Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Mergaitės šventei

Mergaitės teminis gimtadienis - nuostabu, švelnu ir nepakartojama.. Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir jausti spalvų pasaulį, vertinti jį garsų pagalba. O gimtadienio šventė vilioja ne tik spalvų gausa, bet ir garsų įvairove, ypač kai pasirūpinate ir muzika  vaikų šokiams. Atributika šventei sužavi svečius savo įvairove ir spalvingumu...

Mergaitės teminis gimtadienis - nuostabu, švelnu ir nepakartojama.. Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir jausti spalvų pasaulį, vertinti jį garsų pagalba. O gimtadienio šventė vilioja ne tik spalvų gausa, bet ir garsų įvairove, ypač kai pasirūpinate ir muzika  vaikų šokiams. Atributika šventei sužavi svečius savo įvairove ir spalvingumu, kurią galite pasirinkti nuo:  teminių lėkščių, staltiesės su teminiu atvaizdu, plakatų, balionų, gėrimų puodelių ar kitų stalo indų iki rankų darbo gaminių.

Dažnai yra perkami šventei vienkartiniai stalo indai, nes juos patogu naudoti. Mergaitės gimtadienyje  galite pasitelkti kūrybinę veiklą: dekoruoti puodelius, dailės užsiėmimus, arbatos gėrimo ceremonijas. Suraskite pačias geriausias idėjas ne tik gimtadieniui, šventei, bet ir vaišių stalui! Čia rasite platų asortimentą teminės šventinė atributikos mergaitės šventei. Nuo teminių staltiesių plačios spalvinės gamos, gėrimų puodelių, teminių indelių iki mergaitės šventės aplinkos dekoravimo elementų iki balionų, kabančių dekoracijų, vėliavėlių. Jei kuriate nedidelę mergaitės šventę ar gimtadienį, tuomet sudarykite siauresnį prekių pirkinių sąrašą. O didesniam mergaitės gimtadieniui pirkite visas reikalingas gimtadienio prekes. Jų dėka, viską gražiau ir greičiau suruošite. 

Balionai mergaitės gimtadieniui

Atributika šventei ar gimtadieniui gali būti žavinga spalvota, jei prisiminsite balionų naudą šventei. Jie ne tik papuošia, galima iš jų daryti įvairias balionų sienas, figūras, bet jie yra nuotaikos karaliai, kurie visuomet primena, kad mes pataikėme būtent ten kur reikia- į gimtadienio šventę. O kaip be juoko ir kitų linksmybių? Atributika mergaitės šventei  ne tik papuoš, bet ir pralinksmins kitus gimtadienio dalyvius. Su jais galite suorganizuoti puikius žaidimus. 

Balionai mergaitės gimtadieniui suteiks:

 • Spalvingumo
 • Prisidės prie linksmos atmosferos kūrimo
 • Tinka vaikų žaidimų organizavimui

Šventinė apranga mergaiteiŠventinė apranga mergaitėms

Jei išsirinkote gimtadienio temą, išsirinkite ir derančią šventinę aprangą mergaitės šventei. Mergaitei tai bus įsimintina gimtadienio šventė. Šventinė apranga mergaitėms yra ne tik gražu, stilinga, bet labai patinka ir pačioms gimtadienio dalyvėms. Juk jos mažos princesės, kurias norim papuošti šventei. 

Teminis mergaitės gimtadienis

Pradedant nuo gimtadienio planavimo iki teminės atributikos:  teminiai indai, stalo dekoracijos ir papuošimai, šventinė atributika, stalo įrankiai, teminės ir vienspalvės staltiesės, gėrimų puodeliai, girliandos, kabančios dekoracijos vaikams- visa tai galima nusipirkti ir įgyvendinti mergaitės svajonių šventę. O teminio gimtadienio šventė mergaitėms yra tikra pasaka, kurią galite sukurti su mūsų prekių asortimentu. Išsirinkite prekes teminiam mergaitės gimtadieniui.

Čia rasite, tai ko seniai ieškojote!

Daugiau

Mergaitės šventei  Čia yra prekių.

Subkategorijos

 • PRINCESĖS ŠVENTINĖ...


  princese temine sventine atributikaMergaitės teminis gimtadienis "Princesė"- nuostabu, švelnu ir nepakartojama... Atributika šventei: dekoracijos, balionai, indai, servetėlės yra papuošti princesės atvaizdu. Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti, jausti spalvų pasaulį, vertinti jį garsų pagalba. Princesės šventė vilioja ne tik savo spalvingumu, bet išskirtiniu jausmu. Būti princese nori beveik kiekviena mergaitė! O ypač smagu, kai pasirūpinate ir muzika, kuri primena princesės puotą. Princesės teminis gimtadienis ir šventinis stalas su teminiais indais užburia, ir atneša geras emocijas mergaitės gimtadieniui. Ši gimtadienio tema yra madinga visada. Mergaitės šventės spalvos dominuoja nuo šviesiai rožinės spalvos iki ryškios rožinės. Princesės šventinė teminė atributika išsiskiria ne tik rožine, žydra spalvomis,  princesių atvaizdais, karūnomis, bet ir šventės karališkos nuotaikos sukūrimu. Princesės teminis gimtadienis- tai karališkas gimtadienis, kuriame vyrauja prabanga, o indai vaiko šventei- tokie kurie sukuria princesių vakarėlį. Gimtadienio prekės sukurs dailų šventės stalą vaikams, jei pirksite šiuos teminius indus: vienkartinės lėkštės, gėrimų puodeliai, užkandžių indeliai ar puodeliai, keksiukų puodeliai. Vienkartinius indus serviruokite ant teminės staltiesės. Dekoracijos gimtadienio šventei gali būti: kabanti vėliavėlė, balionai, konfeti, vardo užrašas, metų skaičius ir balionai. Balionai vaiko gimtadieniui suteikia ne tik šventiškumo, bet originali jų forma suteiks gimtadienio temai  šventiškumo ir nuotaikingumo. 

  Kaip dekoruprincesės šventinė atributikaoti ir papuošti mergaitės šventę, kai po ranka princesės šventinė teminė atributika?

  • Dominuoja princesės gimtadieniui būdingi elementai: karūna, princesių atvaizdai, karališka kėdė, pūstas sijonas ar suknelė su nėriniais. Pirkite princesės šventinę atributiką, kurioje yra minėti elementai. 
  • Princesės šventinė atributika ir dekoracijos elementai:  rožiniu kaspinu galite papuošti mergaitės tortą. Gėrimų puodelius, lėkštes, staltiesę- derinkite rožinius atspalvius. Indai dera tarpusavyje, kai yra panašūs atspalviai. O staltiesę galite rinktis teminę su princesės atvaizdu arba lygios rožinės spalvos. 
  • Būtinos šventinės atributikos prekės vaikams: vienkartinės lėkštės, gėrimų puodeliai, teminė staltiesė, gėrimų šiaudeliai, servetėlės, stalo įrankiai, balionai ir dekoracijos. 

