Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su gimtadienio.lt slapukų politika.

Gimtadienio stalui vaikams


atributika šventei mergaitei

Atributika šventei gali būti spalvinga, graži ir sužavinti iškart. O vaiko gimtadienio šventė- linksma ir pilna nuotykių , kurioje siaučia maži populiarios gimtadienio temos gerbėjai. Pasirengę pradėti? Gimtadienio stalui išsirinkite kokybiškus ir teminius indus vaikams, kurių dėka bus galima nukeliauti į mėgstamo personažo pasaulį. O kad ši ke...


atributika šventei mergaitei

Atributika šventei gali būti spalvinga, graži ir sužavinti iškart. O vaiko gimtadienio šventė- linksma ir pilna nuotykių , kurioje siaučia maži populiarios gimtadienio temos gerbėjai. Pasirengę pradėti? Gimtadienio stalui išsirinkite kokybiškus ir teminius indus vaikams, kurių dėka bus galima nukeliauti į mėgstamo personažo pasaulį. O kad ši kelionė būtų graži ir linksma reikia išsirinkti tinkamus indus, staltiesę ar dekoracijas. Atributika šventei - sukurta įgyvendinti jūsų gimtadienio temų idėjoms ir užmanymams. Kelionė į gimtadienį prasideda jau dabar! Pasinerkime į spalvų ir garsų pasaulį, kuriame kiekvienas vaikas gali būti laimingas, linksmas, o gimtadienio šventė lieka gražiu vaikystės prisiminimu. 

Vaiko gimtadienio stalui klientai dažniausiai perka šias prekes:

 • Teminiai vaiko gimtadienio gėrimų puodeliai
 • Vienkartinės teminio gimtadienio lėkštės
 • Vaikų stalo įrankiai
 • Užkandžių indeliai vaiko šventei ar gimtadieniui
 • Teminė vaiko gimtadienio staltiesė

Šios vaikų šventei skirtos prekės gali stilingai ir skoningai papuošti gimtadienio stalą. Toks stalas visuomet sulauks pagyrimų ir maistas vaikams bus skanesnis. Vaikai dažnai viską vertina akimis ir pojūčiais.

O gražus šventinis teminis vaiko gimtadienio stalas vaikams suteikia:gimtadienio stalui

 • Susižavėjimo ir nuostabos jausmą
 • Šventinė aplinkos spalvingumą
 • Šventiškumą

Mūsų asortimente rasite ir  puikius maisto papuošimus: keksiukams, pyragams, tortams. Gimtadienio stalas vaikams turi būti nuostabus ir kerintis! 

Papuošimai ir dekoracijos 

Jūsų vaiko gimtadienio stalui pravers šios dekoracijos:

vardo dekoracijos, karpiniai, konfeti, teminiai stalo papuošimai. Pagal gimtadienio temą vaikams galite pasirinkti jums patinkančius papuošimus ir dekoracijas. Greta jų, pasiūlysime prie pasirinktų prekių derančius vaiko šventės papuošimus, šventinę aprangą. Tai leis vaikams pasijusti tikrais šventės šeimininkais.

Jei nutarėte vaikui iškepti pyragą ar tortą, kuris ne tik papuoš gimtadienio stalą vaikams, bet ir bus labai gražus, jei apsilankysite " mamos virtuvėje", kurioje rasite daug įdomių papuošimų vaiko šventės maistui. 

Daugiau

Gimtadienio stalui vaikams  Čia yra prekių.

Subkategorijos

 • STALO DEKORACIJOS

  Stalo dekoracijos šventei- gražu ir stilinga vaiko gimtadieniuistalo dekoracijos šventei

  Stalo dekoracijos šventei gali būti išskirtinis stalo akcentas. Stalo dekoracijomis galima ne tik papuošti teminį vaiko gimtadienį ar kitą šventę, bet ir suteikti teminį vaizdą ar detalę. Dekoracijos išryškina tam tikras stalo vietas. Jei vaiko šventėje norite įamžinti tam tikrą teminį gimtadienį, ar tiesiog akimirkas su tam tikrais teminiais šventės akcentais, stalo dekoracijos šiuo atveju- geras sprendimas. 

