo dekoracijų iki vardinės atributikos, šventės papuošimų ir kitų reikalingų prekių vaiko šventei. Kepiniams, sumuštiniams, tortui, sausainiams- originalūs pasiūlymai. 

Gimtadienio atributika: šventinė, teminė ir tinka tik vaiko gimtadieniui

Gimtadienio atributika vaiko gimtadieniui, šventei yra geros kokybės ir išskirtinio dizaino. Galime pasiūlyti platų pasirinkimą teminės šventinės atributikos prekių: balionai vaiko gimtadieniui, teminiai ir vienkartiniai indai vaikams (lėkštės, stalo įrankiai, puodeliai, teminiai maisto, užkandžių, keksiukų indeliai, torto žvakutės, servetėlės). Gimtadienio atributika pasižymi dideliu spalvų asortimentu. Rasite didelį pasirinkimą   kabančių dekoracijų, puručių, gimtadienio plakatų, staltiesių.   Su tokiais teminiais indais papuoštas vaiko gimtadienio ar kitos šventės stalas įsimintinas ir nepakartojamas. Siekiame, kad šios prekės vaikams jus pasiektų itin greitai. Mūsų el.parduotuvėje galite patys stebėti užsakymą ir jį koreguoti, todėl  šventinio stalo papuošimai ar šventinė atributika visada jus pasieks laiku.

Gimtadienio atributika, prekės šventei ir ką jums siūlome dar? 

 • Dovanos vaikams

Čia rasite dovanas vaiko gimtadieniui ar kitai šventei. Išsirinkite ir mėgaukitės! Jums nereikia niekur skubėti ir karštligiškai ieškoti prekių. Išsirinkite dovanas, įdėkite į krepšelį ir mes jums jas atsiųsime! Paprasta ir greita.

 • Šventinė apranga vaikams

Gimtadienio atributika yra labai svarbi vaiko gimtadieniui, bet šventinė apranga visuomet džiugina ir yra laukiama. Išsirinkite šventinę aprangą: marškinukus berniukams, sukneles mergaitėms, sijonus. Priderinkite plaukų aksesuarus ir keliaukite linksmi ir gražūs į gimtadienio šventę. 

Daugiau

Gimtadienio prekės vaikams  Čia yra prekių.

Subkategorijos

 • Mergaitės šventei

  Mergaitės teminis gimtadienis - nuostabu, švelnu ir nepakartojama.. Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir jausti spalvų pasaulį, vertinti jį garsų pagalba. O gimtadienio šventė vilioja ne tik spalvų gausa, bet ir garsų įvairove, ypač kai pasirūpinate ir muzika  vaikų šokiams. Atributika šventei sužavi svečius savo įvairove ir spalvingumu, kurią galite pasirinkti nuo:  teminių lėkščių, staltiesės su teminiu atvaizdu, plakatų, balionų, gėrimų puodelių ar kitų stalo indų iki rankų darbo gaminių.

  Dažnai yra perkami šventei vienkartiniai stalo indai, nes juos patogu naudoti. Mergaitės gimtadienyje  galite pasitelkti kūrybinę veiklą: dekoruoti puodelius, dailės užsiėmimus, arbatos gėrimo ceremonijas. Suraskite pačias geriausias idėjas ne tik gimtadieniui, šventei, bet ir vaišių stalui! Čia rasite platų asortimentą teminės šventinė atributikos mergaitės šventei. Nuo teminių staltiesių plačios spalvinės gamos, gėrimų puodelių, teminių indelių iki mergaitės šventės aplinkos dekoravimo elementų iki balionų, kabančių dekoracijų, vėliavėlių. Jei kuriate nedidelę mergaitės šventę ar gimtadienį, tuomet sudarykite siauresnį prekių pirkinių sąrašą. O didesniam mergaitės gimtadieniui pirkite visas reikalingas gimtadienio prekes. Jų dėka, viską gražiau ir greičiau suruošite. 

  Balionai mergaitės gimtadieniui

  Atributika šventei ar gimtadieniui gali būti žavinga spalvota, jei prisiminsite balionų naudą šventei. Jie ne tik papuošia, galima iš jų daryti įvairias balionų sienas, figūras, bet jie yra nuotaikos karaliai, kurie visuomet primena, kad mes pataikėme būtent ten kur reikia- į gimtadienio šventę. O kaip be juoko ir kitų linksmybių? Atributika mergaitės šventei  ne tik papuoš, bet ir pralinksmins kitus gimtadienio dalyvius. Su jais galite suorganizuoti puikius žaidimus. 