  Kokie reikalingi indai mergaitės gimtadienio šventei, jei  nusprendėte pirkti princesės šventinę atributiką? staltiese sventine atributika

  • Reikalingi pagrindiniai indai  vaiko teminiam gimtadieniui: lėkštės, gėrimų puodeliai princesės gimtadienio tema, užkandžių indeliai, stalo įrankiai.  Nepasieisite be gėrimų šiaudelių, servetėlių. 
  • Užkandžių indelius pirkite su teminiais smeigtukais, tai suteiks stilingumo vaišių stalui, o princesės šventinė atributika darys įspūdį vaikams. 
  • Reikalingi keksiukų indeliai princesės teminiam gimtadieniui

  Gimtadienio prekės vaikams yra sukuriamos remiantis vaikų pamėgtais animaciniais filmais, jų personažais, todėl  teminių indų pasirinkimas dalinai garantuoja dailų šventinį stalą. Dekoruokite ir puoškite vaikų šventę  teminiais indai ir liksite patenkinti 100 procentų. O derantys spalvomis balionai vaiko gimtadieniui suteiks malonius įspūdžius ir įsimintiną vaizdą. 

   

 • PELYTĖS MINĖS...

  Pelytės Minės (Minie Mouse) teminis gimtadienis- linksma, nuotaikinga šventė su raudonos spalvos dekoracijomis. Balti taškeliai ir juodos pelytės ausytės dailiai įkomponuoja teminio gimtadienio šventę. Atributika šventei: dekoracijos, indai, balionai, torto žvakutės turi išskirtinius taškelius ar pelytės atvaizdą. Pelytės Minės (Minnie Mouse) šventinė teminė atributika ir dekoracijos pasižymi Pelytei Minei būdingais baltais taškeliais, o šventės pagrindinė spalva: nuo rožinės iki ryškiai raudonos spalvų. šventinė teminė atributika ir dekoracijos

  Kaip dekoruoti ir papuošti šventę, kai po ranka Pelytės Minės šventinė teminė atributika ir dekoracijos? 

  Neapsieisite be raudonos ar rožinės spalvų su baltais taškeliais.  Priderinkite baltos ir  juodos spalvos šventės akcentus: balti balionai su juodais taškeliais, lankelis su pelytės ausytėmis, prilipinamos pelytės ausytės, sūrio gabalas ant stalo. 

  Kokie reikalingi indai vaiko gimtadienio šventei, pasirinkus pirkti Minie Mouse šventinė atributika? šventinė teminė atributika ir dekoracijos

  • Reikalingi pagrindiniai indai  vaiko teminiam gimtadieniui: lėkštės, gėrimų puodeliai minės gimtadienio tema, užkandžių indeliai, stalo įrankiai.  Nepasieisite be gėrimų šiaudelių, servetėlių. 
  • Užkandžių indelius pirkite su teminiais smeigtukais, tai suteiks stilingumo vaišių stalui, o pelytės minės šventinė atributika darys įspūdį vaikams. 
  • Reikalingi keksiukų indeliai pelytės minės teminiam gimtadieniui

  Gimtadienio prekės vaikams yra sukuriamos remiantis vaikų pamėgtais animaciniais filmais, jų personažais, todėl  teminių indų pasirinkimas dalinai garantuoja dailų šventinį stalą. Dekoruokite ir puoškite vaikų šventę  teminiais indai ir liksite patenkinti 100 procentų. O derantys spalvomis balionai vaiko gimtadieniui suteiks malonius įspūdžius ir įsimintiną vaizdą. 

   

 • FĖJOS GIMTADIENIO TEMA

  Mergaitės teminis fėjos gimtadienis- nuostabu, švelnu ir nepakartojama.... Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir jausti pasaulį spalvų ir garsų pagalba. Fėjos gimtadienio tema mergaitėms- kupina nepakartojamų dekoracijų ir linksma. Ši tema yra viena iš populiariausių šventės temų tarp mergaičių. Šventinė atributika ir dekoracijos mergaitės gimtadieniui gali būti perkama nuo teminių lėkštučių, gėrimų puodelių, balionų iki pilno teminių indų komplekto šia tema. Dažnai yra perkami vienkartiniai stalo indai, nes yra patogūs ir praktiški bei  lengva naudoti gimtadienyje. 

  Kokios dominuoja šventės puošimo ir dekoravimo elementai  fėjos gimtadienio tema? 

  fėjos šventinė atributika

  • Drugeliai
  • Gėlės
  • Fėjos sparnai

  fėjos šventinė atributika

  Ką reikia žinoti, laukiant šventės fėjos gimtadienio tema?

  • Visų pirma turite suplanuoti vaiko gimtadienį: išrinkti datą, šventės vietą ir gimtadienio temą.
  • Nusipirkite reikalingą šventinę atributiką vaikams: : teminiai indai, teminės staltiesės ir įrankiai, gėrimų puodeliai ir šiaudeliai, torto žvakutės, stalo dekoracijos, nuostabūs balionai, žaidimai vaiko gimtadieniui.
  • Fėjų temai galite išsirinkti sausainių, keksiukų, pyragų, tortų puošimui skirtus įrankius. Neapsieisite be sausainių formelių, konditerinio maišelio, pyragų ir tortų formos bei jiems papuošti skirtos priemonės. 
 • VARLYTĖS ŠVENTINĖ...

  Varlytės teminis gimtadienis -  linksmas, kupinas žalių šventės spalvų ir paliekantis malonius įspūdžius vaikams. Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir jausti spalvų pasaulį, vertinti jį garsų pagalba. Atributika šventei: indai, dekoracijos, balionai, staltiesė ar servetėlės primena žalią varlytę. Žalia spalva sukuria ramią ir teigiamą šventės aplinką, kurioje yra gera ir jauku  būti. "Varlytės" gimtadienis gali būti ir linksmas, nes galima pasiūlyti žaisti įvairius žaidimus. Šio gimtadienio tema ypač mėgstama  mažesnio amžiaus vaikų nuo 1 iki 5 metų.Vyresni šventės dalyviai dažniau renkasi animacinių filmų ar herojų gimtadienio temas. Varlytės šventinė atributika pasižymi žalios spalvos dominavimu su varlytės simboliu.varlytės šventinė atributika

   Kaip dekoruoti, papuošti vaiko šventę, kai po ranka varlytės šventinė atributika? 

  Dominuoja šie varlytės šventinės atributikos elementai: varlytė, lelijos žiedas, žali ir balti taškeliai, kaip pavyzdžiui taškuoti balionai, servetėlės, lėkštės, gėrimų puodeliai ar dekoracijos. 

  Varlytės šventinė atributika ir kaip dekoruoti teminį vaiko gimtadienį ar šventę? 

  Stalą papuoškite staltiese, galite rinktis kreminės gelsvos ar žalios spalvos atspalvių staltiesę, o galite naudoti ir teminę staltiesę. Teminė staltiesė vaiko gimtadieniui skiriasi nuo paprastos savo išvaizda: gausu teminių personažų atvaizdų, gimtadienio temos raštų ar figūrų. Nepamirškite derančių taškuotų balionų. Papuoškite lelijos žiedu ar varlyte jubiliato kėdę. Ant stalo padėkite molines varlyčių figūrėles.  Galima priderinti taškuotas servetėles. 

