Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Berniuko šventei


atributika berniuko šventei

Atributika šventei padeda surengti linksmą ir pilną nuotykių berniuko gimtadienį. Pasirengę pradėti? Jei jūsų vaikas mėgsta animacinius filmus ar jų personažus, suruoškite teminį gimtadienį! Įvairiaspalvės staltiesės, balionai ar indai sukurs įsimintiną vaizdą, kurį gimtadienio svečiai prisimins dar ilgai. Vaiko šventė- tas pats kaip važiuoti a...


atributika berniuko šventei

Atributika šventei padeda surengti linksmą ir pilną nuotykių berniuko gimtadienį. Pasirengę pradėti? Jei jūsų vaikas mėgsta animacinius filmus ar jų personažus, suruoškite teminį gimtadienį! Įvairiaspalvės staltiesės, balionai ar indai sukurs įsimintiną vaizdą, kurį gimtadienio svečiai prisimins dar ilgai. Vaiko šventė- tas pats kaip važiuoti automobiliu. Galima sustoti, galima linksmai važiuoti, o atributika šventei nuteiks visus šventės dalyvius ypač linksmai. Vaikai ilgai atsimena savo gimtadienius, pasistenkime, kad šie prisiminimai primintų geras emocijas. Berniuko šventei galite įsigyti teminę šventinę atributiką, tokią kaip stalo indai ir įrankiai, teminiai papuošimai, staltiesės berniuko gimtadieniui, užkandžių indeliai, gėrimų indeliai ir kitas prekes. Teminė šventinė atributika berniukui puikiai papuoš gimtadienio stalą, o jums tereikės juos sudėlioti. 

Atributika šventei ir patarimai, kuriuos turi žinoti kiekvienas

 • Atributika šventei išsirinkite tokią, kuri primena pasirinktos gimtadienio temos personažą ar pagrindinį motyvą.
 • Berniuko gimtadieniui tinka tik berniukams skirtos gimtadienio temos (mašinos, traukiniai, lėktuvai).
 • Atributika šventei gali būti įvairių spalvų, bet venkite rožinės ar kitų mergaitėms būdingų spalvų. 
 • Gimtadienio stalo puošimui panaudokite ne mažiau tris teminės atributikos motyvus. Kitu atveju galite galite neišvengti pilnai neišpildytos gimtadienio temos. 
 • Visą reikalingą gimtadieniui imuniciją įsigykite likus ne vėliau 1 savaitei iki berniuko šventės. Taip sutaupysite ne tik nereikalingo streso, bet ir liks laiko kitiems planavimo darbams. 

Dekoracijos berniuko šventei

dekoracijos berniuko šventei

Dekoracijos berniuko šventei gali  šventę paversti pasaka. Atėję svečiai nustebs ir pasakos apie šventę visiems draugams. Rinkdamiesi dekoracijas berniuko šventei nepamirškite balionų, kabančių dekoracijų, girliandų, teminių papuošimų. 

 Teminis berniuko gimtadienis

Teminis berniuko gimtadienis, kuriame jūs atrasite naujas originalias prekes:  stalo indai ir įrankiai teminiam  berniuko gimtadieniui, teminiai puodeliai berniuko gimtadieniui, teminė staltiesė berniuko gimtadieniui ar šventei, gėrimų šiaudeliai berniuko gimtadienio temai, teminės servetėlės, dekoracijos berniuko gimtadieniui

Daugiau

Berniuko šventei  Čia yra prekių.

Subkategorijos

 • BETMENAS

  Betmeno indai šventei leidžia pasijusti stipruoliais...betmeno gimtadieniui

  Berniuko teminis gimtadienis "Betmenas"- ryškus, energingas ir leidžia pasijusti stipriu ir nepakartojamu herojumi...Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir jausti pasaulį, vertinti jį spalvų ir garsų pagalba. Betmeno gimtadienis vilioja ne tik ryškių spalvų, bet ir garsų įvairove, ypač jei pasirūpiname tinkama muzika šventei. Šiam gimtadieniui tinka linksma ir kviečianti šėlti muzika. Betmeno gimtadienio tema yra ypač populiarus tarp berniukų. Jie žavisi viskuo, kas susiję su šiuo personažu. Atributika šventei sužavi savo įvairove: nuo teminių lėkščių, staltiesės su Betmeno atvaizdu, dekoracijų, balionų, gėrimų puodelių ar kitų gimtadienio prekių. Dažnai yra perkami vienkartiniai stalo indai, nes juos patogu naudoti. Betmeno gimtadienyje galite pasitelkti aktyvius žaidimus: rungtis, varžybas, ieškojimo žaidimus. 

  Kaip papuošti gimtadienio stalą "Betmeno" tema?

  Pasitelkite dekoracijas gimtadieniui, kurios sužavi iš karto. Vyrauja Betmeno šventės motyvai:

  • Betmeno ženklas
  • Betmeno apsiaustas
  • Betmeno kaukėbetmeno gimtadieniui
 • PELIUKAS MIKIS (MICKEY...

  Peliuko Mikio atributika šventei- žavios juodos ausytės nuteikia linksmai...

  Berniuko teminis gimtadienis "Peliukas Mikis ( "Mickey mouse") - ryškus, energingas ir leidžia pasijusti išdaigininku ir linksmu šventės herojumi...Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir jausti pasaulį, vertinti jį spalvų ir garsų pagalba. O  Peliuko Mikio gimtadienis vilioja ne tik ryškios raudonos ir juodos spalvų deriniais, bet ir garsų įvairove, ypač jei pasirūpiname tinkama muzika šventei. Šiam gimtadieniui tinka linksma ir kviečianti šėlti muzika. Peliuko gimtadienio tema yra ypač populiarus tarp berniukų. Jie žavisi viskuo, kas susiję su šiuo personažu. Atributika šventei sužavi savo įvairove: nuo teminių lėkščių, staltiesės su Peliuko Mikio atvaizdu, dekoracijų, balionų, gėrimų puodelių ar kitų gimtadienio prekių. Dažnai yra perkami vienkartiniai stalo indai, nes juos patogu naudoti. Peliuko Mikio gimtadienyje galite pasitelkti aktyvius žaidimus: rungtis, varžybas, ieškojimo žaidimus. 

  Kaip papuošti gimtadienio stalą "Peliuko Mikio" tema?

  Pasitelkite dekoracijas gimtadieniui, kurios sužavi iš karto. Vyrauja Peliuko Mikio šventės motyvai:

  • Juodos peliuko ausytės.
  • Ūsai ir uodega.
  • Baltos peliuko kelnių sagos. 
 • LOBIŲ TEMA

  Lobių tema berniuko šventei leidžia pasijusti ieškotojais...

