Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

1-asis gimtadienis


1 gimtadienis

1-jo (pirmojo) berniuko ar mergaitės gimtadienio šventė turi būti ypatinga, nes ją prisiminsite visą gyvenimą. Nesvarbu, kiek praeis laiko, jūs tai prisiminsite ir rodysite vaikui 1-ojo (pirmojo) gimtadienio fotografijas. Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir jausti spalvų pasaulį, vertinti jį garsų pagalba.  Pirmasis (1-asis) gimtadien...


1 gimtadienis

1-jo (pirmojo) berniuko ar mergaitės gimtadienio šventė turi būti ypatinga, nes ją prisiminsite visą gyvenimą. Nesvarbu, kiek praeis laiko, jūs tai prisiminsite ir rodysite vaikui 1-ojo (pirmojo) gimtadienio fotografijas. Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti ir jausti spalvų pasaulį, vertinti jį garsų pagalba.  Pirmasis (1-asis) gimtadienis vilioja ne tik spalvų gausa, bet ir garsų įvairove, ypač kai pasirūpinate ir muzika mažyliams. Atributika šventei gali nuspalvinti šventinį stalą įvairiomis spalvomis: nuo meškučio iki princesių atvaizdų. Teminiai indai 1-ajam gimtadieniui- yra daug, gražių, stilingų. Šiai vaiko šventei pasiruoškite iš anksto, nusipirkite visą reikalingą teminę atributiką ir dekoracijas. Papuoštas 1-asis vaiko gimtadienis nudžiugins draugus ir artimuosius, vaiko svečius. Pirmasis gimtadienis- jautri, ypatinga ir įsimintina diena.  

1-ojo vaiko gimtadienio dekoravimas

1-ojo vaiko gimtadienio dekoravimui išsirinkite mūsų siūlomą teminę atributiką ir dekoracijas: staltiesę skirtą 1-ajam gimtadieniui, teminius užkandžių, gėrimų puodelius. Teminė šventinė atributika ir dekoracijos suteiks teminę išvaizdą vaikų stalui.Teminiai indai pirmajam gimtadieniui labai papuošia vaiko stalą. Nepamirškite pirmojo gimtadienio dekoruoti kabančiomis dekoracijomis ir papuošimais. O tortą papuoškite gražia žvakute su pirmojo vaiko gimtadienio skaičiuku. 

Pirmojo gimtadienio balionai

Galite išsirinkti balionus ir jais papuošti ir dekoruoti vaiko gimtadienį. Tam reikalui itin tiks 1-ojo gimtadienio balionai. Ant tokių balionų puikuojasi metukų skaičius, todėl balionai per pirmąjį gimtadienį jums labai pravers ir ši vaiko šventė bus kerinti ir ypatinga. 

Daugiau

1-asis gimtadienis  Čia yra prekių.

Subkategorijos

 • MERGAITĖS 1-asis...

  Mergaitės 1-asis (pirmasis) gimtadienis ir stalasmergaites 1-asis gimtadienis

  Kokių dekoracijų, teminės atributikos, balionų, indų reikia mergaitės  gimtadienio šventei? Mergaitės 1- asis (pirmasis) gimtadienis yra svarbus, nes tai akimirka, kurią privalu užfiksuoti. Tokia šventė yra įsimintina tėvams, todėl ją reikia suplanuoti iš anksto. Mergaitės 1-asis  (pirmasis) gimtadienis ir šventinis stalas turi turėti skaičiaus dekoracijas, kurios suteikia šventei individualizmo ir tam tikrą stilių. 

  mergaitės 1-asis gimtadienis

  Mergaitės 1- asis (pirmasis) gimtadienis ir kuo jį dekoruoti? 