  Kokie reikalingi indai pasirinkus teminį vaiko gimtadienį varlytė šventinė atributika tema? varlytės šventinė atributika

  • Reikalingi pagrindiniai indai  vaiko teminiam gimtadieniui: lėkštės, gėrimų puodeliai varlytės gimtadienio tema, užkandžių indeliai, stalo įrankiai.  Nepasieisite be gėrimų šiaudelių, servetėlių. 
  • Užkandžių indelius pirkite su teminiais smeigtukais, tai suteiks stilingumo vaišių stalui, o varlytės šventinė atributika darys įspūdį vaikams. 
  • Reikalingi keksiukų, užkandžių indeliai varlytės teminiam gimtadieniui. Nepamirškite balionų vaiko gimtadieniui!

  Gimtadienio prekės vaikams yra sukuriamos remiantis vaikų pamėgtais animaciniais filmais, jų personažais, gėlių, vaikiškų ornamentų, pasakų motyvais,  todėl  teminių indų pasirinkimas vaikams dalinai garantuoja dailų šventinį stalą. Dekoruokite ir puoškite vaikų šventę  teminiais indai ir liksite patenkinti 100 procentų. O derantys spalvomis balionai vaiko gimtadieniui suteiks malonius įspūdžius ir įsimintiną vaizdą. 

  VARLYITES ATRIBUTIKA

 • UNDINĖLĖS GIMTADIENIUI

  • Dominuoja undinėlę primenantys šventės akcentai: kriauklės, bangos, pelekai, smėlis, vanduo. Tokie gimtadieniui indai sukuria jūros gelmių ar kranto, jūros karalystės įspūdį, todėl vaikams labai patinka. 
  • Stalą dekoruokite dubenėliais su užrašu " undinėlės maistas". Išsirinkite kokie indai gimtadieniui dera prie teminės šventės staltiesės. 
  • Pasirinkite pagrindinę gimtadienio šventės spalvą, prie kurios priderinkite dar pora atspalvių ar kitų spalvų. Dažnai tai būna melsvi teminės atributikos atspalviai. undines gimtadieniui indai

  Kokie gali būti indai teminiam undinės gimtadieniui? 

  1. Tinka vienspalviai mėlynos spalvos indai teminiams undinės gimtadieniui
  2. Vienkartiniai indai su undinės atvaizdu
   Vaiko teminis gimtadienis " Undinės tema" kupinas nepakartojamų dekoracijų, tokia šventė gali likti puikiu prisiminimu visiems vaikams. Čia jūs galite išsirinkti puikią teminę šventinę atributiką vaikams: undinės teminiai indai, undinėlės teminės staltiesės ir įrankiai, undinėlės gėrimų puodeliai ir šiaudeliai, undinėlės torto žvakutės, stalo dekoracijos, undinėlės nuostabūs balionai,undinėles žaidimai vaiko gimtadieniui.

  Ką reikia žinoti, laukiant šventės undinėlės gimtadienio tema?undinėlės staltiese

  • Visų pirma turite suplanuoti vaiko gimtadienį: išrinkti datą, šventės vietą ir gimtadienio temą.
  • Nusipirkite reikalingą šventinę atributiką vaikams: : teminiai indai, teminės staltiesės ir įrankiai, gėrimų puodeliai ir šiaudeliai, torto žvakutės, stalo dekoracijos, nuostabūs balionai, žaidimai vaiko gimtadieniui.
  • Undinėlės temai galite išsirinkti sausainių, keksiukų, pyragų, tortų puošimui skirtus įrankius. Neapsieisite be sausainių formelių, konditerinio maišelio, pyragų ir tortų formos bei jiems papuošti skirtos priemonės. Pasitelkus receptus vaikams- galima sukurti ypatingą vaišių stalą. 
 • LEDO ŠALIS "FROZEN"...


  ledo šalis šventinė atributika

  Ledo šalies šventinė teminė atributika išsiskiria ne tik rožine, žydra spalvomis,   atvaizdais, karūnomis, bet ir šventės karališkos nuotaikos sukūrimu. LEDO ŠALIES teminė vaiko šventė- tai karališkas gimtadienis, kuriame vyrauja prabanga, o indai vaiko šventei- indai, kurie sukuria princesių vakarėlį. Gimtadienio prekės sukurs dailų šventės stalą vaikams, jei pirksite šiuos teminius indus: vienkartinės lėkštės, gėrimų puodeliai, užkandžių indeliai ar puodeliai, keksiukų puodeliai. Vienkartinius indus serviruokite ant teminės staltiesės. Dekoracijos gimtadienio šventei gali būti: kabanti vėliavėlė, balionai, konfeti, vardo užrašas, metų skaičius ir balionai. Balionai vaiko gimtadieniui suteikia ne tik šventiškumo, bet originali jų forma suteiks gimtadienio temai  šventiškumo ir nuotaikingumo. 

  Kaip dekoruoti ir papuošti vaiko šventę, kai po ranka ledo šalies (frozen)šventinė teminė atributika?

  • Dominuoja teminiam gimtadieniui būdingi elementai: karūna, princesių atvaizdai, pūstas sijonas ar suknelė su nėriniais. Pirkite ledo šalies (frozen)  šventinę atributiką, kurioje yra minėti elementai. 
  • Ledo šalies (frozen) šventinė atributika ir dekoracijos elementai:  žydru kaspinu galite papuošti mergaitės tortą (apjuosti). Gėrimų puodelius, lėkštes, staltiesę- derinkite rožinius atspalvius. Indai vaiko šventei dera tarpusavyje, kai yra panašūs atspalviai. O staltiesę galite rinktis teminę su animacinio filmuko "Ledo šalis" (frozen) atvaizdu arba lygios žydros spalvos. 
  • Būtinos šventinės teminės atributikos prekės vaikams: vienkartinės lėkštės, gėrimų puodeliai, teminė staltiesė, gėrimų šiaudeliai, servetėlės, stalo įrankiai, balionai ir dekoracijos. 

  Kaip papuošti maistą vaiko šventei? 

  Jei nutarėte iškepti skanų pyragą vaiko šventei, apsilankykite skiltyje " Mamos virtuvei", rasite priemones ir prekes maisto puošimui ir dekoravimui, pyragų, tortų puošimo priemonės. Keksiukų ir sausainių puošimui įrankiai- leis ne tik iškepti, bet ir papuošti saldumynus vaikams. Vaiko sumuštiniams, užkandžiams papuošti naudokite teminius smeigtukus. 

  Dovanų skiltyje- nepamirškite išsirinkti vaikui dovaną Ledos šalies (Frozen) tematika.

 • KATYTĖS TEMINIS...