  Lobių tema- užburianti ir kerinti savo lobio ieškojimo paslaptimi. Jei pasirinkote šią lobių temą, galite tikėtis linksmos šventės, kupinos vaikų juoko. Gimtadienis bus įsimintinas ir gražus. O lobio ieškojimas- puiki pramoga vaikams! Spalvos ir garsai vaikystėje moko vaikus vertinti pasaulį. Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti, girdėti ir vertinti pasaulį. Tegul vaiko gimtadienio šventė būna spalvinga ir kupina vaikų juoko! Leiskite vaikus pasijusti tikrais lobių ieškotojais. "Lobių" šventė tinka ne tik aktyviems, bet ir ramesniems vaikams, kuriems patinka ieškojimo žaidimai. Ši gimtadienio šventė gali būti papuošta spalvingais indais, dekoracijomis ar balionais su lobių, žemėlapio, piratų atvaizdais. 

  lobiu šventine atributika

  Teminė  šventinė atributika lobių tema

  Pasirinkite jums patinkančią teminę šventinę atributiką vaiko gimtadieniui ar kitai šventei. Jums pravers teminiai indai: užkandžių, keksiukų indeliai, gėrimų puodeliai, gėrimų šiaudeliai. Neapsieisite be žavių ir nuotaikingų teminių staltiesių, servetėlių, balionų. Teminė šventinė atributika lobių tema, jums sukurs puikią šventę berniukams. 

  Kokios tinka dekoracijos lobių tema?lobių šventinė atributika

  Dekoracijos yra viena iš nuostabių ir verčiančių grožėtis teminės šventinė atributikos elementų. Pasirinkite stalo dekoracijas, papuošimus, kabančias dekoracijas, teminius papuošimus berniuko gimtadieniui Lobių tema. Jūs būsite nustebę ir sužavėti!

  Kokie teminiai indai ar balionai reikalingi?

  Teminiai indai ir balionai lobių tema leis sukurti įspūdingas dekoracijas ir papuošimus. Berniuko šventinis stalas bus išskirtinis, originalus ir linksmas. Teminiai indai ir balionai- gali būti vienspalviai, margi, teminiai. Išsirinkite pagal pageidavimus, atsižvelgdami į vaiko norus.

  Šventinė apranga lobių tema

  Berniuką vaiko gimtadienio ar kitos šventės proga papuoškite originalia, šventine apranga, kuri suteiks puikius pojūčius ir stulbinančias nuotaikas. Šventinė apranga berniukui- "Oho" efektas garantuotas!

 • PJ KAUKĖ


  Pj kauke atributikaSpalvos ir garsai sukuria vaikui galimybę vaizdingai pažinti pasaulį. "PJ kaukė (PJ mask)/ herojai su kaukėmis" teminis gimtadienis- ryškus ir energingas gimtadienis, kuriame gausu ryškių spalvų ir energingų žaidimų. Ši gimtadienio tema leidžia pasijusti ieškotojais ir pasaulio užkariautojais. Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir vertinti pasaulį spalvomis ir garsais. "PJ kaukės" (PJ mask) šventė  tinka aktyviems ir mėgstantiems judrius žaidimus berniukams.  O atributika šventei su šio herojaus atvaizdu sukurs įsimintiną šventę. Ieškantiems išskirtinių prekių gimtadieniui PJ kaukės atributika nustebins savo spalvingumu, ryškumu ir kokybe. 

 • MAŠINŲ GIMTADIENIO TEMA

  Mašinų gimtadienio tema

  Mašinų gimtadienio tema- linksma, žaisminga ir energinga. Jei pasirinkote šią mašinų gimtadienio temą, galite tikėtis berniuko linksmo juoko ir šurmulio. Vaikams patinka ryškios spalvos, mašinos, ratai. Berniukui mašinų gimtadienio tema paliks įspūdį ir nepamirštamus pojūčius, o svečiai ilgai atsimins šventę, jei pasitelksite į pagalbą teminius indus, dekoracijas ar balionus. Gimtadienio papuošimai- gražu, stilinga ir suteikia šventei temą. 

  mašinų šventinė teminė atributika

  Teminė šventinė atributika ir dekoracijos

  Berniuko gimtadieniui išsirinkite originalią teminę šventinę atributiką ir dekoracijas, kuri jus nustebins ir sužavės. Jums pravers teminiai indai mašinų gimtadienio tema: užkandžių, keksiukų indeliai, gėrimų puodeliai, servetėlės, žvakutės tortui. Nepamirškite stilingų balionų ir kitų dekoracijų!

  Teminė šventinė atributika ir dekoracijos gali būti pasirenkamos individualiai ir pagal pirkimo galimybes. 

  Kaip dekoruoti berniuko gimtadienį, kai po ranka mašinų šventinė atributika ir dekoracijos?

  mašinų gimtadienio tema

  • Panaudokite mašinų tema karpinius ir jais papuoškite patalpą
  • Lipdukai ant buteliukų paįvairins berniuko šventinį stalą
  • Gėrimų puodelius ir lėkštes pirkite su mašinų vaizdais, maistas vaikui atrodys įdomesnis ir skanesnis. 
  • Dekoratyvinės juostelės, magnetukai- ne tik papuoš, bet kels vaikui smalsumą
  • Teminiai balionai berniuko gimtadieniui ne tik gražu, bet ir šventiška
 • PIRATO GIMTADIENIS...

  Pirato gimtadienis berniukuipirato gimtadieniui

  Spalvos ir garsai sukuria vaikui galimybę vaizdingai pažinti pasaulį. "Pirato" teminis gimtadienis- ryškus ir energingas gimtadienis, kuriame gausu ryškių spalvų ir energingų žaidimų. Ši gimtadienio tema leidžia pasijusti ieškotojais ir pasaulio užkariautojais. Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir vertinti pasaulį spalvomis ir garsais. Tegul vaikystė būna spalvinga, o vaikų šventės nuostabios ir įsimintinos. "Pirato" šventė  tinka aktyviems ir mėgstantiems judrius žaidimus berniukams.  O indai pirato gimtadienio tema yra su specialiais teminiais pirato simboliais: kardu, akių raiščiu ar su paties linksmojo pirato atvaizdu. 

  Kaip dekoruoti, papuošti pirato teminį  gimtadienį?

  Dominuoja šios šventės detalės ir motyvai:

  • piratiškai baltos su raudonais dryžiais indai vaikams.
  • juodos  su baltos spalvų  dryžiai ir  panašūs dekoracijos, indai.
  • mėlynos ir baltos spalvų teminiai indai.

  Kokie gali būti indai vaiko gimtadieniui pirato tema?