  • Balionai su pirmojo skaičiaus atributika- pats lengviausias būdas dekoruoti tokią šventę.
  • Mergaitės 1- asis gimtadienis ir vienkartiniai, teminiai indai su skaičiaus atributika- rekomenduojama prekė, kuri ne tik sumažina  šventės vietos tvarkymo laiką, bet ir papuošia pirmojo gimtadienio stalą.
  • Visuomet yra gražu būtent mergaitei skirta gimtadienio atributika: lipdukai, smeigtukai, kortelės, servetėlės, gėrimų puodeliai ar lėkštės, staltiesės, dekoracijos ir balionai. Ja lengvai dekoruosite ir papuošite stalą.
  • 1- asis gimtadienis bus originalus, jei padarysite vardinę gimtadienio atributiką: vardinius lipdukus, vardinius plakatus ar vardines kabančias dekoracijas.
 • BERNIUKO 1-asis...

  Berniuko 1 -asis gimtadienis ir kas jam būdinga? berniuko 1 -asis gimtadienis

  Berniuko 1- asis gimtadienis išsiskiria temine šventine atributika, kuri šventiniam stalui suteikia būtent šios šventės išskirtinį vaizdą. Ši šventė ir yra išskirtinė ir jai būdinga skaičius "1". Vienkartiniai pirmojo gimtadienio  indai ir dekoracijos: lėkštės, puodeliai, dėžutės, staltiesės, balionai, gėrimų šiaudeliai- turi šio skaičiaus atvaizdus, kurie reikškia mažylio gimtadienio skaičių. Berniuko 1- asis gimtadienis turi savo spalvas, kurios skirtos būtent berniuko gimtadieniui. Derinkite tarpusavyje vienkartinių indų, dekoracijų spalvas ir atkreipkite dėmesį į gimtadienio temą. Pirmajam gimtadieniui populiarios šios temos: debesėlio, žydra tema, dangaus mėlyna tema, automobilių, burbuliukų, įvairių gyvūnų ar tekstūrų temos.

  Berniuko 1- asis gimtadienis ir kaip papuošti stalą?berniuko 1- asis gimtadienis

  • Berniuko 1- asis gimtadienis ir stalas visuomet dera su panašių spalvų balionų puokšte.
  • Tokį gimtadienio stalą derinkite su pasirinkta gimtadienio tema. Vienkartiniai indai, gėrimų puodeliai, lėkštės, stalo dekoracijos ar kita pirmojo gimtadienio atributika turi derėti tarpusavyje. Derinkite ne tik indų spalvas, bet ir formas. 
 • INDELIAI, DĖŽUTĖS

  Užkandžių indeliai, dėžutės vaiko gimtadieniui ar šventei

  Užkandžių indelių panaudojimas šventėje yra ne tik praktiška, bet ir stilinga. Toks gimtadienio stalas visuomet atrodys žaviau, ypač jei suderinta su kitomis šventinio stalo spalvomis. Užkandžių indeliai pirmajam vaiko gimtadieniui pravers kai norite išskirtinio stalo vaizdo. 

  Užkandžių puodeliai ir dėžutės vaiko pirmojo gimtadienio stalui suteikia: užkandžių puodeliai vaiko gimtadieniui šventei

   • Stilingumo
   • Sukuria teminį stalo vaizdą
   • Yra praktiški, nes nereikia plauti indų

  Tokie užkandžių puodeliai ar dėžutės ypač patinka vaikams dėl : 

  1. Teminės užkandžių puodelių išvaizdos
  2. Spalvingumo
  3. Patogumo

  Užkandžių puodeliai ar dėžutės vaiko šventei gali būti naudojami: 

  1. Po vieną puodelį kiekvienam vaikui
  2. Keli puodeliai visiems vaikams
 • LĖKŠTĖS 1-ojo gimtadienio

  Lėkštės pirmojo (1-ojo) gimtadienio stalui

  pirmojo 1-ojo gimtadienio lėkštėPirmasis gimtadienis pasitinka tėvus su iššūkiais. Kaip organizuoti pirmojo gimtadienio šventę? Vienkartinės lėkštės pirmojo (1-ojo) gimtadienio šventei yra gražu, o mažyliui patinka jas paliesti ir matyti jų spalvingumą. Kokios jos turi būti? Išsirinkite pirmojo (1-ojo) gimtadienio lėkštės kokybiškas ir patrauklias. Teminė šventinė atributika su pirmojo (1-ojo) skaičiumi yra būtina šioje šventėje. 