   Katytės teminis gimtadienis užburia ir atneša nuotaiką į vaiko šventę. Atributika šventei: dekoracijos, balionai, teminė staltiesė ar indai papuošti katytės atvaizdu ar jai būdingais elementais. Spalvingi ir nuotaikingi gėrimų puodeliai su šiaudeliais vilioja vaikus, kai juos puošia  šios temos motyvų papuošimai. Ši tema yra madinga visuomet.  Spalvos keičiasi nuo šviesiai rožinės iki ryškių spalvų. Katytės teminis gimtadienis ir vaikai- linksmas ir nuotaikingas.  

  Kaip dekoruoti vaiko šventę, kai laukia katytės teminis gimtadienis? katytės teminis gimtadienis

  • Dominuoja katytę primenantys šventės akcentai: pėdutės, pienas, pelytės
  • Stalą dekoruokite dubenėliais su baltu jogurtu, ant jo pridėkite užrašą " Vaiko vardas ir gimtadienis"
  • Pasirinkite pagrindinę gimtadienio šventės spalvą, prie kurios priderinkite dar pora atspalvių ar kitų spalvų

  Kokie gali būti indai, kai laukia katytės teminis gimtadienis? 

  1. Tinka vienspalviai indai teminiams katytės gimtadieniui
  2. Vienkartiniai indai su katytės atvaizdu
 • JŪROS PASAULIS

  "Jūros pasaulis"- kupinas paslaptingų lobių, undinėlių, laivų ar jūros gyventojų. Mergaitės gimtadieniui ar šventei sukurti jura vandenynas atributika sventeipasirinkite vieną iš šių temų: jūra, žuvų pasaulis ar vandenynas. Tai puikios gimtadienio temos ir išsiskiria savo spalvų gama, dekoracijų įvairove.  Gimtadieniui atributika: indai (gėrimų puodeliai, lėkštės, įrankiai), dekoracijos (stalo dekoracijos, papuošimai, vardinės dekoracijos ar skaičiaus) ir balionai sukuria ypatingą  šventę mergaitėms. "Jūros Pasaulis"  populiari tema tarp mergaičių. Tai kupina žydrų, mėlynų, melsvų atspalvių šventė. 

 • MANO MAŽASIS PONIS

  "Mano mažasis Ponis" (My little pony) gimtadienio tema ypač populiari tarp mergaičių. Gimtadienio šventėje dominuoja ponis atributika sventeiatributikos: indų, dekoracijų, balionų rožiniai atspalviai. Tai nuo pačios šviesiausios iki ryškios rožinės spalvos balionai, lėkštės, gėrimų puodeliai ar servetėlės. Dominuoja ne tik spalva, bet ir animacinio filmo "Mano mažasis Ponis" herojų vaizdai. Sukurkite išskirtinę šventę su kokybiškomis, stilingomis gimtadienio prekėmis. Garantuojame, kad mažieji klientai liks patenkinti!

 • PEPA ŠVENTINĖ ATRIBUTIKA


  peppa pig paršelio gimtadienis

  Pepa pig teminis gimtadienis užburia ir atneša geras emocijas vaiko gimtadieniui. Ši gimtadienio tema vaikus pralinksmina visuomet. Gimtadienio šventėje spalvos dominuoja nuo šviesiai rožinės spalvos iki ryškios rožinės. Pepa pig (paršelio) šventinė atributika pasižymi ne tik animacinio filmo dominuojančiomis spalvomis, paršelio atvaizdais, bet ir linksmos nuotaikos sukūrimu vaikams.  Pepa pig (paršelio) teminis gimtadienis- tai paršelio  ūkio gimtadienis, kuriame vyrauja paprastumas ir kaimiški akcentai. 

  Kaip dekoruoti ir papuošti mergaitės šventę, kai po ranka "Pepa pig" šventinė teminė atributika ir dekoracijos?

  • Dominuoja paršelio Pepa Pig  gimtadieniui būdingi elementai: paršelio atvaizdai, lipdukai, etiketės, pintinės su obuoliais ar daržovėmis, medinės tvorelės, žolė, gėlės.  Pirkite paršelio Pepa Pig šventinę teminę atributiką ir dekoracijas, kurioje yra minėti elementai. 
  • Paršelio Pepa Pig šventinė teminė atributika ir dekoracijos elementai:  rožiniu kaspinu galite papuošti mergaitės tortą. Gėrimų puodelius, lėkštes, staltiesę- išrinkite rožinių skirtingų atspalvių. Indai dera tarpusavyje, kai yra panašūs atspalviai. O staltiesę galite rinktis teminę su ūkio atvaizdu arba lygios rožinės ar salotinės spalvos. 
  • Būtinos šventinės atributikos prekės vaikams: vienkartinės lėkštės, gėrimų puodeliai, teminė staltiesė, gėrimų šiaudeliai, servetėlės, stalo įrankiai, balionai ir dekoracijos. 

  Kokie reikalingi indai vaiko gimtadienio šventei pasirinkus pirkti paršelio Pepa Pig šventinė teminė atributika ir dekoracijos? peppa pig gimtadienis švente

  • Reikalingi pagrindiniai indai  vaiko teminiam gimtadieniui: lėkštės, gėrimų puodeliai paršelio Pepa Pig gimtadienio tema, užkandžių indeliai, stalo įrankiai.  Nepasieisite be gėrimų šiaudelių, servetėlių. 
  • Užkandžių indelius pirkite su teminiais smeigtukais, tai suteiks stilingumo vaišių stalui, o paršelio Pepa Pig šventinė teminė atributika ir dekoracijos darys įspūdį vaikams. 
  • Reikalingi keksiukų indeliai paršelio Pepa Pig teminiam gimtadieniui
 • TROLIAI

  "Troliai" (Trolls) gimtadienio tema ypač populiari tarp mergaičių. Gimtadienio šventėje dominuoja atributikos: indų, troliai atributika gimtadieniuidekoracijų, balionų rožiniai atspalviai. Tai nuo pačios šviesiausios iki ryškios rožinės spalvos balionai, lėkštės, gėrimų puodeliai ar servetėlės. Dominuoja ne tik spalva, bet ir animacinio filmo "Troliai" herojų vaizdai. Sukurkite išskirtinę šventę su kokybiškomis, stilingomis gimtadienio prekėmis. Garantuojame, kad mažieji klientai liks patenkinti!

 • PIRATĖS TEMINĖ ATRIBUTIKA

  Šis piratės gimtadienis tinka aktyvioms ir mėgstančioms judrius žaidimus mergaitėms. O indai pirato gimtadienio tema yra su specialiais teminiais pirato simboliais: kardu, akių raiščiu ar su pačios gražiosios piratės atvaizdu. 

  Kaip dekoruoti, papuošti piratės teminį  gimtadienį?

  Dominuojančios spalvos piratės gimtadienyje:indai piratės gimtadieniui

  • piratiškai balta su raudonais, rožinės, juodos spalvų dryžiais ar kiti panašūs indai mergaitėms piratės tema
  • juodos  su baltais dryžiais 

  Kokia  šventinė atributika mergaitės gimtadieniui piratės tema?