  1. Ryškių spalvų
  2. Teminiai indai su pirato laivo simboliu
  3. Indai primenantys pirato gyvenimą

  Keli patarimai, kaip gražiai dekoruoti berniuko gimtadienio stalą pirato gimtadienio tema:

  Padarykite butelį su žemėlapiu viduje. Tame žemėlapyje gali būti nuorodos kur paslėpti lapeliai su žaidimų aprašymais.Šalia saldumynų stalo  galite iš tiulio padaryti burę.Pakabinkite žemiau stalo inkarą, kurį greitai galite padaryti iš kartono. Galite į kibirėlius priberti traškučių ir į juos įmaišyti saldaininių apyrankių, šokoladinių pinigėlių. Šalia padėkite žaislinį kastuvą, tegul vaikai pasikapsto šiame lobyje. 

 • KERŠYTOJAI/ AVENGERS

  Laukiate berniuko gimtadienio? Pasitikite stipruolius iš animacinio filmo "Kerštojai" (Avengers), kurių dėka berniukai kersytojai atributikapasijus tikrais gelbėtojais ir herojais. Atributika šventei su šių herojų atvaizdais yra spalvinga, kokybiška ir  sukurta būtent vaiko šventei. Pirmyn! Suplanuokite  gimtadienį "Kerštojų" tema, kuri berniukams yra viena iš patraukliausių gimtadienio temų. Ją ypač ją mėgsta  paaugę vaikai.  Atributika šventei- ryški, rėksmingų spalvų, su šių herojų atvaizdais leidžia berniukams pasijusti tokiais pat stipriais ir galingais. Keršytojai/ Avengers tema indai, dekoracijos ar balionai sukuria "energingos" šventės atmosferą, todėl labai tinka judriems, mėgstantiems sportą, karingus žaidimus berniukams. 

 • LEGO TEMINIS GIMTADIENIS

  Lego teminis gimtadienis

  Lego teminis gimtadienis- ryšku, spalvinga ir nuotaikinga. Pasirinkite jį, jei vaikas labai mėgsta šį žaidimą. Lego teminio gimtadienio puošimui panaudokite ryškias spalvas: raudona, geltona, žalia, mėlyna. Šis berniuko gimtadienis leis pasijusti "Lego" pasakų šalyje. lego teminis gimtadienis

  Lego teminio gimtadienio dekoravimas ir šventinė atributika vaikams

  Šį Lego teminį gimtadienį papuoškite spalvinga temine šventine atributika ir dekoracijomis. Yra gausus pasirinkimas teminės ir šventinė atributikos ir dekoracijų: staltiesės, gėrimų puodeliai, teminiai stalo indai, stalo papuošimai, vardo dekoracijos. Išsirinkite ir su Lego teminiu gimtadieniu nukeliaukite į Lego užburtą šalį. Vaikai bus nuostabiai pakylėti link savo žaidimų pasaulio. 

  Balionai teminiam gimtadieniui: 

  Balionai teminiam Lego gimtadieniui gali būti puiki pramoga ir papuošimo detalė. Išsirinkite jums patinkačias spalvas, kurkite balionų kompozicijas ir konstruokite stačiakampius kaladėlės formos statinius. Tai primins Lego teminį gimtadienį. 

 • TRAUKINUKO TEMINIS...

  Traukinuko teminis gimtadienis

  Traukinuko teminis gimtadienis berniukui- linksma ir nuotaikinga šventė. Suruoškite ją! Ir jūsų vaikas ilgai prisimins šią šventę. Traukinuko teminis gimtadienis ir jo dekoravimas, papuošimas priklauso nuo pagrindinės spalvos, kurią parinksite gimtadienio temai. Priderinkite prie šios spalvos pora panašių atspalvių ir sukurkite išskirtinį šventinį vaiko stalą, ant kurio puikuojasi: teminė staltiesė, puodeliai gėrimui, teminiai užkandžių indeliai, stilingi gėrimų šiaudeliai, servetėlės. 

  traukinuko teminis gimtadienis ir atributika

  Traukinuko teminis gimtadienis ir kokia šventinė atributika reikalinga? 

  Papuoškite stalą spalvingomis dekoracijomis: traukinuko lipdukais ar karpiniais, stalo papuošimais, servetėlėmis, teminiais maisto papuošimais, balionais. Nepamirškite kabančių dekoracijų: vėliavėlių, vardo užrašų ar kitų šventės papuošimų. 

  Reikalinga šventinė teminė atributika: traukinuko šventinė atributika

  • vienkartiniai indai ir stalo įrankiai
  • staltiesė pagal gimtadienio temą
  • užkandžių indeliai
  • žvakutė tortui
  • gėrimų puodeliai
  • servetėlės
  • balionai traukinuko gimtadienio tema

  Teminė šventinė atributika ir dekoracijos traukinuko teminiam gimtadieniui

  Teminė šventinė atributika ir dekoracijos traukinuko teminiam gimtadieniui jums puikiai papuoš vaiko gimtadienio stalą. Panaudokite teminę staltiesę vaiko gimtadieniui, teminius indus ir įrankius, dekoracijas, teminius maisto papuošimus, balionus. Teminė ir šventinė atributika bei dekoracijos visada papuoš jūsų šventę ir įneš didelį laimės jausmą vaikams. 

 • LĖKTUVO GIMTADIENIS

  Lėktuvo gimtadienis berniukui

  Šis berniuko gimtadienis tinka aktyviems ir mėgstantiems judrius žaidimus vaikams. O indai lėktuvo gimtadienio tema yra su specialiais teminiais lėktuvo simboliais: kardu, akių raiščiu ar su paties linksmojo pirato atvaizdu. 

  Kaip dekoruoti, papuošti lėktuvo teminį gimtadienį?lėktuvo gimtadienio indai

  Dominuoja melsva , balta ir raudonos spalvos. Panaudokite šias spalvas dekoruodama aplinką.  Jums reikės šių dekoracijų ir indų lėktuvo gimtadienio tema šventei: 

  • staltiesė lėktuvo tema
  • gėrimų puodeliai su lėktuvais
  • servetėlės lėktuvo gimtadienio tema
  • balionai vaiko gimtadieniui primenantys lėktuvus

  Kokie gali būti indai vaiko gimtadieniui lėktuvo tema?

  1. Ryškių spalvų
  2. Teminiai indai su lėktuvo simboliu
  3. Indai primenantys lėktuvo skrydį

  Keli patarimai, kaip gražiai dekoruoti berniuko gimtadienio stalą lėktuvo gimtadienio tema:lėktuvo gimtadieniui

  Virš vaisių stalo galite pririšti helio balionus su lėktuvų atvaizdais ar forminį balioną.  Iš balionų suformuokite debesėlius. Galite nupirkti dryžuotus gėrimų šiaudelius. Nupirkite stalo įrankius  lėktuvo temomis. Link stalo paberkite iškirptų lėktuvų, tai labai pradžiugins vaikus. 