  Gražios ir kokybiškos lėkštės vaiko pirmajam gimtadieniui gali būti derinamos su servetėlėmis ir puodeliais. Išsirinkite tinkamą vienkartinių lėkščių kiekį, kad jų nepritrūktų šventei. Lėkštės vaiko gimtadieniui ar šventei gali būti dekoruojamos atskirai kiekvienam svečiui arba tiesiog vienoje krūvoje. 

  Kuo gali būti dekoruojamos lėkštės vaiko pirmojo (1-ajam) gimtadienio šventei? 

  • Galite perlenkti servetėlę ir įdėti ją į lėkštės vidų.
  • Lėkštės vaiko gimtadieniui ar šventei gerai dera su panašios spalvos gėrimų puodeliu.
  • Į jas galite įdėti teminės atributikos dekoraciją: kortelę, vardo ar skaičiaus užrašą. 
  • Lėkštės vaiko gimtadieniui ar šventei gali būti dekoruojamos kita  temine šventine atributika vaikams: juostelėmis, teminiais lipdukais, teminėmis smulkiomis dekoracijomis, spalvingais konfeti. 
 • ŽVAKUTĖS 1-ojo

  Pirmojo gimtadienio žvakutės

  Žvakutės vaiko gimtadieniui yra ypatingas šventės kulminacijos akcentas. Jos užpūtimas simbolizuoja naujų vaiko metų pradžią. Pirmojo gimtadienio torto žvakutė suteikia: 

  • Išskirtinės šventės jausmą
  • Gimtadienio šventės kulminaciją ir torto ragavimo pradžią
  • Metų didėjimo supratimą vaikamsPirmojo gimtadienio žvakutės

  Pirmojo gimtadienio žvakutės gali būti: 

  • Įvairių spalvų žvakutės
  • Vienspalvės pirmojo gimtadienio  žvakutės
  • Spalvotos žvakutės
  • Teminės pirmojo gimtadienio žvakutės
  • Skaičiaus formos
  • Neužpučiamos žvakutės vaiko pirmajam gimtadieniui
  • Tradicinės žvakutės vaikams

  Pirmojo gimtadienio torto žvakutės ir jų idėjos ant torto: 

  1. Galima įsmeigti 
  2. Torto žvakutę galima įdėti į vazelę
  3. Žvakutę vaiko tortui galima papuošti juostele, vaiko vardu
 • GĖRIMŲ PUODELIAI

  Pirmasis gimtadienis ir gėrimų puodeliai vaikams

  Gėrimų puodeliai yra puikus išradimas vaiko gimtadieniui ar kitai šventei. Juos lengva nusipirkti, patogu vaikams laikyti savo rankose. Be to tai praktiškas dalykas, nes nereikia plauti. Pirmasis gimtadienis ypač yra laukiamas ir jam smagu pasiruošti.

  Yra sukurta skirtingos išvaizdos ir paskirties pirmojo gėrimų puodelių vaikams: 

  • Pirmojo gimtadienio gėrimų puodeliai mergaitėms
  • Pirmojo gimtadienio gėrimų puodeliai berniukams
  • Teminiai pirmojo gimtadienio gėrimų puodeliai

  Tai gali būti gėrimų puodeliai su žvaigždučių, animacinio herojaus, meškučių, gėlių, pasakos herojaus ar kitokiais personažais. Puodelio išvaizda dažnai pasirenkama pagal teminio vaiko gimtadienio spalvą, personažą ar pagal vaiko norus. 