  1. Ryškių spalvų
  2. Teminiai indai su pirato laivo simboliu
  3. Indai primenantys piratės gyvenimą

  Keli patarimai, kaip gražiai dekoruoti mergaitės gimtadienio stalą piratės gimtadienio tema:

  Padarykite butelį su žemėlapiu viduje. Tame žemėlapyje gali būti nuorodos kur paslėpti lapeliai su žaidimų aprašymais.Šalia saldumynų stalo  galite iš tiulio padaryti burę.Pakabinkite žemiau stalo inkarą, kurį greitai galite padaryti iš kartono. Galite į kibirėlius priberti traškučių ir į juos įmaišyti saldaininių apyrankių, šokoladinių pinigėlių. Šalia padėkite žaislinį kastuvą, tegul vaikai pasikapsto šiame lobyje. 

 • BORUŽĖLĖS GIMTADIENIUI...


  gimtadieniui atributika boruzele

  Gimtadieniui atributika ir dekoracijos Boružėlės gimtadienio tema sukuria taškuotos šventės stilių. Juodi taškeliai gali būti ant gėrimų puodelių, lėkščių, užkandžių ar keksiukų puodelių, kabančių ar vardo dekoracijų, balionų. O staltiesė mergaitės gimtadieniui boružėlės tema- visuomet tinka teminė: raudona su juodais taškeliais, su boružėlių atvaizdais ar balta su boružėlės formos stalo dekoracijomis. Gimtadieniui atributika ir dekoracijos " Boružėlės tema" išsiskiria savo ryškios raudonos spalvos derinimu šventės stalo puošime ir dekoravime.  Tai ryški, pilna raudonos spalvos dekoracijų ar stalo puošimų idėjų mergaitės šventė. Ši tema yra populiari tarp mergaičių, kurioms ypač patinka boružėlės formos tortas ar kiti saldumynai. Gimtadieniui atributika "Boružėlės tema" gali būti derinama su baltos, juodos ir net geltonos spalvos atspalviais. O indai mergaitės gimtadieniui su boružėlės atributika visuomet dera su temine staltiese, servetėlėmis ar gėrimų šiaudeliais. 

  Gimtadieniui atributika ir dekoracijos boružėlės tema gali būti: 

  • Vardinė atributika (vardo užrašai su boružėlių atvaizdu)
  • Skaičiaus atributika ( gimtadieniui skaičius su teminiu atvaizdu)
  • Teminė atributika ( indai gimtadieniui, šventei su teminiais atvaizdais)
  • Kabanti atributika: vėliavėlės, kabantys burbulai ir kitos kabančios dekoracijos)

  Kaip papuošti  ir dekoruoti mergaitės šventę "Boružėlės" gimtadienio tema? gimtadieniui atributika boruzele

  • Teminiam boružėlės gimtadieniui dominuoja  šie elementai: boružėlės, juodi taškeliai, gėlių ir gamtos motyvai.  
  • Dekoruoti šventinį stalą galite karpiniais su boružėlės atvaizdu, lipdukais, sumuštinių smeigtukais.
  • O maistą puoškite pomidorais, juodomis alyvuogėmis, o jei norite padarykite iš jų boružėles. Tai linksma ir smagu!
  • Kėdę ant kurios sėdės mergaitė galite papuošti raudonu kaspinu. Priderinkite tokios pat spalvos šventinę aprangą. 
 • PELĖDŽIUKO TEMA


  Apuoko gimtadienis ir indai

   Pelėdžiuko teminis gimtadienis užburia ir nuneša į pasakų gimtadienio šventę. Kartu su vaiku pajuskite vaikystės džiaugsmą! Ieškote mergaitei gimtadienio temos " Pelėdžiukai", tuomet jūs pasirinkote ypač patrauklią temą. Jos dėka vaikai pasijunta tarsi pasakoje, kurioje sklando linksmas pelėdžiukas. O vaikams ši gimtadienio tema labai patinka. Ši gimtadienio tema yra madinga visuomet. Keičiasi tik šventės spalvos: nuo rožinės iki žydros. Pelėdžiuko teminis gimtadienis- spalvingas, linksmas ir primena pasaką. Prisiminkite, kad įvairiaspalviai balionai ypač papuošia gimtadienį, todėl dekoruokite šventę. 

  Kaip dekoruoti vaiko šventę, kai laukia teminis pelėdžiuko gimtadienis? 

  • Dominuoja pelėdžiuką primenantys šventės akcentai: apuoko akys, sparnai ar apuoko forma.
  • Stalą dekoruokite dubenėliais su baltu jogurtu, ant jo pridėkite užrašą " Pelėdžiuko maistas"
  • Pasirinkite pagrindinę gimtadienio šventės spalvą, prie kurios priderinkite dar pora atspalvių ar kitų spalvųpeledziuko gimtadienis

  Kokie gali būti indai, kai laukia pelėdžiuko teminis gimtadienis? 

  1. Gėrimų puodeliai ir jų spalva priklauso nuo staltiesės spalvos. Jei staltiesė teminė, tuomet gėrimų puodelių spalvą derinkite panašaus atspalvio, bet šviesesnius ar tamsesnius. 
  2. Lėkštės vaiko gimtadieniui su apuoko atvaizdu vaikams suteiks smagius pojūčius ir papuoš stalą. Priderinti stalo įrankiai atkreipia dėmesį ir papuošia. 
  3. Užkandžių indeliai dera su taškuotais ornamentais. 
 • ATRIBUTIKA ŠVENTEI "BITĖ"

  Atributika šventei sukuria spalvas ir stilizuoja šventę. O kurti galima pradėti nuo balionų puokštės iki vaiko gimtadienio stalo puošimo, serviravimo. Vaiko gimtadieniui pasirinkta tema sukuria spalvoto, teminio gimtadienio vaizdą, kuris padeda pasijusti šventiškai ir pakylėtai. Atributika šventei " Bitės"  tema leidžia panaudoti gimtadienio puošimui geltonas indų, stalo įrankių, balionų, staltiesės ar kitos šventinės atributikos spalvas.  Ši tema yra populiari tarp mergaičių, kurioms ypač patinka bitės (bitutės) formos tortas ar kiti saldumynai, kurie primena šią dūzgiančią darbštuolę. Atributika šventei  gali būti derinama su baltos, juodos ir net juodos spalvos atspalviais dekoracijomis.  O indai mergaitės gimtadieniui su bitės atributika visuomet dera su temine staltiese, servetėlėmis ar derančiais gėrimų šiaudeliais. bite atributika

  Atributika šventei ir dekoracijos bitės tema gali būti: 

  • Vardinė atributika  (vardo užrašai su bitės atvaizdu)
  • Skaičiaus atributika  ( gimtadieniui skaičius su teminiu atvaizdu)
  • Teminė atributika ( indai gimtadieniui, šventei su teminiais atvaizdais)
  • Kabanti atributika: vėliavėlės, kabantys burbulai ir kitos kabančios dekoracijos)

  Kaip papuošti  ir dekoruoti mergaitės šventę "Bitės" gimtadienio tema? 