 • MAKVYNO TEMINĖ ATRIBUTIKA

  Makvyno teminė šventinė atributika- linksmas iki raudonumo gimtadienis

  Šis berniuko teminis gimtadienis turi būti išradingas ir sudominantis aktyvesnius vaikus. Jo metu galima organizuoti žaidimus, kurie primins mašinas ar personažą Makvyną iš animacinio filmuko "Ratai".  Teminė šventinė atributika šia gimtadienio tema yra pilna ryškios raudonos spalvos, todėl su tokie gimtadienio indai primena patį linksmą Makvyną. 

  temine atributika vaikams

  Teminė atributika ir dekoracijos Makvyno tema, ir kokie indai yra reikalingi gimtadieniui?

  • lėkštės su Makvyno atvaizdu,
  • vienkartinė staltiesė ant vaišių stalo,
  • stalo įrankiai šventei,
  • gėrimų puodeliai su Makvynu ir vienspalviai balti su juodais dryželiais gėrimų šiaudeliai, torto žvakutė su skaičiumi,
  • stalo dekoracijos: servetėlės, užkandžių indeliai. 
  •  vienspalviai raudoni ir balti balionai vaiko gimtadieniui 

  Kokie dominuoja dekoravimo elementai, norint dekoruoti Makvyno temine šventine atributika? 

  1. Mašinos ratai,
  2. vairas,
  3. šviesoforas,
  4. Makvyno atvaizdas.

  Patarimai laukiantiems Makvyno teminio gimtadienio:

  Pagrindines spalvas galite rinktis pagal raudoną automobilio spalvą. Galite prie saldumynų stalo pritvirtinti automobilio ratus, kad pats stalas atrodytų kaip mašina. Dekoracijoms galite panaudoti baltai juodus languotus motyvus. Gimtadienio skaičių padarykite atspausdinę ant lapo kaip greičio kelio ženklą. 

  Ką reikia žinoti, laukiant gimtadienio šventės Makvyno tema?

  teminė atributika Makvyno tema

  • Visų pirma turite suplanuoti vaiko gimtadienį: išrinkti datą, šventės vietą ir gimtadienio temą.
  • Bus reikalinga ši teminė šventinė atributika vaikams: : teminiai indai, teminės staltiesės ir įrankiai, gėrimų puodeliai ir šiaudeliai, torto žvakutės, stalo dekoracijos, teminiai balionai, prizai žaidimams organizuoti. 
  • Makvyno gimtadienio temai galite išsirinkti sausainių, keksiukų, pyragų, tortų ar sumuštinių ar salotų puošimui skirtus įrankius. Tokios gimtadienio prekės vaiko šventinį stalą pavers stilinga ilgai laukta švente. 
 • CIRKAS TEMINĖ ATRIBUTIKA

  Cirkas teminė šventinė atributika vaikams- linksma iki ašarų

  Cirkas ir visa teminė šventinė atributika yra ryškių, spalvingų spalvų, kurias galima derinti su dailiomis šventės dekoracijomis ar balionais. Cirko teminis gimtadienis ir kaip jį dekoruoti? Naudokite teminės atributikos ryškių spalvų prekes: raudonos, geltonos, mėlynos. Šis berniuko teminis gimtadienis ir visa t leis pasijusti vaikams "Cirko" pasaulyje. Ypač jis bus linksmas, jei suorganizuosite žaidimų vaikams. 

  ciko teminė atributika

  Cirko gimtadienio tema ir kokia teminė atributika tinka šventei? 

  Šį cirko  teminį gimtadienį papuoškite spalvinga temine šventine atributika ir dekoracijomis. Yra gausus pasirinkimas teminės ir šventinė atributikos ir dekoracijų: staltiesės, gėrimų puodeliai, teminiai stalo indai, stalo papuošimai, vardo dekoracijos. Išsirinkite ir su stilingu teminiu gimtadieniu nukeliaukite į užburtą cirko šalį. 

  Balionai cirko teminiam gimtadieniui ir kita svarbi teminė atributika: 

  Balionai teminiam Cirko gimtadieniui gali būti puiki pramoga ir papuošimo detalė. Išsirinkite jums patinkančias spalvas ir iš jų kurkite balionų kompozicijas, kurios primins cirko areną ar palapinę.  Balionai stilizuos vaiko teminį gimtadienį. Kita reikalinga teminė atributika vaiko gimtadieniui:vienkartiniai indai, servetėlės, staltiesė, gėrimų puodeliai, stalo įrankiai, užkandžių puodeliai. 

  Kaip dekoruoti, papuošti cirko teminį gimtadienį?

  cirko temine atributika

  Dominuoja melsva , balta ir raudonos spalvos. Panaudokite šias spalvas dekoruodama aplinką.  Jums reikės šių dekoracijų ir indų lėktuvo gimtadienio tema šventei: 

  • staltiesė  
  • gėrimų puodeliai su juodais dryžiais
  • servetėlės baltos ar baltos su juodais vertikaliais dryžiais
  • balionai vaiko gimtadieniui primenantys cirką: su gyvūnais, spragėsiais, ledais. 
 • GAISRININKO INDAI ŠVENTEI

  Gaisrininko indai šventei ir kita šventinė atributika

  gaisrininko indai šventė ir šventinė atributika

  Gaisrininko gimtadienis- raudonas nuo linksmumo ir žaidimų smagumų. Šis gimtadienis ypač patinka berniukams, kuriems šventinė atributika: dekoracijos, balionai, indai šventei ar staltiesė yra tiesiog būtini. Vaiko šventinio stalo gaisrininko indai šventei gali būti pasirenkami pagal galimybes. Galite pasirinkti paprastus raudonus puodelius ir prie jų priderinti lipdukus su gaisrininku arba nusipirkti teminius gaisrininko indus. Tokie indai vaikams patinka dėl spalvingų paveiksliukų, ryškumo ir šventiškumo. 

