Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

LEDO ŠALIS "FROZEN" vaiko šventei


ledo šalis šventinė atributika

Ledo šalies šventinė teminė atributika išsiskiria ne tik rožine, žydra spalvomis,   atvaizdais, karūnomis, bet ir šventės karališkos nuotaikos sukūrimu. LEDO ŠALIES teminė vaiko šventė- tai karališkas gimtadienis, kuriame vyrauja prabanga, o indai vaiko šventei- indai, kurie sukuria princesių vakarėlį. Gimtadienio prekės sukurs dailų šventės st...


ledo šalis šventinė atributika

Ledo šalies šventinė teminė atributika išsiskiria ne tik rožine, žydra spalvomis,   atvaizdais, karūnomis, bet ir šventės karališkos nuotaikos sukūrimu. LEDO ŠALIES teminė vaiko šventė- tai karališkas gimtadienis, kuriame vyrauja prabanga, o indai vaiko šventei- indai, kurie sukuria princesių vakarėlį. Gimtadienio prekės sukurs dailų šventės stalą vaikams, jei pirksite šiuos teminius indus: vienkartinės lėkštės, gėrimų puodeliai, užkandžių indeliai ar puodeliai, keksiukų puodeliai. Vienkartinius indus serviruokite ant teminės staltiesės. Dekoracijos gimtadienio šventei gali būti: kabanti vėliavėlė, balionai, konfeti, vardo užrašas, metų skaičius ir balionai. Balionai vaiko gimtadieniui suteikia ne tik šventiškumo, bet originali jų forma suteiks gimtadienio temai  šventiškumo ir nuotaikingumo. 

Kaip dekoruoti ir papuošti vaiko šventę, kai po ranka ledo šalies (frozen)šventinė teminė atributika?

  • Dominuoja teminiam gimtadieniui būdingi elementai: karūna, princesių atvaizdai, pūstas sijonas ar suknelė su nėriniais. Pirkite ledo šalies (frozen)  šventinę atributiką, kurioje yra minėti elementai. 
  • Ledo šalies (frozen) šventinė atributika ir dekoracijos elementai:  žydru kaspinu galite papuošti mergaitės tortą (apjuosti). Gėrimų puodelius, lėkštes, staltiesę- derinkite rožinius atspalvius. Indai vaiko šventei dera tarpusavyje, kai yra panašūs atspalviai. O staltiesę galite rinktis teminę su animacinio filmuko "Ledo šalis" (frozen) atvaizdu arba lygios žydros spalvos. 
  • Būtinos šventinės teminės atributikos prekės vaikams: vienkartinės lėkštės, gėrimų puodeliai, teminė staltiesė, gėrimų šiaudeliai, servetėlės, stalo įrankiai, balionai ir dekoracijos. 

Kaip papuošti maistą vaiko šventei? 

Jei nutarėte iškepti skanų pyragą vaiko šventei, apsilankykite skiltyje " Mamos virtuvei", rasite priemones ir prekes maisto puošimui ir dekoravimui, pyragų, tortų puošimo priemonės. Keksiukų ir sausainių puošimui įrankiai- leis ne tik iškepti, bet ir papuošti saldumynus vaikams. Vaiko sumuštiniams, užkandžiams papuošti naudokite teminius smeigtukus. 

Dovanų skiltyje- nepamirškite išsirinkti vaikui dovaną Ledos šalies (Frozen) tematika.

Daugiau

LEDO ŠALIS "FROZEN" vaiko šventei  Čia yra prekių.

Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 148 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 148 iš prekių

LEDO ŠALIS "FROZEN" vaiko šventei

Informacija

Naujos prekės