  Balionai mergaitės gimtadieniui suteiks:

  • Spalvingumo
  • Prisidės prie linksmos atmosferos kūrimo
  • Tinka vaikų žaidimų organizavimui

  Šventinė apranga mergaiteiŠventinė apranga mergaitėms

  Jei išsirinkote gimtadienio temą, išsirinkite ir derančią šventinę aprangą mergaitės šventei. Mergaitei tai bus įsimintina gimtadienio šventė. Šventinė apranga mergaitėms yra ne tik gražu, stilinga, bet labai patinka ir pačioms gimtadienio dalyvėms. Juk jos mažos princesės, kurias norim papuošti šventei. 

  Teminis mergaitės gimtadienis

  Pradedant nuo gimtadienio planavimo iki teminės atributikos:  teminiai indai, stalo dekoracijos ir papuošimai, šventinė atributika, stalo įrankiai, teminės ir vienspalvės staltiesės, gėrimų puodeliai, girliandos, kabančios dekoracijos vaikams- visa tai galima nusipirkti ir įgyvendinti mergaitės svajonių šventę. O teminio gimtadienio šventė mergaitėms yra tikra pasaka, kurią galite sukurti su mūsų prekių asortimentu. Išsirinkite prekes teminiam mergaitės gimtadieniui.

  Čia rasite, tai ko seniai ieškojote!

 • Berniuko šventei


  atributika berniuko šventei

  Atributika šventei padeda surengti linksmą ir pilną nuotykių berniuko gimtadienį. Pasirengę pradėti? Jei jūsų vaikas mėgsta animacinius filmus ar jų personažus, suruoškite teminį gimtadienį! Įvairiaspalvės staltiesės, balionai ar indai sukurs įsimintiną vaizdą, kurį gimtadienio svečiai prisimins dar ilgai. Vaiko šventė- tas pats kaip važiuoti automobiliu. Galima sustoti, galima linksmai važiuoti, o atributika šventei nuteiks visus šventės dalyvius ypač linksmai. Vaikai ilgai atsimena savo gimtadienius, pasistenkime, kad šie prisiminimai primintų geras emocijas. Berniuko šventei galite įsigyti teminę šventinę atributiką, tokią kaip stalo indai ir įrankiai, teminiai papuošimai, staltiesės berniuko gimtadieniui, užkandžių indeliai, gėrimų indeliai ir kitas prekes. Teminė šventinė atributika berniukui puikiai papuoš gimtadienio stalą, o jums tereikės juos sudėlioti. 

  Atributika šventei ir patarimai, kuriuos turi žinoti kiekvienas

  • Atributika šventei išsirinkite tokią, kuri primena pasirinktos gimtadienio temos personažą ar pagrindinį motyvą.
  • Berniuko gimtadieniui tinka tik berniukams skirtos gimtadienio temos (mašinos, traukiniai, lėktuvai).
  • Atributika šventei gali būti įvairių spalvų, bet venkite rožinės ar kitų mergaitėms būdingų spalvų. 
  • Gimtadienio stalo puošimui panaudokite ne mažiau tris teminės atributikos motyvus. Kitu atveju galite galite neišvengti pilnai neišpildytos gimtadienio temos. 
  • Visą reikalingą gimtadieniui imuniciją įsigykite likus ne vėliau 1 savaitei iki berniuko šventės. Taip sutaupysite ne tik nereikalingo streso, bet ir liks laiko kitiems planavimo darbams. 

  Dekoracijos berniuko šventei

  dekoracijos berniuko šventei

  Dekoracijos berniuko šventei gali  šventę paversti pasaka. Atėję svečiai nustebs ir pasakos apie šventę visiems draugams. Rinkdamiesi dekoracijas berniuko šventei nepamirškite balionų, kabančių dekoracijų, girliandų, teminių papuošimų. 

   Teminis berniuko gimtadienis

  Teminis berniuko gimtadienis, kuriame jūs atrasite naujas originalias prekes:  stalo indai ir įrankiai teminiam  berniuko gimtadieniui, teminiai puodeliai berniuko gimtadieniui, teminė staltiesė berniuko gimtadieniui ar šventei, gėrimų šiaudeliai berniuko gimtadienio temai, teminės servetėlės, dekoracijos berniuko gimtadieniui

 • 1-asis gimtadienis


  1 gimtadienis

  1-jo (pirmojo) berniuko ar mergaitės gimtadienio šventė turi būti ypatinga, nes ją prisiminsite visą gyvenimą. Nesvarbu, kiek praeis laiko, jūs tai prisiminsite ir rodysite vaikui 1-ojo (pirmojo) gimtadienio fotografijas. Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir jausti spalvų pasaulį, vertinti jį garsų pagalba.  Pirmasis (1-asis) gimtadienis vilioja ne tik spalvų gausa, bet ir garsų įvairove, ypač kai pasirūpinate ir muzika mažyliams. Atributika šventei gali nuspalvinti šventinį stalą įvairiomis spalvomis: nuo meškučio iki princesių atvaizdų. Teminiai indai 1-ajam gimtadieniui- yra daug, gražių, stilingų. Šiai vaiko šventei pasiruoškite iš anksto, nusipirkite visą reikalingą teminę atributiką ir dekoracijas. Papuoštas 1-asis vaiko gimtadienis nudžiugins draugus ir artimuosius, vaiko svečius. Pirmasis gimtadienis- jautri, ypatinga ir įsimintina diena.  