  Gaisrininko indai vaiko šventei ir kokia šventinė atributika yra reikalinga gimtadieniui? 

  gaisrininko indai šventei ir šventinė atributika

  • Šis berniuko gimtadienis neapsieis be teminių lėkščių su gaisrininko išvaizda, kurias tiesiog būtina išdėlioti ant vienspalvės staltiesės. Tokie gaisrininko indai šventei sukurs dailią stalo išvaizdą.
  • Ant vaiko vaišių stalo dailiai atrodys teminiai gėrimų puodeliai ir priderinti šiaudeliai. 
  • Iš dekoracijų reikalinga: servetėlės, užkandžių indeliai ar keksiukams indeliai, sumuštiniams smeigtukai. Pirkite kokybiškas gimtadienio prekes ir liksite patenkinti pirkta šventine atributika

  Nepamirškite gimtadienio šventei stalo įrankių ar kitų šventinio stalo dekoracijų. Tokie gaisrininko indai šventei ir kita šventinė atributika sukuria jaukią ir teminę stalo išvaizdą, o teminis gimtadienis primena gaisrininko darbą ar animacinį filmuką su gaisrininko herojumi. 

  Kaip dekoruoti vaiko šventę su šventine atributika ir kokie gaisrininko indai šventei yra tinkami naudoti? gaisrininko indai šventei ir šventinė atributika

  1. Vaiko šventę ar teminį gimtadienį papuoškite stalo dekoracijomis, indais su gaisrininko tema, indais su ugnies tema, indais su ugnies gesintuvo tema. 
  2. Vaišių stalą gaisrininko teminiam gimtadieniui dekoruokite ne daugiau, kaip trimis spalvomis. Stenkitės sukurti spalvų harmoniją: derinkite atspalvius. Gaisrininko indai šventei ir kita šventinė atributika turi būti suderinti atspalviais. 
  3. dekoruokite teminį gimtadienį balionais, kabančiomis dekoracijomis- tai sukurs šventės įspūdį. 

  Teminiam gaisrininko gimtadieniui išrinkite šventinę atributiką: indus, stalo dekoracijas, lėkštes ar gėrimų puodelius kartu su vaiku. Nuo tokio vaišių stalo jubiliatui maistas ir gėrimai atrodys skanesni, ypač jei jis pats išsirinko gaisrininko indus šventei. 

 • JŪROS, LAIVŲ...

  Gimtadieniui atributika ir dekoracijos: Jūros ir laivaigimtadieniui atributika juros, vandenyno, laivu tema

  Berniuko gimtadieniui ar šventei sukurti pasirinkite vieną iš šių vandens temų: jūra, laivai, vandenynas. Tai puikios gimtadienio temos ir pasižymi plačiu prekių asortimentu: indais, dekoracijomis ar balionais. Gimtadieniui atributika: indai (gėrimų puodeliai, lėkštės, įrankiai), dekoracijos (stalo dekoracijos, papuošimai, vardinės dekoracijos ar skaičiaus) ir balionai sukuria ypatingą ir išsiskiriančią vaiko šventę. "Jūros ir laivai"  gimtadienio temos berniukams - ypač stilingos ir pilnos melsvų atspalvių. Gimtadieniui atributika turi išskirtinius teminius laivų ar jūros paveiksliukus. Tai kupinas mėlynų atspalvių berniuko gimtadienis! Šventės dekoravimui derinkite tarpusavyje mėlynus atspalvius su baltais.

  Gimtadieniui atributika ir dekoracijos jūros ir laivų  temomis ir kodėl jas verta pasirinkti? 

  • Tokią šventės atributiką berniukams galimai  lengvai pasidaryti namuose (pvz. popierinius laivelius).
  • Mėlynos spalvos indai šventei yra lengvai derinami prie teminių indų (pvz. gėrimų puodelių ar lėkščių). 
  • Yra gausus pasirinkimas vienkartinių indų, servetėlių prekybos centruose, todėl lengvai pasiruošite vaiko gimtadieniui.
  • Gimtadieniui atributika ir žaidimai turi derėti tarpusavyje. Laivai ir jūros populiari tema tarp berniukų, lengvai rasite žaidimų ir prizų tokiai gimtadienio temai. gimtadieniui atributika keksiukai

  Kaip papuošti berniuko šventę jūros, vandens ar vandenyno gimtadienio temomis? 

  • Panaudokite puošimui šiuos elementus: laivai, burės, jūra, žuvys, kriauklės, tinklas, meškerės, smėlis. 
  • Sukurkite savo teminę šventinę atributiką: padarykite vardo dekoraciją iš kartono ir apklijuokite spalvotomis juostelėmis ar popierėliais. 
  • Prisiminkite ir išrinkite žaidimus berniukams, kurie tinka šiai gimtadienio temai. 
  • Papuoškite vaiko gimtadienio maistą: sumuštinius padarykite su sūrio burėmis, o tortas ir keksiukai taip pat turi priminti šią gimtadienio temą. 
 • DEBESĖLIO ATRIBUTIKA

  Debesėlio atributika vaiko šventeidebesėlio atributika vaiko šventei

   Debesėlio atributika vaiko šventei sužavi vaikus ir nuneša į pasakų gimtadienio šventę. Pasijuskite laimingi ir jūs! Debesėlio atributika vaiko šventei yra viena iš patraukliausių gimtadienio temų mažiems vaikučiams. Indai vaiko šventei, balionai, dekoracijos ar servetėlės su debesėlio atributika patinka vaikams, o maistas ar gėrimai atrodo daug skanesni. Debesėlio atributika sukuria ypatingai "Lengvą" atmosferą, kurioje net ir didžiausi niurgzliai pasijus daug ramesni ir laimingesni. Ši gimtadienio tema yra madinga visuomet! Keičiasi tik šventės spalvos: nuo šviesiai mėlynos iki ryškiai mėlynos. Debesėlio tema- rami, jauki ir neblaškanti vaikų dėmesio, o tokiame gimtadienyje tiesiog gera pabūti. Nepamirškite šventės vietą papuošti balionais, kurių spalva gali būti: žydra, balta ar mėlyna. 

  Debesėlio atributika ir kaip ja dekoruoti vaiko šventę? debesėlio atributika vaiko šventei

  • Dominuoja debesėlį primenantys šventės akcentai: debesėlio forma, debesėlio spalva. 
  • Stalą dekoruokite iškirptais baltais debesėliais.
  • Staltiesę išrinkite norimos spalvos ir prikabinkite iškirptus debesėlius. 
  • Nepamirškite išdėlioti lėkštes ir gėrimų puodelius vaikams su teminiu debesėlio vaizdu. 
  • Pasirinkite pagrindinę gimtadienio šventės spalvą, prie kurios priderinkite dar pora atspalvių ar kitų spalvų

  Kokius pirkti indus šventei ir kaip juos derinti tarpusavyje?