  Gėrimų puodeliai pirmajam vaiko gimtadieniui suteikia: pirmasis gimtadienis puodeliai

  1. šventiškumo,
  2. teminę išvaizdą,
  3. gimtadienio stalo spalvinį foną,
  4. gerą nuotaiką ir juoko vaikams.
 • STALTIESĖS

  Staltiesės vaiko pirmajam (1-ajam) gimtadieniui

  Pirmojo vaiko gimtadienio šventei dažnai ruošiamasi ne vieną dieną. Laikas iki šio gimtadienio mamytėms buvo tiktas išbandymas. Kūdikio auginimas ypač nelengvas darbas. O štai pirmasis vaiko gimtadienis leidžia suprasti, kad didžiausi sunkumai praeityje. 

  Staltiesės vaiko gimtadieniui

  Vaišių stalo dekoravimas, puošimas, indų serviravimas- puiki proga pasireikšti tėvelių kūrybiškumui. Nepakanka paprastų stiklinių, lėkščių. Reikia šventiškai atrodančio pirmojo gimtadienio stalo. Staltiesės gali būti: 

  Teminės (su įvairiais personažais)

  • Vienspalvės
  • Taškuotos
  • Vienkartinės staltiesės vaiko gimtadieniui

  Kad išsirinktumėte reikiamą staltiesę, atkreipkite dėmesį į šiuo dalykus: staltiese pirmajam gimtadieniui

  1. Gimtadienio temą (pirkite teminę staltiesę)
  2. Šventės dekoravimo spalvas (derinkite staltiesę prie kitų šventės spalvų)
  3. Stalo dydį (išsirinkite reikiamo dydžio staltiesę)
 • SERVETĖLĖS

  Servetėlės vaiko pirmajam gimtadieniui

  Servetėlės gali būti ne tik praktiškos, skirtos nusivalyti vaikų rankoms, bet ir dailus šventės stalo akcentas. Spalvų asortimento įvairovė skatina parinkti derančias prie kitų stalo dekoracijų spalvų  servetėles, kurios  vaiko pirmajam gimtadieniui suteiks šventinę išvaizdą. Galimi spalvų pasirinkimai nuo tradicinės baltos, geltonos spalvų iki teminių servetėlių. 

  Servetėles vaiko gimtadieniui galima dekoruoti: 

  • Lipdukais
  • Juostelėmis
  • Vardo užrašu
  • Skaičiaus užrašu
  • Teminėmis dekoracijomisservetėlės vaiko pirmajam gimtadieniui

  Servetėlės vaiko pirmajam gimtadieniui suteiks teminę išvaizdą ir stilingai papuoš vaiko šventinį stalą. Pasirinkite norimos spalvos servetėles, juostelių, teminių gėrimų puodelių ir sukurkite šventinį stalą savo mažyliui. O nuotraukomis įamžinsite nuostabias pirmojo gimtadienio akimirkas. 

  Servetėlės gimtadienio šventei suteiks: 

  1. spalvingumo,
  2. iškilmingumo, 
  3. šventinį vaizdą. 
 • STALO ĮRANKIAI

  Stalo įrankiai pirmajam gimtadieniui

  Stalo įrankiai yra reikalingas pirkinys vaiko gimtadieniui. Su jais ne tik valgoma, bet galima stilingai papuošti ir dekoruoti vaiko vaišių stalą. Jie gali būti vienspalviai, spalvoti, o dekoruoti dekoratyvine juostele atrodo įspūdingai ir neįprastai. Derinkite stalo įrankių spalvą prie bendrų vaišių stalo spalvų. 