  Stalo dekoracijos šventei ar vaiko gimtadieniui gali būti: 

  • Teminės stalo dekoracijos (pagal gimtadienio temą)
  • Vardinės stalo dekoracijos (karpiniai, stalo kortelės, lipdukai)
  • Animacinių filmų dekoracijos šventei
  • Pasakų stalo dekoracijos šventei
  • Įvairių tekstūrų, raštų stalo dekoracijos šventei

  Kam reikalingos stalo dekoracijos šventei ar vaiko gimtadieniui: stalo dekoracijos šventei

  1. Išryškina ir pabrėžia tam tikras stalo vietas
  2. Suteikia teminį gimtadienio vaizdą.
  3. Pagražina bendrą stalo vaizdą.
  4. Vaikams patinka spalvingumas ir šventiškumas, o stalo dekoracijos tai suteikia. 

  Stalo dekoracijos šventei ir keli patarimai kaip jomis papuošti vaiko gimtadienio stalą: 

  Dekoracijomis galite papuošti staltiesę, puodelius ar kitą teminę šventinę atributiką. Tai ne tik kels vaikų smalsumą, bet ir bus gražu. Stalo dekoracijas galite pakabinti virš stalo, prie stalo, paberti (konfeti). Skaičiaus dekoracijos visuomet dera su vaiko vardo dekoracijomis. Lipdukai, karpiniai, vėliavėlės- suderinti spalvų atspalviai sukurs gražią šventinę aplinką. 

 • KEKSIUKAMS

  Keksiukų popierėliai vaiko gimtadienio staluikeksiukų popierėliai vaikams

  Keksiukai vaiko šventei yra ne tik gražu, bet juos patogu valgyti ir laikyti rankoje. Be to, keksiukų popierėliai gali atstoti lekštę. Keksiukų popierėliai gaminami iš popieriaus ir jų galima rasti su įvairiais raštais ar ornamentais. Vaiko gimtadieniui ar kitoms vaikų šventėms dažnai perkami tokie keksiukų popierėliai, kurie dera prie bendro teminio gimtadienio vaizdo. 

  Keksiukų popierėliai ir kokius pirkti vaiko šventiniam stalui? 

  • Keksiukų popierėliai ir torto spalva turi derėti tarpusavyje, o jei nusprendėte, kad ant vaikų stalo pakaks tik keksiukų, tuomet jų spalvą derinkite prie stalo dekoracijų ar kitų stalo indų, teminės atributikos. 
  • Pamatuokite skardos dydį ir tuomet išsirinkite reikiamo dydžio keksiukus. 
  • Vienkartiniai keksiukų popierėliai yra patogiausias variantas.

  Kam reikalingi keksiukų popierėliai? keksiukų popierėliai vaiko šventei ar gimtadieniui

  1. Jų dėka keksiukus lengva išimti iš skardos.
  2. Priderinti prie bendro stalo vaizdo keksiukai atrodo puikiai ir vaikai juos dievina.
  3. Vaikai renkasi keksiukus pagal mėgstamą spalvą ar paveiksliuką, o su gražiais popierėliais keksiukai atrodys gražiau. 
 • ETIKETĖS BUTELIUI

  Etiketės ir lipdukai buteliams papuoš vaikiškų gėrimų buteliukus. Pasitikite vaiko gimtadienio svečius personalizuotais mineralinio vandens, sulčių buteliukais. Tokie papuošti vandens buteliukai vaikams atrodys ypač gaivinančiai!  Etiketės, lipdukai buteliams tinka papuošti teminį, šventinį gimtadienio stalą, dovanoti svečiams, lauktuvėms. Etiketės ir  lipdukai buteliams pagaminti iš kokybiško popieriaus, lengva priklijuoti, ir reikalui esant pašalinti. Net mineralinis vanduo atrodys daug skanesnis! Etiketės, lipdukai šventei, gimtadieniui. 

 • SALDAINIŲ ATRIBUTIKA

  Dekoracijos ledinukams, saldainiams gali būti stilingos ir gražios. Atributika saldainiams suteiks šventinį ir išskirtinį vaizdą stalui. Lengva sukurti įvairias stalo dekoracijas, gražiai dera su panašių spalvų kitomis stalo dekoracijomis, serviravimu. Vaikų šventei išsirinkite jums tinkančias dekoracijas ir sukurkite išskirtinį gimtadienį. Dėžutės, kibirėliai, popierėliai, popierinės dekoracijos saldainiams ar šokoladams. 