  1. Gėrimų puodeliai ir jų spalva priklauso nuo staltiesės spalvos. Jei staltiesė teminė, tuomet gėrimų puodelių spalvą derinkite panašaus atspalvio, bet šviesesnius ar tamsesnius. 
  2. Lėkštės vaiko gimtadieniui su debesėlio atvaizdu vaikams suteiks smagius pojūčius ir papuoš stalą. Priderinti stalo įrankiai atkreipia dėmesį ir papuošia. Jei išrinkote temines lėkštes vaiko šventei, tuomet stalo įrankių spalvą derinkite prie gėrimų puodelio ir lėkštės. 
  3. Užkandžių indeliai dera su baltais taškeliais. 
 • POLICININKO ŠVENTEI

  Policininko indai šventei ir kita šventinė atributikaatributika šventei policininkas

  Policininko gimtadienis- linksmas ir aktyvus gimtadienis, kuriame šventinis vaiko stalas pasipuošia šviesoforais ar policininkų kepurėmis. Šis gimtadienis ypač patinka berniukams, kuriems šventinė atributika su policininko vaizdu: dekoracijos, balionai, indai šventei ar staltiesė yra tiesiog būtini. Vaiko šventinio stalo policininko  indai šventei gali būti pasirenkami pagal galimybes. Papuoškite šventę mėlynos spalvos dekoracijosmi ar balionais bei indais.  Tokie indai vaikams patinka dėl spalvingų paveiksliukų, ryškumo ir teminio vaizdo. 

  Policininko indai vaiko šventei ir kokia šventinė atributika yra reikalinga gimtadieniui? 

  • Šis berniuko gimtadienis neapsieis be teminių lėkščių su policininko vaizdu, kurias tiesiog būtina išdėlioti ant vienspalvės staltiesės. Tokie indai šventei sukurs dailią stalo išvaizdą ir primins linksmą vakarėlį.
  • Ant vaiko vaišių stalo dailiai atrodys teminiai gėrimų puodeliai ir prie jų  priderinti šiaudeliai. 
  • Iš dekoracijų reikalinga: servetėlės, užkandžių indeliai ar keksiukams indeliai, sumuštiniams smeigtukai. Pirkite kokybiškas gimtadienio prekes ir liksite patenkinti pirkta šventine atributika. Gimtadieniui atributika su policininko atvaizdu labai pralinksmina vaikus!

  Kaip dekoruoti vaiko šventę su šventine atributika ir kokie policininko indai šventei yra tinkami naudoti? 

  1. Vaiko šventę ar teminį gimtadienį papuoškite stalo dekoracijomis, indais su policininko tema, indais su policijos ženklu ar jos automobilio tema.
  2. Vaišių stalą policininko teminiam gimtadieniui dekoruokite ne daugiau, kaip trimis spalvomis. Stenkitės sukurti spalvų harmoniją: derinkite atspalvius. Policininko indai šventei ir kita šventinė atributika turi būti suderinti atspalviais. 
  3. Dekoruokite teminį gimtadienį balionais, kabančiomis dekoracijomis- tai sukurs šventės įspūdį. 

  Teminiam policininko gimtadieniui išrinkite šventinę atributiką: indus, stalo dekoracijas, lėkštes ar gėrimų puodelius kartu su vaiku. Nuo tokio vaišių stalo jubiliatui maistas ir gėrimai atrodys skanesni, ypač jei jis pats išsirinko gaisrininko indus šventei. 

 • FUTBOLO KREPŠINIO

  Futbolo ir krepšinio šventinė atributikafutbolas atributika

  Futbolo ar krepšinio gimtadienis - energingas ir pilnas  linksmų žaidimų, estafečių ar rungčių. Toks gimtadienis ypač patinka berniukams, kuriems šventinė atributika: dekoracijos, balionai, indai šventei ar staltiesė suteikia daug džiaugsmo. O futbolo ar krepšinio kamuolys ant gimtadienio indų: lėkščių, gėrimų puodelių leidžia pasijusti tikrais šių sporto šakų gerbėjais. 

  Futbolo ar krepšinio gimtadienis ir kokia šventinė atributika yra reikalinga šiai šventei? futbolas krepsinis atributika

  • Šis berniuko gimtadienis neapsieis be teminių lėkščių su futbolo ar krepšinio kamuolio atvaizdu, kurias galima išdėlioti ant vienspalvės staltiesės. Tokie futbolo krepšinio indai šventei sukurs dailią stalo išvaizdą.
  • Ant vaiko vaišių stalo dailiai atrodys teminiai gėrimų puodeliai ir priderinti šiaudeliai. 
  • Iš dekoracijų reikalinga: servetėlės, užkandžių indeliai ar keksiukams indeliai, sumuštiniams smeigtukai. Pirkite kokybiškas gimtadienio prekes ir liksite patenkinti pirkta šventine atributika

  Nepamirškite berniuko gimtadienio šventei stalo įrankių ar kitų šventinio stalo dekoracijų. Tokie gaisrininko indai šventei ir kita šventinė atributika sukuria jaukią ir teminę stalo išvaizdą, o teminis gimtadienis primena futbolo ar krepšinio sporto šaką, kurias berniukai labai mėgsta.  

  Kaip dekoruoti vaiko šventę su šventine atributika ir kokie futbolo krepšinio indai šventei yra tinkami naudoti? 

  1. Vaiko šventę ar teminį gimtadienį papuoškite stalo dekoracijomis, indais su futbolo ar krepšinio kamuolio tema, indais su kamuolio tema.
  2. Vaišių stalą papuoškite  futbolo ar krepšinio dekoracijomis: kortelėmis, lipdukais, dėžutėmis.  Dekoruokite ne daugiau, kaip trimis spalvomis. Stenkitės sukurti spalvų harmoniją: derinkite atspalvius tarpusavyje. Futbolo ar krepšinio indai šventei ir kita šventinė atributika turi būti suderinti atspalviais. 
  3. Dekoruokite teminį gimtadienį balionais, kabančiomis dekoracijomis- tai sukurs šventės įspūdį. 

  Teminiam futbolo krepšinio gimtadieniui išrinkite šventinę atributiką: indus, stalo dekoracijas, lėkštes ar gėrimų puodelius kartu su vaiku. Nuo tokio vaišių stalo jubiliatui maistas ir gėrimai atrodys skanesni, ypač jei jis pats išsirinko futbolo ar krepšinio indus šventei. 

 • TRAUKINUKAS TOMAS...