  • Teminiam bitės gimtadieniui dominuoja  šie elementai: bitutės, medus, geltona spalva, gėlių ir gamtos motyvai.  
  • Dekoruoti šventinį stalą galite karpiniais su bitės atvaizdu, lipdukais, sumuštinių smeigtukais.
  • O maistą puoškite juodų alyvuogių ir ananaso gabaliukų vertinukais, o jei norite padarykite iš jų bites.  O tortas su geltono ir šokoladinių biskvitų sluoksniais primins bitės spalvas. Tai linksma ir smagu!
  • Kėdę ant kurios sėdės mergaitė galite papuošti geltonu kaspinu. Priderinkite tokios pat spalvos šventinę aprangą. 
 • DRUGELIO TEMA


  drugelio atributika

  Gimtadienio indai ir dekoracijos drugelio tema sukuria spalvingos šventės stilių. Drugeliai gali būti ant gėrimų puodelių, lėkščių, užkandžių ar keksiukų puodelių, dekoracijų ar balionų. O staltiesė mergaitės gimtadieniui drugelio tema- visuomet gerai dera su panašaus stiliaus lėkštėmis. Šventės atributika ir dekoracijos drugelio tema išsiskiria drugelio sparnų motyvu, kuris gali nuo paprastų servetėlių idėjos iki sudėtingų plakatų ar dekoracijų. Dažnai gimtadienio stalo dekoravime vyrauja švelnios rožinės, žydros spalvos, kurių dėka tortas ir kiti saldumynai atrodo nuostabiai. Ypač, jei tortas yra drugelio formos. Šventei atributika gali būti derinama tarpusavyje  su panašios spalvos dekoracijomis. O indai puikiai dera su temine staltiese, servetėlėmis ar gėrimų šiaudeliais. 

  Gimtadienio atributika ir dekoracijos gali būti: 

  • Vardinė atributika (stalo kortelės, kvietimai, kabančios dekoracijos, vardo užrašai).
  • Teminė atributika( su drugelio atvaizdu indai šventei).

  Kaip papuošti ir dekoruoti gimtadienio šventę "Drugelio" tema? drugelio gimtadienio tema

  • Teminiam drugelio gimtadieniui dominuoja  šie elementai: drugeliai, pievos, gėlių ir gamtos motyvai.  
  • Dekoruoti šventinį stalą galite karpiniais su drugelio atvaizdu, lipdukais, plakatais.
  • O maistą puoškite teminiais sumuštinių smeigtukais.  Tai linksma ir smagu!
  • Kėdę ant kurios sėdės mergaitė galite papuošti  kaspinu ar pririšti balioną su drugelio atvaizdu. Priderinkite tokios pat spalvos šventinę aprangą. 

   

 • HELLO KITTY


  hello kitty atributika

  Hello kitty teminis gimtadienis užburia ir atneša geras emocijas vaikams. Ši gimtadienio tema "Hello kitty" vaikus pralinksmina visuomet. Šventėje dominuoja spalvos nuo šviesiai rožinės iki ryškios rožinių spalvų. "Hello kitty" indai šventei, dekoracijos ar balionai turi būtent šiam filmui būdingus elementus: balta katytė, spalvoti taškeliai, rožinis kaspinas. 

  Kaip dekoruoti ir papuošti mergaitės šventę, kai po ranka "Hello kitty" atributika?

  • Dominuoja katytės Hello kitty  filmui būdingi elementai: baltos katytės atvaizdai ir ją primenantys:  lipdukai, etiketės, spalvoti taškeliai, rožinis kaspinas, juodi ūsai. 
  • Katytės "Hello kitty" puošimui elementai:  rožiniu kaspinu galite papuošti mergaitės tortą. Gėrimų puodelius, lėkštes, staltiesę- išrinkite rožinių skirtingų atspalvių. Indai dera tarpusavyje, kai yra panašūs atspalviai. O staltiesę galite rinktis teminę su šio animacinio filmo atvaizdais arba lygios rožinės.
  • Reikalingos gimtadienio prekės  šventei: vienkartinės lėkštės, gėrimų puodeliai, teminė staltiesė, gėrimų šiaudeliai, servetėlės, stalo įrankiai, balionai ir dekoracijos, kurių pagalba sukursite stilingą šventę. 

  Kokie reikalingi indai papuošti gimtadienio stalui? 

  • Reikalingi pagrindiniai indai  vaiko teminiam gimtadieniui: lėkštės, gėrimų puodeliai paršelio Hello Kitty gimtadienio tema, užkandžių indeliai, stalo įrankiai.  Nepasieisite be gėrimų šiaudelių, servetėlių. 
  • Užkandžių indelius pirkite su teminiais smeigtukais, tai suteiks stilingumo vaišių stalui, o Hello Kitty šventinė teminė atributika ir dekoracijos darys įspūdį vaikams. 
  • Nepamirškite nusipirkti keksiukų indelių Hello Kitty tema, tokie keksiukai bus labai skanūs vaikams. 
 • BURBULIUKAI ATRIBUTIKA...

  Atributika gimtadieniui burbuliukų tema

  Taškuoti indai vaiko gimtadienio šventei suteikia dailią ir originalią išvaizdą vaišių stalui. Tai ne tik žaisminga, bet vaikai mėgaujasi gėrimu iš spalvingų taškuotų gėrimų puodelių, mielai valgo iš tokių lėkščių, o gražiai sulankstyta taškuota servetėlė- nuteikia šventiškai. burbuliukai balionai

  Atributika gimtadieniui  ir kaip išsirinkti tinkamą spalvą? 

  • Prie tokių indų derinkite kitus vienspalvius indus, staltiesę ar dekoracijas.
  • Stenkitės išvengti per didelio margumo
  • Taškuoti indai šventei gražiai dera santykiu su kitais stalo indais, dekoracijomis, balionais, staltiese, įrankiais 1:3. 

  Indai su burbuliukais vaiko šventei visiems patinka  dėl kelių dalykų: 

  • Žaismingumo
  • Spalvų kontrasto
  • Kai priderinamas toks pats taškuotas gėrimų šiaudelis
 • PIEVŲ FĖJA


  pievu fėja gimtadienis

  Mergaitės teminis gimtadienis "Pievų fėja"- nuostabu, švelnu ir nepakartojama.. Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir jausti spalvų pasaulį, vertinti jį garsų pagalba.  Pievų fėjos gimtadienis vilioja ne tik spalvų gausa, bet ir garsų įvairove, ypač kai pasirūpinate ir muzika fėjų šokiams. Ši tema yra viena iš populiariausių šventės temų tarp mergaičių. Šventinė atributika ir dekoracijos sužavi tėvus savo įvairove: nuo teminių lėkščių, staltiesės su fėjos atvaizdu, plakatų, balionų, gėrimų puodelių ar kitų stalo indų. Dažnai yra perkami šventei vienkartiniai stalo indai, nes juos patogu naudoti. Pievų fėjos gimtadienyje galite pasitelkti kūrybinę veiklą: dekoruoti puodelius, dailės užsiėmimus, arbatos gėrimo ceremonijas. 