  1-ojo vaiko gimtadienio dekoravimas

  1-ojo vaiko gimtadienio dekoravimui išsirinkite mūsų siūlomą teminę atributiką ir dekoracijas: staltiesę skirtą 1-ajam gimtadieniui, teminius užkandžių, gėrimų puodelius. Teminė šventinė atributika ir dekoracijos suteiks teminę išvaizdą vaikų stalui.Teminiai indai pirmajam gimtadieniui labai papuošia vaiko stalą. Nepamirškite pirmojo gimtadienio dekoruoti kabančiomis dekoracijomis ir papuošimais. O tortą papuoškite gražia žvakute su pirmojo vaiko gimtadienio skaičiuku. 

  Pirmojo gimtadienio balionai

  Galite išsirinkti balionus ir jais papuošti ir dekoruoti vaiko gimtadienį. Tam reikalui itin tiks 1-ojo gimtadienio balionai. Ant tokių balionų puikuojasi metukų skaičius, todėl balionai per pirmąjį gimtadienį jums labai pravers ir ši vaiko šventė bus kerinti ir ypatinga. 

 • Gimtadienio stalui...


  atributika šventei mergaitei

  Atributika šventei gali būti spalvinga, graži ir sužavinti iškart. O vaiko gimtadienio šventė- linksma ir pilna nuotykių , kurioje siaučia maži populiarios gimtadienio temos gerbėjai. Pasirengę pradėti? Gimtadienio stalui išsirinkite kokybiškus ir teminius indus vaikams, kurių dėka bus galima nukeliauti į mėgstamo personažo pasaulį. O kad ši kelionė būtų graži ir linksma reikia išsirinkti tinkamus indus, staltiesę ar dekoracijas. Atributika šventei - sukurta įgyvendinti jūsų gimtadienio temų idėjoms ir užmanymams. Kelionė į gimtadienį prasideda jau dabar! Pasinerkime į spalvų ir garsų pasaulį, kuriame kiekvienas vaikas gali būti laimingas, linksmas, o gimtadienio šventė lieka gražiu vaikystės prisiminimu. 

  Vaiko gimtadienio stalui klientai dažniausiai perka šias prekes:

  • Teminiai vaiko gimtadienio gėrimų puodeliai
  • Vienkartinės teminio gimtadienio lėkštės
  • Vaikų stalo įrankiai
  • Užkandžių indeliai vaiko šventei ar gimtadieniui
  • Teminė vaiko gimtadienio staltiesė

  Šios vaikų šventei skirtos prekės gali stilingai ir skoningai papuošti gimtadienio stalą. Toks stalas visuomet sulauks pagyrimų ir maistas vaikams bus skanesnis. Vaikai dažnai viską vertina akimis ir pojūčiais.

  O gražus šventinis teminis vaiko gimtadienio stalas vaikams suteikia:gimtadienio stalui

  • Susižavėjimo ir nuostabos jausmą
  • Šventinė aplinkos spalvingumą
  • Šventiškumą

  Mūsų asortimente rasite ir  puikius maisto papuošimus: keksiukams, pyragams, tortams. Gimtadienio stalas vaikams turi būti nuostabus ir kerintis! 

  Papuošimai ir dekoracijos 

  Jūsų vaiko gimtadienio stalui pravers šios dekoracijos:

  vardo dekoracijos, karpiniai, konfeti, teminiai stalo papuošimai. Pagal gimtadienio temą vaikams galite pasirinkti jums patinkančius papuošimus ir dekoracijas. Greta jų, pasiūlysime prie pasirinktų prekių derančius vaiko šventės papuošimus, šventinę aprangą. Tai leis vaikams pasijusti tikrais šventės šeimininkais.

  Jei nutarėte vaikui iškepti pyragą ar tortą, kuris ne tik papuoš gimtadienio stalą vaikams, bet ir bus labai gražus, jei apsilankysite " mamos virtuvėje", kurioje rasite daug įdomių papuošimų vaiko šventės maistui. 

 • Įsmeigiamos dekoracijos

  Įsmeigiamos dekoracijos šventei, gimtadieniui. Suteikia ne tik stilių, bet ir išryškina norimas vietas. Įsmeigiamos dekoracijos lengvai dera su panašių spalvų kitomis dekoracijomis ar atributika. Stilingai šventei- išskirtinės prekės!

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 644 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 644 iš prekių

Gimtadienio prekės vaikams

Informacija

Naujos prekės