 • ŽVAKUTĖS


  zvakute tortui

   Žvakutės vaiko gimtadieniui ar kitai šventei yra pagrindinis šventės akcentas. Uždegtos žvakutės simbolizuoja vaiko metų padidėjimą ir naują amžiaus etapą. O  žvakutės užpūtimas- ypatingas momentas visiems gimtadienio šventės dalyviams.  Torto žvakutės simbolizuoja vaikų metų skaičių, kuris kiekvienais metais padidėja. Pirmyn! Suplanuokite vaiko gimtadienį, kuriame randa savo vietą šventinės dekoracijos, indai, teminės staltiesės, servetėlės ar kitas atributika šventei. Žvakutė - šventės svarbus akcentas! O atributika šventei suteikia galimybę suderinti tarpusavyje indus ir dekoracijas, papuošimus. 

 • MAIŠELIAI SMULKMENOMS

  Maišeliai smulkmenoms, lauktuvėms paliks svečiams malonius įspūdžius apie praėjusią vaiko gimtadienio šventę. Pasitikite mažuosius svečius su staigmena maišelyje ir jie liks sužavėti! Maišeliai dovanoms ir lauktuvėms gali būti medžiaginiai, organzos audinio, lininiai, popieriniai ar plastikiniai. Animacinių filmų herojais įvairiais raštais, spalvomis ar teminės šventės motyvais išmarginti mašeliai pradžiugins svečius, o padovanota dovana- bus įsimintina! Maišeliai lauktuvėms kirti įvairioms progoms: vaiko krikštynoms, gimtadienio šventei, gų susitikimui ar keliaujant į svečius. 

 • VIENSPALVIAI GĖRIMŲ...

  Vienspalviai gėrimų puodeliai vaiko gimtadieniui ar šventei

  Vaiko gimtadieniui vienspalviai gėrimų puodeliai sukuria puikų stalo vaizdą, jei yra ant teminės, margos  staltiesės. Vaiko šventei gėrimų puodeliai yra būtini,nes vaikai visuomet ištrokšta ir geria daug gėrimų. Vienspalvius puodelius galima nusipirkti bet kuriame prekybos centre  arba gimtadienio prekių specializuotoje parduotuvėje. Iš tokių puodelių vaikai mėgsta gerti gėrimus. Vienspalviai puodeliai vaikams- ne tik praktiška, bet ir patogu, nes nereikia plauti. 

  Kokie gali būti vienspalviai gėrimų puodeliai teminiam  gimtadieniui? gėrimų puodeliai vaiko gimtadieniui

  • Popieriniai vienspalviai gėrimų puodeliai
  • Plastikiniai vienspalviai gėrimų puodeliai
  • Daugkartiniai gėrimų puodeliai
  • Įvairių spalvų

  Kokius vienspalvius  gėrimų puodelius dažnai renkasi teminiam gimtadieniui? 

  1. Dominuoja rožinės, mėlynos, žalios ir geltonos spalvų atspalvių puodeliai
  2. Vienkartinius popierinius puodelius labiau renkasi dėl patogumo laikyti rankoje
 • TEMINIAI GĖRIMŲ PUODELIAI

  Teminiai gėrimų puodeliai vaiko gimtadieniui ar šventei

  Vaiko gimtadieniui teminiai gėrimų puodeliai sukuria puikų stalo vaizdą,ypač jei yra į pagalbą pasitelkiami kiti teminiai indai, stalo įrankiai, užkandžių indeliai ar  dekoracijos. Vaiko šventei gėrimų puodeliai yra būtini,nes vaikai visuomet ištrokšta ir geria daug gėrimų. Teminius puodelius galima nusipirkti bet kuriame prekybos centre  arba gimtadienio prekių specializuotoje parduotuvėje. Iš tokių puodelių vaikai mėgsta gerti gėrimus. Teminius puodeliai vaikams- ne tik praktiška, bet ir patogu, nes nereikia plauti. 

  Kokie gali būti vienspalviai gėrimų puodeliai teminiam  gimtadieniui? teminiai gėrimų puodeliai vaikams

  • Popieriniai teminiai gėrimų puodeliai
  • Plastikiniai teminiai gėrimų puodeliai
  • Daugkartiniai gėrimų puodeliai
  • Įvairių spalvų, temų, raštų

  Kokius vienspalvius  gėrimų puodelius dažnai renkasi teminiam gimtadieniui? 