  Traukinuko Tomo gimtadienis bus linksmas...traukinukas Tomas atributika

  Traukinuko Tomo šventė - linksma ir pilna nuotykių šventė, kurioje siaučia maži traukinuko Tomo gerbėjai. Pasirengę pradėti? Jei jūsų vaikas dievina šį animacinį filmą, suruoškite šventę! Vaiko gimtadienis- tas pats kaip važiuoti traukiniu. Galima sustoti bet kurioje stotyje, o vagonuose gali būti linksma arba liūdna, priklauso nuo šventės turinio.  Vaikai ilgai atsimena savo gimtadienius, pasistenkite, kad tie prisiminimai būti šilti ir jaukūs, primenantys gerus jausmus. Traukinuko Tomo  teminis gimtadienis ir jo dekoravimas, papuošimas priklauso nuo pagrindinės spalvos, kurią parinksite gimtadienio temai. Priderinkite prie šios spalvos pora panašių atspalvių ir sukurkite išskirtinį šventinį vaiko stalą, ant kurio puikuojasi: teminė staltiesė, puodeliai gėrimui, teminiai užkandžių indeliai, stilingi gėrimų šiaudeliai, servetėlės. 

  Atributika šventei ir kaip ja papuošti traukinuko Tomo gimtadienį? 

  • Dominuoja traukinuką Tomą primenantys šventės akcentai: traukinio bėgiai, personažo atvaizas.
  • Stalą dekoruokite iškirptais juodais bėgiais.
  • Staltiesę išrinkite iš aktualių šiam filmui spalvų: raudonos ar mėlynos. 
  • Nepamirškite išdėlioti lėkštes ir gėrimų puodelius vaikams su traukinuko Tomo atvaizdu. 

  Kokius pirkti indus šventei ir kaip juos derinti tarpusavyje?traukinukas tomas atributika

  1. Gėrimų puodeliai ir jų spalva priklauso nuo staltiesės spalvos. Jei staltiesė teminė, tuomet gėrimų puodelių spalvą derinkite panašaus atspalvio, bet šviesesnius ar tamsesnius. 
  2. Lėkštės vaiko gimtadieniui su debesėlio atvaizdu vaikams suteiks smagius pojūčius ir papuoš stalą. Priderinti stalo įrankiai atkreipia dėmesį ir papuošia. Jei išrinkote temines lėkštes vaiko šventei, tuomet stalo įrankių spalvą derinkite prie gėrimų puodelio ir lėkštės. 
  3. Užkandžių indeliai gali būti vienspalviai ar dryžuoti. 
 • žVAIGŽDŽIŲ KARAI (STAR...

  Pasitikime žvaigždžių karų herojus...zvaigzdziu karai

   Žvaigždžių karų ("Star Wars") gimtadienis berniukams- šventė kuri sužavi ir nuneša į fantastikos animacinį filmą, kuriame karaliauja jėga ir pasitikėjimas savimi. Pirmyn! Suplanuokite vaiko gimtadienį, kuri berniukams yra viena iš patraukliausių gimtadienio temų, o ypač ją mėgsta  paaugę vaikai.  Atributika šventei- ryški, rėksmingų spalvų, su herojaus atvaizdais suburia vaikus vėl prisiminti šį herojų ir pasijusti tokiu pat stipriu ir galingu. Žvaigždžių karai ("Stars Wars") indai, dekoracijos ar balionai sukuria "energingos" šventės atmosferą, todėl labai tinka judriems, mėgstantiems sportą, karingus žaidimus berniukams. 

  Atributika šventei žvaigždžių karų tematika ir kaip papuošti šventę?

  • Dominuoja šviečiantį kardą primenantys šventės akcentai: ant staltiesės ar indų.
  • Stalą dekoruokite iškirptų baltų kardų karpiniais. 
  • Staltiesę išrinkite su animacinio filmo vaizdu.
  • Pasirinkite pagrindinę gimtadienio šventės spalvą, prie kurios priderinkite dar pora atspalvių ar kitų spalvų. 
 • MĖLYNA- BALTA ŠVENTĖ

  Mėlynas ir baltas berniuko gimtadienismelyna balta šventė

  Mėlyna spalva berniuką lydi nuo kūdikystės: pirmieji drabužiai, pirma kepuraitė ar marškiniai būna šios spalvos. Tai pirma drabužių, dovanojamo baliono, dekoracijos vaiko kambaryje spalva. "Mėlynas - baltas" gimtadienis nuneša į žydrą ar  ryškios mėlynos spalvos šventę, kurioje atributika šventei yra įvairių mėlynų atspalvių. Gėrimų puodeliai, dekoracijos ar balionai gali būti skirtingų atspalvių: ryškių ar šviesesnių, blankių. Derinkite tarpusavyje skirtingus mėlynos spalvos atspalvius. Mėlyno ir balto gimtadienio temos dėka vaikai pasijunta tarsi mėlynoje pasakoje, kurioje sklando žydros ar baltos spalvos  kabančios dekoracijos ar balionai. Ši gimtadienio tema yra madinga visuomet. Keičiasi tik šventės spalvos ir raštai: nuo tamsiai mėlynos iki šviesiai žydros.   Prisiminkite, kad balti balionai  papuošia gimtadienį, todėl jais drąsiai dekoruokite šventę. 

  Kaip dekoruoti berniuko šventę balta, mėlyna spalva?

  • Dominuoja spalvas primenantys šventės akcentai:  įvairios figūros, mėlyni ar balti raštai, ornamentai.
  • Stalą dekoruokite staltiese, prie jos derinkite skirtingų, bet panašių atspalvių indus.
  • Pasitelkite baltos spalvos dekoracijas. Kurkite baltų ar mėlynos spalvos balionų puokštes, kompozicijas.

  Kokie gali būti indai, kai laukia mėlynas - baltas gimtadienis?

  1. Gėrimų puodeliai ir jų spalva priklauso nuo staltiesės spalvos. Jei staltiesė teminė, tuomet gėrimų puodelių spalvą derinkite panašaus atspalvio, bet šviesesnius ar tamsesnius. 
  2. Lėkštės vaiko gimtadieniui padėkite ryškiai mėlynas su animacinių filmų atvaizdais, jos vaikams suteiks smagius pojūčius ir papuoš stalą. Priderinti stalo įrankiai atkreipia dėmesį ir papuošia. 
  3. Užkandžių indeliai dera su žuvų ornamentais. 
 • ŽMOGUS VORAS

  Pasitikime kartu animacinio filmo "Žmogaus voras" gimtadienį! Atributika šventei su žmogaus voro herojumi nustebins net ir pačius drąsiausius gimtadienio dalyvius. Teminiai indai, staltiesės, puodeliai, lipdukai ar dekoracijos teminiam gimtadienui suteiks išskirtinę nuotaiką. Siūlome įsigyti šventinę atributika su Žmogaus voro atvaizdu. Sukurkite išskirtinę šventę vaikams!

 • MĖLYNOS JŪROS...

