Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

PELYTĖS MINĖS GIMTADIENIUI

Pelytės Minės (Minie Mouse) teminis gimtadienis- linksma, nuotaikinga šventė su raudonos spalvos dekoracijomis. Balti taškeliai ir juodos pelytės ausytės dailiai įkomponuoja teminio gimtadienio šventę. Atributika šventei: dekoracijos, indai, balionai, torto žvakutės turi išskirtinius taškelius ar pelytės atvaizdą. Pelytės Minės (Minnie Mouse) š...

Pelytės Minės (Minie Mouse) teminis gimtadienis- linksma, nuotaikinga šventė su raudonos spalvos dekoracijomis. Balti taškeliai ir juodos pelytės ausytės dailiai įkomponuoja teminio gimtadienio šventę. Atributika šventei: dekoracijos, indai, balionai, torto žvakutės turi išskirtinius taškelius ar pelytės atvaizdą. Pelytės Minės (Minnie Mouse) šventinė teminė atributika ir dekoracijos pasižymi Pelytei Minei būdingais baltais taškeliais, o šventės pagrindinė spalva: nuo rožinės iki ryškiai raudonos spalvų. šventinė teminė atributika ir dekoracijos

Kaip dekoruoti ir papuošti šventę, kai po ranka Pelytės Minės šventinė teminė atributika ir dekoracijos? 

Neapsieisite be raudonos ar rožinės spalvų su baltais taškeliais.  Priderinkite baltos ir  juodos spalvos šventės akcentus: balti balionai su juodais taškeliais, lankelis su pelytės ausytėmis, prilipinamos pelytės ausytės, sūrio gabalas ant stalo. 

Kokie reikalingi indai vaiko gimtadienio šventei, pasirinkus pirkti Minie Mouse šventinė atributika? šventinė teminė atributika ir dekoracijos

  • Reikalingi pagrindiniai indai  vaiko teminiam gimtadieniui: lėkštės, gėrimų puodeliai minės gimtadienio tema, užkandžių indeliai, stalo įrankiai.  Nepasieisite be gėrimų šiaudelių, servetėlių. 
  • Užkandžių indelius pirkite su teminiais smeigtukais, tai suteiks stilingumo vaišių stalui, o pelytės minės šventinė atributika darys įspūdį vaikams. 
  • Reikalingi keksiukų indeliai pelytės minės teminiam gimtadieniui

Gimtadienio prekės vaikams yra sukuriamos remiantis vaikų pamėgtais animaciniais filmais, jų personažais, todėl  teminių indų pasirinkimas dalinai garantuoja dailų šventinį stalą. Dekoruokite ir puoškite vaikų šventę  teminiais indai ir liksite patenkinti 100 procentų. O derantys spalvomis balionai vaiko gimtadieniui suteiks malonius įspūdžius ir įsimintiną vaizdą. 

 

Daugiau

PELYTĖS MINĖS GIMTADIENIUI  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 155 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 155 iš prekių

PELYTĖS MINĖS GIMTADIENIUI

Informacija

Naujos prekės