  1. Dominuoja animacinių filmukų, gėlių, personažų, spalvų teminiai  puodeliai
  2. Vienkartinius popierinius puodelius labiau renkasi dėl patogumo laikyti rankoje
 • TAŠKUOTI INDAI ŠVENTEI

  Taškuoti indai šventei - originalu ir paprasta dekoruoti

  Taškuoti indai vaiko gimtadienio šventei suteikia dailią ir originalią išvaizdą vaišių stalui. Tai ne tik žaisminga, bet vaikai mėgaujasi gėrimu iš spalvingų taškuotų gėrimų puodelių, mielai valgo iš tokių lėkščių, o gražiai sulankstyta taškuota servetėlė- nuteikia šventiškai. taškuoti puodeliai šventei

  Taškuoti indai šventei ir kaip išsirinkti tinkamą spalvą? 

  • Prie tokių indų derinkite kitus vienspalvius indus, staltiesę ar dekoracijas.
  • Stenkitės išvengti per didelio margumo
  • Taškuoti indai šventei gražiai dera santykiu su kitais stalo indais, dekoracijomis, balionais, staltiese, įrankiais 1:3. 

  Taškuoti indai vaiko šventei patinka vaikams dėl kelių dalykų: 

  • Žaismingumo
  • Spalvų kontrasto
  • Kai priderinamas toks pats taškuotas gėrimų šiaudelis
 • DRYŽUOTI INDAI ŠVENTEI

  Dryžuoti indai šventei- originalu ir linksma

  Dryžuoti indai šventei  sukuria originalią ir nuotaikingą vaiko gimtadienio vaišių stalo vaizdą. Tai ne tik žaisminga, bet vaikai ilgai prisimena, kokį maistą valgė iš dryžuotų lėkščių, o dailiai sulankstyta dryžuota servetėlė- stilizuoja vaiko šventę. 

  Dryžuoti indai šventei ir kaip išsirinkti tinkamą spalvą?dryžuoti indai šventei

  • Atkreipkite dėmesį į kitas šventinio stalo spalvas ir prie jų derinkite dryžuotų indų spalvas. 
  • Stenkitės išvengti per didelio margumo stalo dekoravime
  • Dryžuoti indai šventei ar gimtadieniui ypač tinka: pirato, piratės, cirko temoms. 
  • Dryžuoti indai šventei tinka, jei tamsesnius spalvų dryžius priderinsite prie servetėlės spalvos. 

  Dryžuoti indai šventei ir patarimai, kaip  dekoruoti?  

  • Prie tokių indų derinkite kitus vienspalvius indus, staltiesę ar dekoracijas.
  • Stenkitės išvengti per didelio margumo
  • Dryžuoti indai šventei gražiai dera santykiu su kitais stalo indais, dekoracijomis, balionais, staltiese, įrankiais 1:3. 
 • SERVETĖLĖS ŠVENTEI

  Servetėlės vaiko šventei ir gimtadieniuiservetėles šventei gimtadieniui

  Servetėlės gali būti ne tik praktiškos, skirtos nusivalyti vaikų rankoms, bet ir dailus šventės stalo akcentas. Spalvų asortimento įvairovė skatina parinkti derančias prie kitų stalo dekoracijų spalvų  servetėles, kurios  vaiko pirmajam gimtadieniui suteiks šventinę išvaizdą. Galimi spalvų pasirinkimai nuo tradicinės baltos, geltonos spalvų iki teminių servetėlių. 

  Servetėlės vaiko gimtadieniui ir kuo galima jas  dekoruoti: 

  • Lipdukais
  • Juostelėmis
  • Vardo užrašu
  • Skaičiaus užrašu
  • Teminėmis dekoracijomis

  Servetėlės vaiko pirmajam gimtadieniui suteiks teminę išvaizdą ir stilingai papuoš vaiko šventinį stalą. Pasirinkite norimos spalvos servetėles, juostelių, teminių gėrimų puodelių ir sukurkite šventinį stalą savo mažyliui. O nuotraukomis įamžinsite nuostabias pirmojo gimtadienio akimirkas. 

  Servetėlės gimtadienio šventei suteiks: serveteles sventei

  1. spalvingumo,
  2. iškilmingumo, 
  3. šventinį vaizdą. 
Puslapyje
Parodyti 1 - 30 of 370 iš prekių
Parodyti 1 - 30 of 370 iš prekių

Gimtadienio stalui vaikams

Informacija

Naujos prekės