  Kaip papuošti gimtadienio stalą "Pievų fėjos" tema?

  Vyrauja Pievų fėjos gimtadienio motyvai: pievų fėja gimtadienis

  • Drugeliai
  • Gėlės
  • Fėjos sparnai
  • Miško motyvai
 • VĖJO MALŪNĖLIAI

  Vėjo malūnėliai- graži atributika šventeivėjo malūnas atributika šventei

  Mergaitės gimtadienis ir atributika šventei "Vėjo malūnėliai" - žavi, jauki, užburianti... Ši gimtadienio tema leidžia pasinerti į vaikystės spalvas. Tai rožinis, žydras, mėlynas atributikos šventei pasaulis, kuriame karaliauja žydros, rožinės spalvų gėrimų puodeliai ar staltiesė su malūnėliais.   "Vėjo malūnėliai" gimtadienis vilioja ne tik švelniomis spalvomis, dekoracijomis ir balionais, bet jis nukelia vaikus į pasakų šalį, kuriame kiekvienas malūnėlis sukasi ir seka kas kart skirtingas istorijas. 

  Pasirūpinkite atitinkama muzika ir "Vėjo malūnėliai" ir jų atributika šventei pradžiugins mažuosius gimtadienio dalyvius. Šventinė atributika ir dekoracijos šia tema vilioja savo spalvomis: rožine, žydra ir sužavi tėvus: nuo teminių lėkščių, dekoracijų, balionų, indų šventei, servetėlių pasirinkimo iki aprangos, dovanų pasiūlymų. Dažnai yra perkami vienkartiniai indai šventei, vienkartinės staltiesės, nes juos patogu naudoti. Vėjo malūnėlio gimtadienyje galite pasitelkti kūrybinę veiklą: dekoruoti gėrimų puodelius, tapybos užsiėmimus, gimtadienio paveikslo su malūnėliais piešimą, arbatos gėrimo ceremonijas ar žaidimus vaikams.  

  vejo maluno atributika šventeiAtributika šventei "Vėjo malūnėliai" ir kaip papuošti šia tema gimtadienio stalą? 

  Dominuoja vėjo malūnėlio gimtadienio motyvai: 

  • Malūnėliai
  • Gėlės
  • Vėjas
  • Dangaus spalvos motyvai
 • ROŽINIS BALTAS...

  Rožinis ir baltas vaiko gimtadienisrozine balta atributika sventei

  Rožinė spalva mergaitę lydi nuo kūdikystės: pirmieji drabužiai, pirma kepuraitė ar marškiniai būna šios spalvos. Tai pirma drabužių, dovanojamo baliono, dekoracijos vaiko kambariui spalva. Rožinis gimtadienis nuneša į rausvą ir mielą šventę, kurioje atributika šventei yra rožinių atspalvių. Gėrimų puodeliai, dekoracijos ar balionai gali būti skirtingų atspalvių: ryškių ar šviesesnių, blankių. Derinkite tarpusavyje skirtingus atspalvius. Rožinio ir balto gimtadienio temos dėka vaikai pasijunta tarsi spalvotoje pasakoje, kurioje sklando rožinės kabančios dekoracijos ar balti balionai. Ši gimtadienio tema yra madinga visuomet. Keičiasi tik šventės spalvos ir raštai: nuo tamsiai rožinės iki šviesiai rožinės.   Prisiminkite, kad balti balionai  papuošia gimtadienį, todėl jais drąsiai dekoruokite šventę. 

  Kaip dekoruoti vaiko šventę balta, rožine spalva?rozinis baltas gimtadienis

  • Dominuoja spalvas primenantys šventės akcentai: gėlės, įvairios figūros, rožiniai ar balti raštai, ornamentai.
  • Stalą dekoruokite staltiese, prie jos derinkite skirtingų, bet panašių atspalvių indus.
  • Pasitelkite baltos spalvos dekoracijas. Kurkite baltų balionų puokštes, kompozicijas.

  Kokie gali būti indai, kai laukia rožinis gimtadienis?

  1. Gėrimų puodeliai ir jų spalva priklauso nuo staltiesės spalvos. Jei staltiesė teminė, tuomet gėrimų puodelių spalvą derinkite panašaus atspalvio, bet šviesesnius ar tamsesnius. 
  2. Lėkštės vaiko gimtadieniui padėkite ryškiai rožines, jos vaikams suteiks smagius pojūčius ir papuoš stalą. Priderinti stalo įrankiai atkreipia dėmesį ir papuošia. 
  3. Užkandžių indeliai dera su taškuotais ornamentais. 
 • PRINCESĖS "DISNĖJAUS...


  disnejaus princese

  • Dominuoja princesės gimtadieniui būdingi elementai: karūna, princesių atvaizdai, karališka kėdė, pūstas sijonas ar suknelė su nėriniais. Pirkite princesės šventinę atributiką, kurioje yra minėti elementai. 
  • Princesės šventinė atributika ir dekoracijos elementai:  rožiniu kaspinu galite papuošti mergaitės tortą. Gėrimų puodelius, lėkštes, staltiesę- derinkite rožinius atspalvius. Indai dera tarpusavyje, kai yra panašūs atspalviai. O staltiesę galite rinktis teminę su princesės atvaizdu arba lygios rožinės spalvos. 
  • Būtinos šventinės atributikos prekės vaikams: vienkartinės lėkštės, gėrimų puodeliai, teminė staltiesė, gėrimų šiaudeliai, servetėlės, stalo įrankiai, balionai ir dekoracijos. 

  Kokie reikalingi indai mergaitės gimtadienio šventei, jei  nusprendėte pirkti princesės šventinę atributiką? 

  • Reikalingi pagrindiniai indai  vaiko teminiam gimtadieniui: lėkštės, gėrimų puodeliai princesės gimtadienio tema, užkandžių indeliai, stalo įrankiai.  Nepasieisite be gėrimų šiaudelių, servetėlių. 
  • Užkandžių indelius pirkite su teminiais smeigtukais, tai suteiks stilingumo vaišių stalui, o princesės šventinė atributika darys įspūdį vaikams. 
  • Reikalingi keksiukų indeliai princesės teminiam gimtadieniui

  Gimtadienio prekės vaikams yra sukuriamos remiantis vaikų pamėgtais animaciniais filmais, jų personažais, todėl  teminių indų pasirinkimas dalinai garantuoja dailų šventinį stalą. Dekoruokite ir puoškite vaikų šventę  teminiais indai ir liksite patenkinti 100 procentų. O derantys spalvomis balionai vaiko gimtadieniui suteiks malonius įspūdžius. Atributika šventei: balionai, dekoracijos, indai, servetėlės- p

 • ŽYDRA BALTA ŠVENTĖ

  Žydra ir balta mergaitės šventėzydra balta svente

  Žydros ir baltos spalvos atributika mergaitės gimtadieniui nukelia į lengvą lyg debesys šventę. Tai švelni žydra spalva, primena krikštynų spalvą.  Tai pirma drabužių, dovanojamo baliono, dekoracijos vaiko kambariui spalva. Gėrimų puodeliai, dekoracijos ar balionai gali būti skirtingų atspalvių: ryškių ar šviesesnių, blankių. Derinkite tarpusavyje skirtingus atspalvius. Žydros ir baltos spalvos gimtadienio temos dėka vaikai pasijunta tarsi spalvotoje pasakoje, kurioje sklando žydros kabančios dekoracijos ar balti balionai. Ši gimtadienio tema yra madinga visuomet. Keičiasi tik šventės spalvos ir raštai: nuo tamsiai žydros iki šviesiai žydros.   Prisiminkite, kad balti balionai  papuošia gimtadienį, todėl jais drąsiai dekoruokite šventę. Taškeliai, ornamentai, raštai sukurs įspūdingą šios spalvos šventę.