  Atributika šventei: mėlyna jūra kupina paslapčių...atributika šventei jūra

  Berniuko gimtadienio šventė " Mėlyna jūra"- paslaptinga, kupina nuotykių, lobių, žemėlapių ir linksmų žuvyčių. Atributika šventei: dekoracijos, indai su jūra, gėrimų puodeliai su bangomis, servetėlės su jūros vaizdais berniukams patinka ir jie laukia smagių jūros šventės linksmybių.  Mėlynos jūros gimtadienis-  ryškus, energingas ir leidžia pasijusti išdaigininku ir linksmu šventės herojumi...Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir jausti pasaulį, vertinti jį spalvų ir garsų pagalba. Šiam gimtadieniui tinka linksma ir kviečianti šėlti muzika. Atributika šventei jūros tema yra ypač populiari tarp berniukų. Jie žavisi viskuo, kas susiję su vandenyno, jūros, laivų vaizdais. Atributika šventei sužavi savo įvairove: nuo teminių lėkščių, staltiesės su jūros atvaizdu, dekoracijų, balionų, gėrimų puodelių ar kitų gimtadienio prekių. Dažnai yra perkami vienkartiniai stalo indai, nes juos patogu naudoti. "Jūros" gimtadienyje galite pasitelkti aktyvius žaidimus: rungtis, varžybas, ieškojimo žaidimus. 

  Kaip papuošti gimtadienio stalą "Jūros" tema?atributika šventei jūra

  Pasitelkite dekoracijas gimtadieniui: balionus, kabančias dekoracijas.  Naudokite atributikos šventei naujoves, vadovaukitės spalvų derinimo principu: derinkite atspalviu 1:3.

  Jūros gimtadienio temos puošimui naudokite šiuos motyvus:

  • Žuvys ( atributika šventei žuvų tema)
  • Koralai
  • Bangos
  • Jūros vaizdai

 • VANDENYNO LOBIAI

  Atributika šventei: Vandenyno lobiai vandenyno lobiai

  Vanduo, bangos, koralai, žuvys, vandenyno lobiai žavi vaikus nuo vaikystės. "Vandenyno lobiai" gimtadienis- linksmas, mėlynas, kupinas burbuliukų, bangų dekoracijų ar balionų su žuvimis. Tai linksma tema, o taškuoti indai, vandenyno, lobių dekoracijos vaiko šventei šventei suteikia dailią ir originalią išvaizdą. Atributika šventei vandenyno lobio tema- linksma, atkreipianti dėmesį. Tai ne tik nuotaikingi balionai, bet gražūs gėrimų puodeliai, kurių dėka vaikai mėgaujasi gėrimu,  mielai valgo iš tokių pat lėkščių, o gražiai sulankstyta  servetėlė su vėžliuku- nuteikia šventiškai.   Atributika šventei ir kaip išsirinkti tinkamą spalvą? 

  • Prie margų indų derinkite kitus vienspalvius indus, staltiesę ar dekoracijas.
  • Stenkitės išvengti per didelio margumo
  • Margi,su žuvimis,su rykliais indai šventei gražiai dera  su kitais stalo indais, dekoracijomis, balionais, staltiese ar įrankiais santykiu 1:3. 

  vandenyno atributikaIndai su vandenynu, lobiais gelmėse vaiko šventei visiems patinka  dėl kelių dalykų: 

  • Žaismingumo
  • Spalvų kontrasto
  • Kai priderinamas toks pats taškuotas gėrimų šiaudelis ar gėrimų puodelis
  • Atributika šventei: dekoracijos, balionai, smeigtukai atkreipia vaiko dėmesį, todėl naudokite bent vieną iš šių dekoracijų.
 • KEMPINIUKAS

  Kempiniuko teminiam gimtadieniui pasitelkite geltonos spalvos indus, dekoracijas ar folinius balionus. Kempiniuko atributika sukurta būtet vaikų gimtadieniui ar kitai šia tema šventei, vakarėliui. Lėkštės, gėrimų puodeliai, servetėlės su Kempiuko atributika papuoš jūsų berniuko ar mergaitės šventinį stalą! Sukurkite išskirtinį šventės stalą vaikams!

 • PANDA ŠVENTEI

  Atributika gimtadienio šventei pandos tema. Sukurkite įsimintiną gimtadienį berniukui, kuris mėgsta teminį pandos personažą. Stalo serviravimui pasitelkite į pagalbą gėrimų puodelius, indelius, servetėles, lėkštes ar staltieses su pandos atributika. Jei norite sukurti balionų puokštes, šventės vietos dekoracijas naudokite juodos ir baltos spalvų folinius ar latekso balionus. Šventinio stalo vietos išryškinti išsirinkite įsmeigiamas dekoracijas, keksiukų indelių juostas ar smeigtukus, juodos ir baltos spalvų konfeti. Sukurkite išskirtinę šventę vaikams!

 • MINIONS -PIMPAČKIUKAI

  Išsirinkite  teminio gimtadienio atributiką su linksmo peronažo Minions (Pimpačkiukai) atvaizdu. Stalo serviravimui išsirinkite geltonos, baltos, žydros spalvos teminius indus, stalo dekoracijas, indelius ar žvakutes. Derinkite juos prie kitos Minios/ Pimpačkiukų atributikos. Sukurkite balionų puokštes, kompozicijas su geltonos spalvos ir Minios/ Pimpačkiukų balionais. 

 • DŽIUNGLĖS

  Teminė šventinė atributika Džiunglių gimtadienio tema sukurs jaukią atmosferą ir nuotaiką šventėje. Sukurkite įsimintinas akimirkas su Džiunglių gyventojų herojais. Žalia spalva, gėlės, lapai-  neatsiejama šios šventės dekoravimo dalis.  Papuoškite šventės vietą teminiais balionais, o šventinį vaikų stalą- gėrimų puodeliais, staltiese, stalo dekoracijomis su Džiunglių gyvūnėlių atributika. Tai mylima 1-ojo berniuko ar mergaitės gimtadienio tema! Sukurkite išskirtinę šventę žalių balionų, Džiunglių gyvūnėlių apsuptyje. 

 • ŠREKAS

  Šventinė atributika, dekoracijos, balionai vaiko gimtadieniui animacinio filmo "Šrekas" tema. Tai kokybiška, patvari ir spalvinga atributika su teminio herojaus Šreko motyvais. Tinka vaiko gimtadieniui, vakarėliui ar kitai šventei. 

 • DINOZAURAS

  Šventinė atributika, dekoracijos, balionai ir gimtadienis dinozauro tema. Tai spalvinga ir kokybiška atributika:  indai šventei, vėliavėlės, dekoracijos, šiaudeliai, puodeliai ir kitos reikalingos prekės šventei. Dinozauro tema yra viena iš spalvingiausių ir nuotaikingiausių temų vaiko gimtadienyje. 

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 328 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 328 iš prekių

Berniuko šventei

Informacija

Naujos prekės