Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

PRINCESĖS ŠVENTINĖ ATRIBUTIKA


princese temine sventine atributikaMergaitės teminis gimtadienis "Princesė"- nuostabu, švelnu ir nepakartojama... Atributika šventei: dekoracijos, balionai, indai, servetėlės yra papuošti princesės atvaizdu. Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti, jausti spalvų pasaulį, vertinti jį garsų pagalba. Princesės šventė vilioja ne tik savo spalvingumu, bet išskirtiniu jausmu. Būti p...


princese temine sventine atributikaMergaitės teminis gimtadienis "Princesė"- nuostabu, švelnu ir nepakartojama... Atributika šventei: dekoracijos, balionai, indai, servetėlės yra papuošti princesės atvaizdu. Visi žinome, ką reiškia būti vaiku: matyti, jausti spalvų pasaulį, vertinti jį garsų pagalba. Princesės šventė vilioja ne tik savo spalvingumu, bet išskirtiniu jausmu. Būti princese nori beveik kiekviena mergaitė! O ypač smagu, kai pasirūpinate ir muzika, kuri primena princesės puotą. Princesės teminis gimtadienis ir šventinis stalas su teminiais indais užburia, ir atneša geras emocijas mergaitės gimtadieniui. Ši gimtadienio tema yra madinga visada. Mergaitės šventės spalvos dominuoja nuo šviesiai rožinės spalvos iki ryškios rožinės. Princesės šventinė teminė atributika išsiskiria ne tik rožine, žydra spalvomis,  princesių atvaizdais, karūnomis, bet ir šventės karališkos nuotaikos sukūrimu. Princesės teminis gimtadienis- tai karališkas gimtadienis, kuriame vyrauja prabanga, o indai vaiko šventei- tokie kurie sukuria princesių vakarėlį. Gimtadienio prekės sukurs dailų šventės stalą vaikams, jei pirksite šiuos teminius indus: vienkartinės lėkštės, gėrimų puodeliai, užkandžių indeliai ar puodeliai, keksiukų puodeliai. Vienkartinius indus serviruokite ant teminės staltiesės. Dekoracijos gimtadienio šventei gali būti: kabanti vėliavėlė, balionai, konfeti, vardo užrašas, metų skaičius ir balionai. Balionai vaiko gimtadieniui suteikia ne tik šventiškumo, bet originali jų forma suteiks gimtadienio temai  šventiškumo ir nuotaikingumo. 

Kaip dekoruprincesės šventinė atributikaoti ir papuošti mergaitės šventę, kai po ranka princesės šventinė teminė atributika?

  • Dominuoja princesės gimtadieniui būdingi elementai: karūna, princesių atvaizdai, karališka kėdė, pūstas sijonas ar suknelė su nėriniais. Pirkite princesės šventinę atributiką, kurioje yra minėti elementai. 
  • Princesės šventinė atributika ir dekoracijos elementai:  rožiniu kaspinu galite papuošti mergaitės tortą. Gėrimų puodelius, lėkštes, staltiesę- derinkite rožinius atspalvius. Indai dera tarpusavyje, kai yra panašūs atspalviai. O staltiesę galite rinktis teminę su princesės atvaizdu arba lygios rožinės spalvos. 
  • Būtinos šventinės atributikos prekės vaikams: vienkartinės lėkštės, gėrimų puodeliai, teminė staltiesė, gėrimų šiaudeliai, servetėlės, stalo įrankiai, balionai ir dekoracijos. 

Kokie reikalingi indai mergaitės gimtadienio šventei, jei  nusprendėte pirkti princesės šventinę atributiką? staltiese sventine atributika

  • Reikalingi pagrindiniai indai  vaiko teminiam gimtadieniui: lėkštės, gėrimų puodeliai princesės gimtadienio tema, užkandžių indeliai, stalo įrankiai.  Nepasieisite be gėrimų šiaudelių, servetėlių. 
  • Užkandžių indelius pirkite su teminiais smeigtukais, tai suteiks stilingumo vaišių stalui, o princesės šventinė atributika darys įspūdį vaikams. 
  • Reikalingi keksiukų indeliai princesės teminiam gimtadieniui

Gimtadienio prekės vaikams yra sukuriamos remiantis vaikų pamėgtais animaciniais filmais, jų personažais, todėl  teminių indų pasirinkimas dalinai garantuoja dailų šventinį stalą. Dekoruokite ir puoškite vaikų šventę  teminiais indai ir liksite patenkinti 100 procentų. O derantys spalvomis balionai vaiko gimtadieniui suteiks malonius įspūdžius ir įsimintiną vaizdą. 

 

Daugiau

PRINCESĖS ŠVENTINĖ ATRIBUTIKA  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 260 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 260 iš prekių