  Stalo įrankiai gali būti: stalo įrankiai pirmajam gimtadieniui

  • Vienkartiniai
  • Daugkartiniai

  Stalo įrankiai ir dekoravimo idėjos vaiko gimtadieniui gali būti: 

  • Stalo įrankiai perrišti juostele
  • Stalo įrankiai sudėti į stiklainį, vazą ar taurę
  • Juos galima dekoruoti vaiko vardu ar metų skaičiumi
  • Servetėlė gerai dera su įrankiais, įvyniokite ar uždėkite juos ant viršaus
 • GIMTADIENIO KEPURĖS

  Gimtadienio kepurės pirmajam gimtadieniui

  Pirmojo gimtadienio šventės planavimas susideda iš kelių etapų: planavimo, organizavimo ir šventės. Vaiko šventei rekomenduojama pasiruošti iš anksto: nusipirkti reikiamą teminę šventinę atributiką: indus vaiko gimtadieniui, dekoracijas, balionus, užsakyti tortą, o gal iškepti vaikui pyragą. Gimtadienio kepurės- suteikia linksmumo ir išskirtinumo vaiko šventei. gimtadienio kepurės vaiko gimtadieniui

  Gimtadienio kepurės vaiko šventei gali būti: 

  • Vienspalvės pirmojo gimtadienio kepurės
  • Vardinės
  • Rankų darbo
  • Nertos iš siūlų
  • Teminės gimtadienio kepurės
 • DEKORACIJOS ŠVENTĖMS

  Dekoracijos šventėms ir ko reikia pirmajam(1-ajam)  vaiko gimtadieniui? dekoracijos šventėms gimtadieniui

  Dekoracijos šventėms ar gimtadieniui- originalu ir sukuria teminį šventės vaizdą.  Balionai, kabančios dekoracijos ar vėliavėlės sukuria dailią išvaizdą ir nuteikia vaikus gimtadienio žaidimams. Dekoracijos šventėms: indai, staltiesė, gėrimų puodeliai, šiaudeliai, servetėlės ar balionai tarpusavyje turi būti suderinti atspalviais ir derėti prie bendro gimtadienio šventės vaizdo (temos). 

  Kokios dekoracijos šventėms yra reikalingos, būtinos, o kurių gali ir nebūti? 

  Būtinos dekoracijos šventėms ir indai vaiko stalui: torto žvakutė, gėrimų puodeliai, lėkštės.   Šios dekoracijos šventėms yra būtinos. 

  Reikalingos: užkandžių indeliai, balionai, papuošimai ir dekoracijos maistui,servetėlės, staltiesė.

  Nėra būtinos, bet suteikia teminį vaizdą gimtadieniui: kabančios vėliavėlės, puručiai, skaičiaus dekoracijos, užkandžių puodeliai, sumuštinių ar keksiukų teminiai smeigtukai. 

  Dekoracijos šventei ir kaip išsirinkti tinkamiausias? dekoracijos šventėms gimtadieniui

  • Prie margų indų derinkite kitus vienspalvius indus, staltiesę ar dekoracijas.
  • Stenkitės išvengti per didelio margumo
  • Dekoracijos šventei gražiai dera su panašių atspalvių staltiese, indais, stalo įrankiais ar kitomis dekoracijomis šventei. 

  Dekoracijos vaikų šventei patinka vaikams dėl kelių dalykų: dekoracijos šventėms gimtadieniui

  • Žaismingumo
  • Spalvingumo
  • Šventiškumo
 • DRABUŽIAI 1 GIMTADIENIUI

  Drabužiai pirmojo (1-ojo) gimtadienio papuoš mažą mergaitę ar  berniuką. Stilingi ir puošnūs drabužiai šventei, 1 1 gimtadienismetukų vaikams turi išskirtines skaičiaus "1" aplikacijų atributiką ar yra tiesiog puošnūs ir skirti išskirtinei šventei. Tai suknelės, sijonai, drabužių komplektai mergaitėms  ar stilingi smėlinukai, aprangos komplektai berniukams. 1-ojo gimtadienio šventė- išskirtinė šventė, ypatinga, todėl tokiai dienai išsirinkite dailius, šventinius drabužius. 1 gimtadienis

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 200 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 200 iš prekių

1-asis gimtadienis

Informacija

Naujos prekės