  Kaip dekoruoti vaiko šventę balta, žydra spalva?

  • Dominuoja spalvas primenantys šventės akcentai: gėlės, įvairios figūros, žydros  ar baltos spalvos raštai, ornamentai.
  • Stalą dekoruokite staltiese, prie jos derinkite skirtingų, bet panašių atspalvių indus.
  • Pasitelkite baltos spalvos dekoracijas. Kurkite baltų balionų puokštes, kompozicijas.zydra balta mergaites svente

  Kokie gali būti indai, kai laukia žydra balta mergaitės šventė?

  1. Gėrimų puodeliai ir jų spalva priklauso nuo staltiesės spalvos. Jei staltiesė teminė, tuomet gėrimų puodelių spalvą derinkite panašaus atspalvio, bet šviesesnius ar tamsesnius. 
  2. Lėkštės vaiko gimtadieniui padėkite ryškiai rožines, jos vaikams suteiks smagius pojūčius ir papuoš stalą. Priderinti stalo įrankiai atkreipia dėmesį ir papuošia. 
  3. Užkandžių indeliai dera su taškuotais ornamentais. zydra balta svente
 • GĖLĖS ATRIBUTIKA ŠVENTEI

  Gėlės atributika šventei užburiageles atributika sventei

  Mergaitės teminis gimtadienis "Gėlės" - nuostabu, švelnu ir nepakartojama... Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matytu ir jausti spalvų pasaulį, vertinti jį garsų pagalba. Gėlių atributika šventei vilioja ne tik įvairių spalvų įvairove, gėlių, gamtos ar miško motyvais, gyvūnėlių atvaizdais. Indai šventei, gimtadieniui: gėrimų puodeliai, lėkštės, padėklai, užkandžių indeliai leidžia pasijusti šventės herojais ir mėgautis skaniomis vaišėmis. 

  Gėlės atributika šventei yra populiari tarp mergaičių. Jos dažnai renkasi balionus ar kabančias dekoracijas gimtadieniui, jei ant jų yra gėlių atvaizdai.  Ši tema yra viena iš populiariausių šventės temų tarp mergaičių. Šventinė atributika ir dekoracijos sužavi tėvus savo įvairove: nuo teminių lėkščių, staltiesės su fėjos atvaizdu, plakatų, balionų, gėrimų puodelių ar kitų stalo indų. Dažnai yra perkami šventei vienkartiniai stalo indai, nes juos patogu naudoti. "Gėlių temos" gimtadienyje galite pasitelkti kūrybinę veiklą: dekoruoti puodelius, dailės užsiėmimus, arbatos gėrimo ceremonijas. 

  Kaip papuošti gimtadienio stalą "Gėlių" tema?geles atributika

  • Gėlių atvaizdai tinka ant gėrimų puodelių ar staltiesės.
  • Gėlių raštai pravers ant dekoracijų ar balionų.
  • Derinkite tarpusavyje gimtadienio atributikos: indų šventei, balionų, dekoracijų, servetėlių, gėrimų šiaudelių spalvas. Dekoruokite vaikų stalą pagal pasirinktą šventės temą. 
 • VIENARAGIS

  Vienaragio atributika  šventei sukurs jaukų ir įsimintiną mergaitės gimtadienį. Sukurkite išskirtinę šventę! Dekoracijos, balionai, šventinės vėliavėlės, lėkštės, puodeliai, indeliai smulkmenoms papuoš jūsų šventinį stalą. Vienargio gimtadienio tema ypač populiari tarp mergaičių. Įvairios dėžutės, lauktuvių maišeliai, smeigtukai ir kita atributika šventei leis mėgautis švente. Sukurkite įvairias balionų puokštes, folinių balionų dekoracijas, išsirinkite tai, kas jūsų mergaitės šventę pavers įsimintina švente. vienaragio atributika sventei

 • FLAMINGAS, PAUKŠČIAI

  Teminis gimtadienis flamingos ar paukščių temomis sukurs gamtos vaizdų pilną mergaitės ar berniuko gimtadienį. Išsirinkite jums patinkančių spalvų indus, staltiesę, stalo dekoracijas su flamingo ar kitų paukščių atributika. Derinkite juos prie gamtos, miško, gėlių motyvų turinčių  indų, servetėlių ar folinių, latekso balionų. Sukurkite išskirtinę gimtadienio šventę su flamingo ar paukščių atributika!

 • GYVŪNĖLIAI

  Gyvūnų gimtadienio tema sukurkite šventę, kurioje dominuoja naminių gyvūnėlių, augintinių vaizdai. Stalo dekoravimui pasirinkite temines staltieses, indus, smeigtukus, servetėles su gyvūnėliais. Spalvingai šventei sukurti pasitelkite spalvotus balionus ar sukurkite balionų puokštes. O vaiko gimtadienio gėrimų šiaudelius priderinkite prie kitų gyvūnėlių temos indų spalvos. Sukurkite išskirtinę šventę vaikams!

 • TAŠKUOTA ŠVENTĖ

  Šventinė atributika, dekoracijos, balionai, indai, puodeliai, lipdukai, drabužiai šventei su taškeliais. Taškuota atributika. 

 • DRYŽUOTA ŠVENTĖ

  Dryžuota šventinė atributika: indai, dekoracijos, balionai, puodeliai, indeliai, lipdukai, šiaudeliai, šventinė apranga. Visa tai ko reikia gimtadienio šventei surengti. Šventinė atributika su dryžiais, dryžuota. 

 • JUODA RAUDONA

  Šventinė atributika, dekoracijos, indai, šiaudeliai, puodeliai, vėliavėlės juodos ar raudonos spalvų. Juodos ir raudonos spalvų puodeliai, lėkštės, šiaudeliai gerai dera tarpusavyje, pasirinkite norimą prekę. Tai puikus spalvų derinys!

 • LOL SURPRISE

  Šventinė atributika, dekoracijos, balionai animacinio filmo  "LOL surprise" tema. Su kokybiška, spalvinga atributika papuošite net išrankiausio jubiliato šventę. 

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 603 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 603 iš prekių